179 Los(e)/Seite
Lot van een palissander buste van dame en 2 staande beeldjes van vrouwen figuren, Indonesie.
Lot van een palissander buste van dame en 2 staande beeldjes van vrouwen figuren, Indonesie. ...[more]
Celadon vaas, gemerkt the Lion & Sun mark of Iran, 20e eeuw, h. 18 cm. ...[more]
Porseleinen dekselschaal met decor van bloemen, export China 20e eeuw, diam. 16 cm. ...[more]
Keramiek geglazuurde schaal, vermoedelijk Korea, 20e eeuw, diam. 21 cm. ...[more]
Lot van 7 godenbeeldjes, w.o. Boeddha en Shiva, India. ...[more]
Houten theebus met greep en reliëf van bloemen, China 20e eeuw, h. 20 cm. ...[more]
Benen opiumpijp met gegraveerd decoratie van figuren, China, l. 49 cm. Opium pipe, bone, China, l.
Benen opiumpijp met gegraveerd decoratie van figuren, China, l. 49 cm. Opium pipe, bone, China, l. 49 cm. ...[more]
Lot van 4 beelden, w.o. Ganesha en Heilige koe, blikken paard en een stempel, India. ...[more]
Lot divers, w.o. bronzen beeldjes en stempels, China 20e eeuw. ...[more]
Lot van 9 bronzen sculpturen, w.o. Boeddha en 2 wierrook bakjes. ...[more]
Lot van een Japanlak handschoenendoos, 4 theekommen met deksel en 2 dekseldoosjes met onderzetters.
Lot van een Japanlak handschoenendoos, 4 theekommen met deksel en 2 dekseldoosjes met onderzetters. ...[more]
Zandstenen oliebrander met reliefdecor van cobra, India, 30 x 20 cm. en een bronzen oliehouder op
Zandstenen oliebrander met reliefdecor van cobra, India, 30 x 20 cm. en een bronzen oliehouder op 3-poot met steel. ...[more]
Stel bronzen sculpturen van dame met bezem en dame met mand, gesigneerd, Japan Meiji-periode, ca.
Bronzen sculptuur van Boeddha-Bhumisparsha, zittend op lotustroon, gemerkt met 6 karakter merk,
Lot van 6 beelden, w.o. Ganesha en de hand van Boeddha op sokkel, India. ...[more]
Meester en leerling, penseeltekening op papier, Perzië, 21 x 17 cm. Master and scholar, drawing in
Meester en leerling, penseeltekening op papier, Perzië, 21 x 17 cm. Master and scholar, drawing in ink, Persia, 21 x 17 cm. ...[more]
Lot van 2 gebedsmolens aan houten steel met opgerold papier met de mantra om mani padme hum, Tibet
Lot van 2 gebedsmolens aan houten steel met opgerold papier met de mantra om mani padme hum, Tibet 20e eeuw. ...[more]
Bolvormige bronzen/ cloissone wierookpot met 2 grepen rustend op 3 poten, met Islamitische tekst
Lot van 8 Chinese nailcovers
Lot van 8 Chinese nailcovers ...[more]
Lot van 5 bronzen beeldjes, w.o. Hanuman en Ganesha, Azie ...[more]
Lot van een buffelhoorn offerbeker, zgn. Libation cup, (met rapport van constatering, trekpotje en
Lot van een buffelhoorn offerbeker, zgn. Libation cup, (met rapport van constatering, trekpotje en snijwerk, Thailand 20e eeuw. ...[more]
Geschulpte ovale bronzen handwarmer met hengsel, gedecoreerd met relief van vogels en bloesemtakken,
Lot van 3 bronzen Lingams of offerzuiltjes, w.o. met relief van Shiva, India ...[more]
Lot divers, w.o. snuffbottles en gewichten, China 20e eeuw. ...[more]
Lot van 2 schilderingen op papier met voorstelling uit de kamasutra, 8 x 12 en 15 x 10 cm. ...[more]
Bronzen beeld van paard en ruiter, India, h. 47 cm. Bronze statue of horse and rider, India, h. 47
Bronzen beeld van paard en ruiter, India, h. 47 cm. Bronze statue of horse and rider, India, h. 47 cm. ...[more]
Luk 13 kris in Ladrang schede met koperen Madura Pendok en ivoren Madura Ukiran, Donoriko, de
Bronzen sculptuur van paard, China vermoedelijk 18e eeuw, h. 13 cm. (been afgebroken) Bronze
Lot van 9 snuif bottle's, China 20e eeuw. ...[more]
Wayang kulit, Batara Bayu, beschilderde koeiehuid en buffelhoornen handvat, ca. 1930, h. 100 cm.
