- Kategorie,
22 Los(e)/Seite
BIK, WILLEM HENDRIK (1880-1918), ges. r.o., dromedarissen in tent, ets druk Anton Pieck 17 x 22 cm.
SCHAFER JACQUELINE, sign. l.l., "Vreemde Vogels nr. 8", silk screen 61/120 33 x 26 cm.SCHAFER
SCHAFER JACQUELINE, sign. l.l., "Vreemde Vogels nr. 1", silk screen 25/120 33 x 26 cm.SCHAFER
CROSSINGS OF HARRY (1906-1996), sig. l.o.' "De Banvloek", etching 40 x 33 cm.KRUININGEN VAN HARRY (
KRUININGEN, HARRY VAN (1906-1996), ges. l.o., 'Gilgamesj en Endikoe op reis', ets 34 x 44 cm.
ONNES, THEO, sign. l.l., Cow, silkscreen 56/75 88 X 63 cm.ONNES THEO, ges. l.o., Koe, zeefdruk 56/75
ONNES, THEO, sign. l.l., Cow, silkscreen 56/75 88 X 63 cm.ONNES THEO, ges. l.o., Koe, zeefdruk 56/75 88 x 63 cm. ...[more]
OUDEN DEN WILLEM, sing and dated. '58, Brigde, etching 'eigen druk', 26 x 38 cm. Provenance: KLM Art
MEYER, SICCO, ges. l.o., koetsiers met paard en koets in straat bij avondlicht, paneel 61 x 80 cm.
DERKINDEREN, ANTOON, sign. l.r., Beethoven, litho 67 x 46 cm.DERKINDEREN ANTOON, ges. r.o.,
DERKINDEREN, ANTOON, sign. l.r., Beethoven, litho 67 x 46 cm.DERKINDEREN ANTOON, ges. r.o., Beethoven, litho 67 x 46 cm. ...[more]
KEULEN VAN JAN (1913-1994), sign l.r., Flowers in vase, lithograph 50 x 39 cm.KEULEN VAN JAN (1913-
BRANDENBURG CORNELIS (1884-1954), ges. r.o., winter in Amsterdam, ets 32 x 21 cm.
WESSELING, RIEK (1914-1995), ges. l.o., 'oude bomen', ets EA oplage 15 23 x 19 cm.
NINON MAX (1896-1982), ges. en gedat. 1925 "La promenade, la rencontre, le dejeuner, kleurenlitho 19
GRAADT VAN ROGGEN, JOHANNES (1867-1959), allen ges., 2 molens en 2 straatjes, lot van 4 etsen div.
GRAADT VAN ROGGEN, JOHANNES (1867-1959), allen ges., 2 molens en 2 straatjes, lot van 4 etsen div. maten
MOREAU, P.C., ges. r.o., dorpje in berglandschap, ets 6/30 25 x 21 cm.
BIESIOT, AN (1919-2006), ges. r.o., 'straatje in Oude Jaffa, ets 10/25 33 x 21 cm.
STAUTHAMER, CEPHAS (1899-1983) ges. r.o., studie van naakten, ets 16,5 x 18 cm.
HEIJMANS, LOUIS (1890-1977), ges. r.o., gezicht op 'Veere', ets 32 x 42 cm.
ZEILER, KIK (GEB. 1948), ges. r.o., 'Prent ter viering', litho 43 x 33 cm.
Nijland, Dirk, signed, couple on a ship, lithograph 11 x 12 cm.NIJLAND, DIRK HIDDE (1881-1955), ges.
KLAASSE PIET (1918-2001), ges. r.o. Allegro Appassionato, Orlando kwartet, litho 44 x 58 cm. (glas
KLAASSE PIET (1918-2001), ges. r.o. Allegro Appassionato, Orlando kwartet, litho 44 x 58 cm. (glas defect)
22 Los(e)/Seite