(4 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20-6230343

Schätzpreis

1994 Los(e)

  • 1994 Los(e)

Mahonie armstoel met geborduurde zitting. ...[more]

Mahonie tafel met ovaal blad op 4 gedraaide poten uitlopend in 4-sprant, eind 19e eeuw, h. 72, br. 125, d. 90 cm. ...[more]

Stel mahonie Victoriaanse stoelen, leuning met gestoken ornamenten, Engeland ca. 1880. (1x gerestaureerd) ...[more]

Eiken Drents Louis XVI kabinet met halfronde kap, twee paneeldeuren en drie lade, 18e eeuw h.244, br.167 en d.50 cm. ...[more]

Tapijt, Tabriz, 382 x 274 cm. A carpet, Tabriz, 382 x 274 cm. ...[more]

Mahonie vlinderbank bekleed met roze verlours, rustend op krulpoten, 19e eeuw, velours sleets Mahogany canape with pink velvet ...[more]

Wandkleed, Gobelin, met jachttafereel, afm. ca. 240 x 190 cm. ...[more]

Tapijt, Mir 378 x 278 cm. ...[more]

Teakhouten bibliotheek trap, h. 110 cm. ...[more]

Mahonie coulissentafel met tussenblad, Engeland 19e eeuw, h. 76, bladmaat 105 x 105 tot 147 x 105 cm. (met slinger) ...[more]

Geel metalen 12-lichts hangkroon met pegels ...[more]

Noten Louis XV-stijl vitrinekast met deels glazen deur en afbeelding van romantisch paar, h. 152, br. 63, d. 32 cm. ...[more]

Staand horloge in mahonie kast met beschilderde wijzerplaat, 8-daags en seconden-datum aanduiding, Engeland ca. 1820, h. 225 cm. ...[more]

Mahonie Louis XV-stijl hangvitrine met gestoken kuif en 2 glazen deurtjes, ca. 1900, h. 87, br. 88, d. 23 cm. ...[more]

Tapijt, Tabriz 410 x 307 cm. ...[more]

Mahonie Empire ronde eetkamertafel, 19e eeuw, h. 74,5 en diam. 117 cm. ...[more]

Serie van 6 mahonie stoelen met opengewerkte rugleuning en gestreepte zitting, 19e eeuw. (met restauraties) ...[more]

Mahonie Empire chiffonnière met 6 laden geflankeerd door 2 zuilen, Frankrijk 19e eeuw, h. 148, br.98, d. 57 cm. ...[more]

Oorfauteuil op noten Queen Anne-stijl poten en voetenbank. ...[more]

16-lichts kristallen hanglamp ...[more]

6-lichts kristallen hanglamp ...[more]

Mahonie voltaire met rood velours bekleed, 19e eeuw. ...[more]

Tapijt, Heriz, 390 x 280 cm. Carpet, Heriz, 390 x 280 cm. ...[more]

Stel mahonie armstoelen in Raffles-stijl. ...[more]

Mahonie Empire ronde haltafel met glazen blad, 19e eeuw h.74 en diam.77 cm. ...[more]

Hoefvormige armstoel bekleed met bruin leer ...[more]

Tabouret met schapenleer overtrokken ...[more]

Mahonie speeltafel, 19e eeuw, h. 78, bladmaat 84 x 84 cm. ...[more]

  • 1994 Los(e)