257 Los(e)/Seite
Onbekend, straatgezicht, paneel 40 x 30 cm. ...[more]
BEVORT, JOHN (1917-1996), ges. l.o., schepen in haven, doek 40 x 50 cm. ...[more]
JONG, J. DE, ges. r.o., boerin op zandweg, paneel 24 x 30 cm. Jong, J. de, signed, woman on rural
JONG, J. DE, ges. r.o., boerin op zandweg, paneel 24 x 30 cm. Jong, J. de, signed, woman on rural path, panel 24 x 30 cm. ...[more]
Lievens, J., ges. r.o., bootje in vaart, board 25 x 18 cm. Lievens, J., signed, boat in canal, board
Lievens, J., ges. r.o., bootje in vaart, board 25 x 18 cm. Lievens, J., signed, boat in canal, board 25 x 18 cm. ...[more]
BEAUDUIN, JEAN (1851-1916), ges. r.o., jongedame met hondje, doek 74 x 61 cm. (krassen en gat in
DOKKUM, HANS VAN (1908-1995), ges. r.o., winterlandschap, ets 10/100 19 x 30 cm. ...[more]
SAX, JAAP (1899-1977), ges. l.o., landschap, potloodtekening 16 x 30 cm. ...[more]
RICHTERS, MARIUS (1878-1955), ges. r.o. en gedat. 1932 r.o., 'Ietske met geruite jurk', doek 84 x 77
RICHTERS, MARIUS (1878-1955), ges. r.o. en gedat. 1932 r.o., 'Ietske met geruite jurk', doek 84 x 77 cm. ...[more]
KUIJPERS, D. met sign. interieur, paneel 33 x 23 cm. en 2 figuren onder boom, doek 30 x 24 cm.
KUIJPERS, D. met sign. interieur, paneel 33 x 23 cm. en 2 figuren onder boom, doek 30 x 24 cm. ...[more]
BROUWER, PETER, ges. l.o., stilleven met zonnebloemen, doek 80 x 60 cm. ...[more]
MEINES, H.W. VAN, ges. l.o., bospad langs de Senois, doek 80 x 110 cm. Meines, H.W. van, signed,
Onbekend, gemon. AV '45 r.o., stilleven met schelpen, olieverf op papier 32 x 47 cm. ...[more]
ONBEKEND, onduid. ges., Azalea's in keulse pot, doek 70 x 50 cm. Unknown, Azalea's in jug, canvas 70
ONBEKEND, onduid. ges., Azalea's in keulse pot, doek 70 x 50 cm. Unknown, Azalea's in jug, canvas 70 x 50 cm. ...[more]
Onbekend, naar Nicolaes Maes oude vrouw in gebed, doek 48 x 40 cm. ...[more]
KAEMMERER, JOHAN HENDRIK (1894-1970), ges. r.o., 'het buurtpraatje', doek 30 x 24 cm. KAEMMERER
Onbekend, met sign. r.o., boer met slee op het ijs, paneel 18 x 27 cm. ...[more]
Onbekend, onges. naar 17e eeuws voorbeeld, bedrijvigheid aan kade, doek 90 x 82 cm. Unknown,
GROOTHUIZEN, LAETUS, ges. r.o., stilleven met viool en luit, doek 70 x 60 cm. Groothuizen, Laetus,
HECK, ED VAN, ges. r.o. appels in mand en schaal op Kelim tapijt, paneel 76 x 91 cm. Heck, Ed van,
Onbekend, onduid. ges. r.o., heidelandschap, paneel 18 x 28 cm. ...[more]
WISSELINGH, JOHANNES PIETER VAN (1812-189), beide gemon. J.P.v W., figuren in landschap en koeien in
Onbekend, onges 19e eeuw, figuur met kreeft en mand in raamopening, paneel 20 x 15 cm. ...[more]
Lamers, Willem, gemon. WL r.o., kippen bij schuur, paneel 16 x 23 cm. ...[more]
STAF, G. VAN, met sign. l.b. 2 kuikens in nest, paneel 12 x 14 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. ges. l.o., 19e eeuw, drukte op straat, paneel 21 x 14 cm. Unknown, unclear
Onbekend, onges. 19e eeuw, figuren op ijs, paneel 19 x 23 cm. Unknown, unsigned 19th century,
Onbekend, onges. 19e eeuw, figuren op ijs, paneel 19 x 23 cm. Unknown, unsigned 19th century, figures on ice, oil on panel 19 x 23 cm. ...[more]
VERHOESEN, ALBERTUS (1806-1881), beide ges. l.o., pluimvee, pendant paneel 13 x 18 cm. -slechte
Onbekend, onges. berglandschap, paneel 14,5 x 18 cm. ...[more]
Onbekend, onges. portret van man met baard, paneel 12 x 11 cm. ...[more]
Onbekend, onges. ca. 1700, portret van man met pruik en harnas, ovaal schildering op koper 13 x 10
Onbekend, onges. 18e eeuw, portret van man, ronde schildering op paneel diam. 7,5 cm. ...[more]
Elsheimer, Adam, onges. in de manier van, 17e eeuw, religieuze voorstelling, schildering op koper 18
SOEST, LOUIS WILLEM VAN (1867-1948), ges. l.o., duinlandschap, marouflé 16 x 21 cm. ...[more]
OLDEWELT, FERDINAND GUSTAAF (1857-1935), ges. r.o., boerin schilt de piepers, aquarel 42 x 30 cm.