Wayang kulit, Batara Bayu, beschilderde koeiehuid en buffelhoornen handvat, ca. 1930, h. 100 cm. Wayang kulit, Java, appr. 1930 ...[more]
Bronzen sculptuur van Deepa Lakshmi met een Mridangam trommel, India, h. 100 cm. bronze sculpture of
Stenen sculptuur van Boeddha op fabeldier, h. 46 cm. ...[more]
Lot van een palissander gestoken Balinese dame, h. 57 cm. en een palissander snijwerk met 2 figuren,
Lot van een palissander gestoken Balinese dame, h. 57 cm. en een palissander snijwerk met 2 figuren, h. 41 cm. Indonesie 20e eeuw. ...[more]
SHUNSEN, KATSUKAWA (1762-1830), triptiek, zeewier verzamelen, houtsnede, 36 x 25 cm. Shunsen,
Buffel en hert, schildering op zijde, China, 27 x 34 cm. Bull and deer, painting on silk, China,
Buffel en hert, schildering op zijde, China, 27 x 34 cm. Bull and deer, painting on silk, China, 27 x 34 cm. ...[more]
Stel Japanse indigo prenten, 2 vrouwen in de sneeuw en figuren, ges. Kunisada (1786-1865), 11 x 17
Serie van 4 wandpanelen met beschilderde voorstelling van figuren in landschap, China 20e eeuw,
Serie van 4 wandpanelen met beschilderde voorstelling van figuren in landschap, China 20e eeuw, 118 x 35 cm. ...[more]
Schildering op zijde van Japanse acteur, 69 x 38 cm. Painting on silk, Japanese Royal, 69 x 38 cm.
Schildering op zijde van Japanse acteur, 69 x 38 cm. Painting on silk, Japanese Royal, 69 x 38 cm. ...[more]
Achterglasschildering tafelscherm van jonge courtisane, gevat in rozenhouten frame, China eind 19e
Japanse houtsnede, moeder met kind, ges. Kunisada veranderd naar Toyokuni, censuurstempel 1843-1845,
Japanse diptiek houtsnede met Oiko the strong woman and Saeki the Wrestler, ges. Yoshi Toshi (1839-
Kaman met 2 paarden in landschap, aquarel op zijde, ges. en gestempeld l.o., Japan, 73 x 33 cm.
Kaman met 2 paarden in landschap, aquarel op zijde, ges. en gestempeld l.o., Japan, 73 x 33 cm. ...[more]
Lot van 2 met voorstelling van figuren, India eind 19e eeuw, 20 x 13 en 20 x 11 cm. ...[more]
KYOSHO, TACHIHARA (1786-1840), ges. l.b., twee mannen in berglandschap, scroll, 180 x 50 cm. Kyosho,
Serie van 8 zwartlak dubbelzijdige panelen met reliefdecor van landschap, bloemen, zotjes, figuren
Ida Bagus Swela, ges. r.o. Balinese dames in het veld, gemengde techniek 138 x 88 cm. Ida Bagus
Stel houten wandpanelen met relief gestoken vogels op tak, 87 x 27 cm. ...[more]
Handgekapt zandstenen hoofd van Boeddha, h. 46 cm. (beschadigd) ...[more]
Houten gestoken staande Boeddha met spiegeltjes en glas in gewaad op lotusbloem, Birma 20e eeuw,
Zandstenen sculptuur van Bodhisattva op houten sokkel, h. 25, met sokkel 39 cm. ...[more]
Lot van chinees porselein, w.o. beker, vaas, en borden hierbij een marmeren Ganesha. (div. kwal.)
Lot van chinees porselein, w.o. beker, vaas, en borden hierbij een marmeren Ganesha. (div. kwal.) ...[more]
Lot van 12 porseleinen theekoppen, 17 schoteltjes en 14 deksels met landschap decor, gemerkt met 6
Stel porseleinen balustervormige Kangxi dekselvazen op uitlopende voet, gedecoreerd met bloeiende
Serie van 4 porseleinen schalen met decor van bloemen en 2 porseleinen kommen, gemerkt met 6
Stel Qianlong porseleinen roomschaaltjes met decor van bloemenvaas op een tafel en bruine lip, China
Stel Qianlong porseleinen roomschaaltjes met decor van bloemenvaas op een tafel en bruine lip, China 18e eeuw, diam. 16cm. ...[more]
Serie van 4 porseleinen Kangxi kop en schotel met krab en baars decor, 2 verschillende merken en
Serie van 5 Kangxi porseleinen borden, met centraal decor van bloeiende heesters waaromheen 2 randen
179 Los(e)/Seite