2109 Los(e)/Seite
Tapijt, Meshed, 380 x 300 cm. Carpett, Meshed, 380 x 300 cm. ...[more]
Kastanjehouten betaaltafel met lade op blokpoten verbonden door regels, Spanje 18e eeuw, h. 77,
Kastanjehouten betaaltafel met lade op blokpoten verbonden door regels, Spanje 18e eeuw, h. 77, br. 86, d. 43 cm. ...[more]
Eiken Due Darn kast met gestoken paneel van bladmotieven en 4 diverse paneeldeuren, Engeland 18e
Mahonie bestekcommode met 4 laden en uitneembaar werkblad met marmer, geflankeerd door gestoken
Eiken Drentse kast met rechte kap en 2 paneeldeuren met onderin een lade, rustend op bolpoten,
Eiken orgelgebogen commode met 4 laden op Queen-Anne pootjes, Engeland 18e eeuw, h. 82, br. 84, d.
Bronzen 5-lichts zakkroon met kristallen pegels, ca. 1900. ...[more]
Kastanjehouten salon/betaaltafel met 2 laden op ronde poten, Spanje 18e eeuw, h. 54, br. 162, d.
Kastanjehouten salon/betaaltafel met 2 laden op ronde poten, Spanje 18e eeuw, h. 54, br. 162, d. 69 cm. ...[more]
Tapijt, Kashan met zijde 200 x 130 cm. ca. 1890. Taxatie Rapport Sotheby's Frankrijk aanwezig-
Tapijt, Kashan, 398 x 287 cm. A carpet, Kashan, 398 x 287 cm. ...[more]
Eiken linnenpers met laden op gedraaide poten verbonden door regels, 19e eeuw, h. 157, br. 60, d. 40
Eiken linnenpers met laden op gedraaide poten verbonden door regels, 19e eeuw, h. 157, br. 60, d. 40 cm. ...[more]
Eiken hang vitrinekast met gestoken kuif en een glazen deur met vensters, 19e eeuw, h. 101, br.
Eiken hang vitrinekast met gestoken kuif en een glazen deur met vensters, 19e eeuw, h. 101, br. 86, d. 22 cm. (barst in venster) ...[more]
Eiken Empire kledingkast met 2 paneeldeuren geflankeerd door pilasters afgezet met bronzen beslag,
Kastanjehouten betaaltafel met slotgaten in blad met een lade, Spanje 18e eeuw, h. 52, br. 95, d. 51
Kastanjehouten betaaltafel met slotgaten in blad met een lade, Spanje 18e eeuw, h. 52, br. 95, d. 51 cm. ...[more]
Tapijt, Keshan 408 x 298 cm. Keshan carpet 408 x 298 cm. ...[more]
Eiken Gotische bank met briefpanelen in leuning, 17e eeuw, h. 102, br. 120, d. 40 cm. ...[more]
Eiken bureau met 5 gestoken laden, het blad ingelegd met bruin leer en rustend op getorste poten, h.
Eiken hoekkast met 3 paneeldeuren, 19e eeuw, h. 200, br. 87, d. 48 cm. ...[more]
Serie van 6 eiken eetkamerstoelen met groen uitgeschoren velours en gestoken rug Set of 6 oak chairs
Serie van 6 eiken eetkamerstoelen met groen uitgeschoren velours en gestoken rug Set of 6 oak chairs with green velor ...[more]
Mahonie schrijftafel met 2 laden op gedraaide poten verbonden door regels, h. 77, br. 145, d. 80 cm.
Mahonie schrijftafel met 2 laden op gedraaide poten verbonden door regels, h. 77, br. 145, d. 80 cm. ...[more]
Eiken Renaissance notariskast met rechte kap waaronder 2 paneeldeuren op bolpoten, 17e eeuw, h. 200,
Eiken Renaissance notariskast met rechte kap waaronder 2 paneeldeuren op bolpoten, 17e eeuw, h. 200, br. 183, d. 74 cm. ...[more]
Eiken Georgian sidetable met lade op gedraaide poten verbonden door plateau, Engeland 18e eeuw, h.
Eiken Georgian sidetable met lade op gedraaide poten verbonden door plateau, Engeland 18e eeuw, h. 78, br. 162, d. 42 cm. ...[more]
Staand horloge met verzilverde cijferring, secondenwijzer en dag-aanduiding in rijkgestoken eiken
Serie van 5 Chippendale-stijl stoelen met groen velourse zitting, w.o. 1 armstoel. ...[more]
Lot van 4 Chippendale-stijl stoelen met gestoken rug en rood velours zitting A set of 4 mahogany
Noten Chippendale-stijl tafel op gebogen poten op klauwpoten, h. 76, br. 160, d. 110 cm. met 2
Noten Chippendale-stijl tafel op gebogen poten op klauwpoten, h. 76, br. 160, d. 110 cm. met 2 tussenbladen 50 x 110 cm. ...[more]
Eiken met mahonie Victoriaanse 2-zits bank met blauw velours, engeland 19e eeuw, h. 112 cm. oak with
Tapijt, Tabriz 370 x 267 cm. Tabriz carpet 370 x 267 cm. ...[more]
Serie van 4 mahonie stoelen met gestoken rugleuning. ...[more]
Wortelnoten gefineerd klepsecretaire met interieur en onderin 4 laden, 18e eeuw, h. 102, br. 100, d.
