- Kategorie,
80 Los(e)/Seite
SCHEFFER, ARY (1795-1858), ges. en gedat. r.o., portret van dame, aquarel 26 x 21 cm.
AMELSFOORT, QUIRINIUS VAN (1762-1820), unsigned attributed to, national costumes, series of 4
SMAK-GREGOOR, GILLES (1770-1847), signed l.r., cow on ditch side, pencil drawing 18 x 10 cm.SMAK-
Cremer, J.J., signed, study of figures, drawing 12 x 13 cm.CREMER, JACOB JOHANNES (1827-1880),
Fargue, Paul Constantin la (1733-1782), signed l.r., figure studies, drawing 13 x 20 cm.FARGUE, PAUL
RAVENSWAAY, JAN VAN (1789-1869), monogrammed l.r., cow in landscape, watercolor 14 x 18 cm.
BARBIERS, PIETER (1749-1842), signed L.l., horses are waiting for the water, watercolor 24 x 24 cm.
ROCHUSSEN CHARLES (1814-1894), monogrammed and dated '85 l.r., in the studio, watercolor / pencil 20
NIJMEGEN, GERARD VAN (1879-1949), monogrammed l.r., shepherds with sheep and goat, drawing 12 x 18
LEICKERT CHARLES (1816-1907), ges. r.o., schepen voor de kust, aquarel 9 x 14 cm.
Onbekend, aan de kust, potloodtekening 12 x 19 cm.
Morgenstjerne Munthe, Gerhard, signed, boats on seashore, watercolor 19 x 29 cm.MORGENSTJERNE
ABELS, JACOBUS (1803-1866), monogrammed l.r., cityscape at night, watercolor 19 x 23 cm.ABELS,
KATE, HERMAN FREDERIK CAREL TEN (1822-1891), ges. en gedat. '46 r.o., drinkgelag, studie tekening 19
KATE, HERMAN FREDERIK CAREL TEN (1822-1891), ges. en gedat. '46 r.o., drinkgelag, studie tekening 19 x 22 cm.
REYSSCHOOT, PETRUS VAN (1738-1795), ges. m.o., portret van heilige, aquarel 21 x 16 cm.
Unknown, unclearly signed l.l., around 1800, Mythological depiction, red chalk drawing 18 x 24 cm.
THIEL, ELIZABETH VAN (1818-1868), ges. l.o., vogels op tak, aquarel 32 x 20 cm.
Unknown, view of St. Anthonies sluis, Amsterdam, watercolor 19 x 24 cm.Onbekend, gezicht op St.
Unknown, view of St. Anthonies sluis, Amsterdam, watercolor 19 x 24 cm.Onbekend, gezicht op St. Anthonies sluis, aquarel 19 x 24 cm. ...[more]
SCHOTEL, JOHANNES CHRISTIAAN (1787-1838), signed l.l., farmer's wife, study drawing 20 x 17 cm.
Unknown, unclear signed l.l. 19th century, probably the Battle of Trafalgar, watercolor 40 x 55 cm.
KOCH THEO JOHN (1881-1959), ges. l.o. riviergezicht, aquarel 30 x 50 cm.
RONNER-KNIP, HENRIETTE (1821-1909), signed and dated. 1871 l.r., chickens and dove in wooden cage,
BRUIN, J., ges., boats at sea, watercolor 38 x 48 cm.BRUIN, J., ges. l.o., scheepjes op zee, aquarel
BRUIN, J., ges., boats at sea, watercolor 38 x 48 cm.BRUIN, J., ges. l.o., scheepjes op zee, aquarel 38 x 48 cm. ...[more]
Chantal, Louis (1822-1899), signed and dated 1875, caravan in mountain landscape, watercolor (
STORTENBEKER PIETER (1828-1898), gemon. P.S. l.o., koeien aan de 'Zuiderzee', potloodtekening 20 x
STORTENBEKER PIETER (1828-1898), gemon. P.S. l.o., koeien aan de 'Zuiderzee', potloodtekening 20 x 32 cm.
