23 Los(e)/Seite
Pendule in bronzen kast bekroond met bloem en guirlandes, Frankrijk eind 19e eeuw, h. 51 cm. (glas
Pendule in bronzen kast bekroond met bloem en guirlandes, Frankrijk eind 19e eeuw, h. 51 cm. (glas ontbreekt)
Boulle Louis XV-stijl pendule met messing inlegwerk en geemailleerde cartouches, Frankrijk 20e eeuw,
Boulle Louis XV-stijl pendule met messing inlegwerk en geemailleerde cartouches, Frankrijk 20e eeuw, h. 43 cm.
Bronzen Louis Philippe clock, 19th century.Verguld bronzen Louis Philippe pendule bekroond met
Charles X pendule in kast bekroond met dame, emaille wijzerplaat, adres: Rommetin, Frankrijk 19e eeuw, h. 55 cm.
Louis XVI witmarmeren kolompendule, vuurvergulde applique van 2 vrouwen kariatiden en bekroond
Pendule in marmeren kast met emaille wijzerplaat en messing ornamenten, Frankrijk 19e eeuw, h. 42
Pendule in marmeren kast met emaille wijzerplaat en messing ornamenten, Frankrijk 19e eeuw, h. 42 cm.
Deels koperen lantaarnklok met een wijzer en belmechaniek, Engeland, slinger en gewicht, h. 36
Deels koperen lantaarnklok met een wijzer en belmechaniek, Engeland, slinger en gewicht, h. 36 cm. (naar antiek voorbeeld)
Bronzen Sevres-style clock, end of the 19th century, h. 43 cm.Bronzen Louis XVI-stijl pendule
Pendule bekroond militair met hond bij kampvuur, eind 19e eeuw, h. 47 cm.
Bronzen sculpture of family on marble basement, 19th century, h. 42 cm.Bronzen sculptuur van
Junghans tafelklok met chime and silent wijzerplaat, 8 dagen-uurwerk in houten kast, ca. 1900-
Junghans tafelklok met chime and silent wijzerplaat, 8 dagen-uurwerk in houten kast, ca. 1900-1949, h. 38 cm.
Scheepsklok in messing kast, diam. 18 cm. (geen sleutel)
Hermle scheepsklok in messing kast, diam. 23 cm. (geen sleutel)
Warmink tafelklok in noten kast met brons beslag en maan aanduiding, h. 26 cm.
Scheepsklok in messing kast, Engeland, diam. 20 cm. (geen sleutel)
23 Los(e)/Seite