TUKE, HENRY SCOTT (1858-1929), ges. en gedat. 1892 l.o., is mogelijk, aan de kust, board 22,5 x 33,5
HEMELMAN, ALBERT (1883-1951), ges. r.o., gezicht op Centraal Station en Nicolaaskerk te Amsterdam,
ALBERS, TON (1923), ges. r.o., gezicht op Ouderkerk, litho (50/90) 55 x 65 cm. Albers, Ton,
PETRI, J., ges. r.o., jongedame met hoedje, tekening in zwart krijt 22 x 22 cm. Petri, J., signed,
QUANTE, OTTO (1875-1947), ges. r.o., de dronkaard, ets 15/100 20 x 11 cm. QUANTE, OTTO (1875-
PLAS, LAURENS (1828-1888), ges. l.o., koeien, schapen en geit in landschap, paneel 30 x 40 cm.
SLUITER, WILLY (1873-1949), ges. r.o., figuren op het strand, aquarel 30 x 40 cm. SLUITER, WILLY (
Onbekend, onges., vissers voor de kust, paneel 41 x 31 cm. ...[more]
Renard, P., ges. r.o., figuren op het strand, paneel 31 x 41 cm. ...[more]
CROSS, AMY (1856-1939), ges., lot van 2 aquarellen van landschap, ca. 19 x 26 cm. Cross, Amy,
DELL, H.W. VAN DE, met sign. l.o. boerenmeisje vist aan de waterkant, paneel 15 x 21 cm. ...[more]
BREITNER, GEORGE HENDRIK (1857-1923), gemon. GHB l.o., bedrijvigheid aan kade, potloodtekening 11
BREITNER, GEORGE HENDRIK (1857-1923), ges. l.o., bedrijvigheid in haven, potloodtekening 15 x 20 cm.
SCHIJNVOET, JACOBUS (1685-1733), Amsterdam 1720, "Spiegel der Reden voor de wanhopende Actionist"
Onbekend, onduid. ges. 19e eeuw, jongens met slee op het ijs, paneel 14,5 x 18,5 cm. Unknown,
Onbekend, vissende jongen en meisje aan waterkant, board 18 x 16 cm. ...[more]
SAENREDAM, JAN PIETERSZ. (1565-1607), naar BLOEMAERT ABRAHAM (1564-1651), gedat. 1604, Serie van 3
BLOEMAERT II CORNELIS (c.1603-1692), naar ALBANI FRANCESCO, Drie Hesperiden brengen sinaasappelen
Onbekend, met sign. r.o., herder in heuvellandschap, paneel 22 x 14 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. ges. l.o., portret van meisje, schildering op koper 10 x 8 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. ges. r.o., korenschoven aan zandweg, board 13 x 19 cm. ...[more]
onbekend , onges. heidelandschap met schapen en kerk op achtergrond, doek 24,5 x 19,5 cm. ...[more]
VADDER, FRANS DE, ges. r.o., koeien in landschap, paneel 20 x 30 cm. ...[more]
GILST, ARNOUT VAN (1898-1942), ges. r.o., schepen op de Zuiderzee, paneel 15 x 24 cm. ...[more]
JURRES, JOHANNES HENDRICUS (1875-1946), ges. l.o., reiziger en paard bij waterpoel, paneel 10,5 x 14
257 Los(e)/Seite