Craeyvanger, Reinier, signed, women with basket of fish in interior, watercolor 15,5 x 19 cm.
Berkemeier, Ludolph, signed, view at courtyard, drawing 50 x 60 cm.BERKEMEIER, LUDOLPH (1864-
Destree, J.J., signed, ditch close to farm, watercolor 22 x 37 cm.DESTREE, JOHANNES JOSEPHUS (1827-
BOGMAN, HERMANUS JR. (1890-1975), signed l.r., still life, watercolor 77 x 49 cm.BOGMAN, HERMANUS
Burghoorn, Jurrien, signed, farm, drawing 35 x 55 cm.BURGHOORN, JURRIEN (1879-1950), ges. l.o.,
Bock, Theophile de, signed, a manor in the woods, watercolor 24 x 32 cm.BOCK, THEOPHILE EMILE DE (
Oosting, Jeanne, signed, flowers in vases, watercolor 68 x 52 cm.OOSTING, JEANNE (1898-1995), ges.
POORTVLIET RIEN (1932-1995), signed and dated '74 l.r., hunter with dog at the edge of the forest,
SLUITER, WILLY (1873-1949), monogrammed W.S.l.l. and dated March 1914 u.r., portrait of the
KLOOS, CORNELIS (1895-1976), ges. r.o., liggend meisje op zomerse dag, aquarel 17 x 30 cm.
WIEGMAN MATTHIEU (1886-1971), signed l.r., chateau, watercolor 30 x 37 cm.WIEGMAN, MATTHIEU (1886-
Roiter, Andrei (1960), signed, lot of 3 watercolors, 36 x 27 cm. Provenance KLM Art Collection.
Steiner, Lily (1884-1962), signed and dated 1927, view of Zoutelande, watercolor 36 x 50 cm.STEINER,
Onbekend, allen onduid. ges. en gedat. 1982 r.o., gezicht op Mediterraanse huizen, serie van 3
Onbekend, allen onduid. ges. en gedat. 1982 r.o., gezicht op Mediterraanse huizen, serie van 3 aquarellen 45 x 60 cm.
KORTHALS JAN (1916-1972), ges. en gedat. 1966 straatgezicht, aquarel 42 x 34 cm.
Schelfhout, Lodewijk, signed, Chained nude, black chalk 55 x 40 cm.SCHELFHOUT,LODEWIJK (1881-
Kat, Otto B. de, signed, peonies in a jar, watercolor 28 x 37 cm.KAT, OTTO BOUDEWIJN DE (1907-1995),
OUBORG PIET (1893-1956), unsigned. attributed to, landscape, possibly Sumatra, watercolor 12 x 19
Groot, Willie de ges. l.o. Voorstraat 109 en Noordwijksestraat, aquarel 30 x 40 cm. (2x)
CROSS, HENRI EDMOND (1856-1910), signed l.r., is possible, landscape, watercolor 13 x 21 cm.CROSS,
VOLDERS, FIEN (GEB. 1938), ges. en gedat. 1974 r.o., broertjes aan het knikkeren, aquarel 40 x 57
VOLDERS, FIEN (GEB. 1938), ges. en gedat. 1974 r.o., broertjes aan het knikkeren, aquarel 40 x 57 cm.
PEETERS, JAN (1912-1992), ges. en gedat. 1957 r.o., vrouw met boek op stoel, aquarel 63 x 48 cm.
PLAAT, HENRI (GEB. 1936), ges. en gedat. 1973 r.o., compositie, tekening 50 x 65 cm.
BREED, DIRK (1920-2004), ges. l.b., landschap, tekening 21 x 30 cm.
BOUTEN, ARMAND (1893-1965), signed l.l., cat in doorway to balcony, gouache / chalk / pencil on
80 Los(e)/Seite