Noten Chippendale-stijl theetafel met lade, Engeland, h. 76, br. 87, d. 57 cm. ...[more]
Mahonie Empire chiffonniere met 6 laden, 19e eeuw, h. 153, br. 95, d. 47 cm. Mahogany Empire
Noten ladenkast met 5 laden en marmerblad, met etiket J.F. Pogge Amsterdam, h. 100, br. 49, d. 32
Noten ladenkast met 5 laden en marmerblad, met etiket J.F. Pogge Amsterdam, h. 100, br. 49, d. 32 cm. ...[more]
Mahonie bureau met schuine schrijfklep waarachter 4 laden met bandintarsia en 3 vakken met inlegwerk
Mahonie Louis XVI klapbuffet met lade en 2 jalouziedeuren, ca. 1800, h. 124, br. 90, d. 42 cm.
Perzisch tapijt, zijde en wol 150 x 93 cm. (gesigneerd) Carpet, silk and wool (signed) 150 x 93 cm.
Perzisch tapijt, zijde en wol 150 x 93 cm. (gesigneerd) Carpet, silk and wool (signed) 150 x 93 cm. ...[more]
Tapijt, Arak loper 410 x 105 cm. Arak carpet 410 x 105 cm. ...[more]
Tapijt, Kerman 420 x 300 cm. Kerman carpet 420 x 300 cm. ...[more]
Mahonie Biedermeier wandtafel op gedraaide poten, 19e eeuw, h. 74, br. 86, d. 42 cm. ...[more]
Mahonie rechthoekig schrijftafel met lade en geheime lade, 19e eeuw, h. 76, bladmaat 85 x 55 cm.
Eiken kast met 4 paneeldeuren en meanderrand in kast, Engeland, h. 198, br. 102, d. 31 cm. ...[more]
Tapijt, Heriz 360 x 260 cm. (kleine schade aan hoek) Heriz carpet 357 x 256 cm. ...[more]
Mahonie hoekkast met paneeldeur en lade, 19e eeuw, h. 127, br. 84, d. 52 cm. ...[more]
Serie van 4 mahonie Empire stoelen, w.o. 1 armstoel, bekleed met rood gestreepte stof, 19e eeuw (
Eiken dekenkist met ijzeren slotplaat op sleepoten, 17/18e eeuw, h. 55, br. 130, d. 50 cm. ...[more]
Teakhouten kledingkast met 2 paneeldeuren en 2 laden, h. 212 br. 120 d. 60 cm. Oak wooden clothing
Bronzen kandelaar vermaakt tot schemerlamp met tekst op voet, h. 138 cm. ...[more]
Mahonie Biedermeier armstoel, 19e eeuw. ...[more]
Eiken dekenkist met initialen H.C. en 2 panelen, 18e eeuw, h. 70, br. 124, d. 57 cm. ...[more]
Noten armstoeltje voorzien van houtsnijwerk wooden armchair with carving ...[more]
Gebeitst grenenhouten Louis XV miniatuur porseleinkast, h. 130, br. 77, d. 30 cm. ...[more]
Eiken klaptafel, zgn. flap aan de wand op 3 sprant, h. 57, diam. 100 cm. ...[more]
Eiken Georgian kast met 2 paneeldeuren en 6 laden, Engeland ca. 1800, h. 186, br. 130, d. 51 cm.
Eiken Georgian kast met 2 paneeldeuren en 6 laden, Engeland ca. 1800, h. 186, br. 130, d. 51 cm. ...[more]
Tapijt, Kashan 338 x 244 cm.
Tapijt, Kashan 338 x 244 cm. ...[more]
Deels messing plafonnière met kristallen kralen, diam 60 cm. ...[more]
Tapijt, Hereke met zijde en voorstelling van levensboom, 152 x 92 cm. (verkleurd) Carpet, Hereke
Tapijt, Kashmir met zijde, India, 157 x 96 cm. Carpet, Kashmiri with silk, India, 157 x 96 cm.
Tapijt, Kashmir met zijde, India, 157 x 96 cm. Carpet, Kashmiri with silk, India, 157 x 96 cm. ...[more]
Zakkroon met 6 kaarsenhouders en kristallen pegels. ...[more]
Eiken bordenkast met opstand waaronder 2 laden en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, h. 239, br. 126, d. 64
Eiken bordenkast met opstand waaronder 2 laden en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, h. 239, br. 126, d. 64 cm. ...[more]
2109 Los(e)/Seite