182 Los(e)/Seite
Big taxidermy head of a deer, h. 120 cm.Groot opgezette edelhert kop met gewei, h. 120 cm. ...[more]
Crystal vase on base, h. 38 cm. diam. 30 cm.Kristallen vaas op hoge voet, h. 38 cm. diam. 30 cm.
Crystal vase on base, h. 38 cm. diam. 30 cm.Kristallen vaas op hoge voet, h. 38 cm. diam. 30 cm. ...[more]
Villeroy en Boch servies, model Manoir, w.o. borden, dienschallen en botervloot, hiebij diverse
Villeroy en Boch servies, model Manoir, w.o. borden, dienschallen en botervloot, hiebij diverse Wedgewood kop en schotels.
Pair of crystal trumpet vases on base, 30 cm.Stel kristallen trompetvazen op ronde voet, h. 30 cm.
Pair of crystal trumpet vases on base, 30 cm.Stel kristallen trompetvazen op ronde voet, h. 30 cm. ...[more]
Pair of crystal windlights, in 2 parts, h. 23 cm.Stel kristallen windlichten, 2 delig, h. 23 cm.
Pair of crystal windlights, in 2 parts, h. 23 cm.Stel kristallen windlichten, 2 delig, h. 23 cm. ...[more]
a pair of porcelain Staffordshire dogs, h. 33 cm.Stel porseleinen van Staffordshire honden,
Crystal vase on base, h. 46 cm.Kristallen vaas op hoge voet met matte band, h. 46 cm. ...[more]
Taxidermy deer antler with skull.Damhert schedel met gewei op houten plateau. ...[more]
20 delen servies met zwiebelmuster decor, w.o. tazza, borden en schalen, diverse fabrikanten. (
20 delen servies met zwiebelmuster decor, w.o. tazza, borden en schalen, diverse fabrikanten. (div. kwal.)
Taxidermy buzzerd (with lead on leg) on wooden stump.Opgezette buizerd, met lood geringd op houten
Taxidermy buzzerd (with lead on leg) on wooden stump.Opgezette buizerd, met lood geringd op houten stronk ...[more]
Set samak ornamental vases with lid and decorated with ram's heads, late 19th century h.35 cm.Stel
a pair of 2 taxidermy European Eagle Owls on wooden stump. (with lead on legs)Stel opgezette
a pair of 2 taxidermy European Eagle Owls on wooden stump. (with lead on legs)Stel opgezette uilen, geringd met lood op houten stronk. ...[more]
Taxidermy sperwer (with lead on leg) on wooden stump.Opgezette sperwer, met lood geringd op houten
Taxidermy sperwer (with lead on leg) on wooden stump.Opgezette sperwer, met lood geringd op houten stronk ...[more]
Polychrome wooden ornamental plaque with relief decor of putto held by two women, 19th century 67
Gedeeltelijk verguld houten Empire Fries, Dessus de Porte (deurstuk), met Klassieke voorstelling
Stel houten beschilderde engelen, 20e eeuw, l. 40 cm.
Albasten Art Deco buste van pierrot op marmeren voet, ges. A. Gentili, h. 24 cm.
Stel witgeschilderde console's met gestoken zeemonster en fruit, h. 48 cm.
Wooden and copper flintlock musket, and of the 19th century, l. 140 cm.Houten geweer met koperen
Concrete sculpture of Marie Antoinette, h. 148 cm.Betonnen sculptuur van Marie Antoinette op
Concrete sculpture of Marie Antoinette, h. 148 cm.Betonnen sculptuur van Marie Antoinette op gipsen piedestal, h. 148 cm. ...[more]
31 parts porcelain tableware with decor of birds en fruit, Frankrijk31 delen porseleinen servies met
Deels bronzen bouillote tafellamp met groene kap, h. 55 cm.
Set of gilded wooden birds with mirror decoration, Birma 20th century, h. 24 cm.Stel verguld
Stel glas in lood ramen, 57 x 84 cm.
Ottman Turkisch gilt thread embroidered, 19th century, 92 x 92 cm.Ottoman Turkse goud-draad
Green marble piedestalles, h. 98 cm.Groen marmeren piedestal, h. 98 cm. ...[more]
Porseleinen Wedgwood servies, model green leaf (Queen's shape), uitgebracht tussen 1949-1957.
Gepatineerd bronzen sculptuur van bollensteker met mand, beeldhouwer Jos van Ierschot, h. 79, br.
Gepatineerd bronzen sculptuur van bollensteker met mand, beeldhouwer Jos van Ierschot, h. 79, br. 95, d. 50 cm.
Bronzen sculptuur van visserman met haringkuip, beeldhouwer Jan Dekker, h. 195, br. 80, d. 110
Bronzen sculptuur van visserman met haringkuip, beeldhouwer Jan Dekker, h. 195, br. 80, d. 110 cm. (kostenraming van kunstenaar aanwezig)
Stel hardstenen voederbakken, h. 28 br. 53 d. 49 cm.
Betonnen tuinbeeld als beer, h. 85 cm.
Gietijzeren tuinsculptuur van Venus, h. 83 cm. (gebroken)
Stel ijzeren tuin plantenbakken met relief van bloemen, h. 37, diam. 44 cm.
A Victorian cast iron umbrella stand, England 19th century, h. 68, br. 54, d. 26 cm.Gietijzeren
Stel gietijzeren tuinvazen, h. 44 cm.
Gietijeren staande kapstok met 7 haken en parapluhouder, 19e eeuw, h. 195, br. 70, d. 37 cm.
Hardstenen hoek elementen gedecoreerd met engelen met trompetten, h. 87 cm.
Porseleinen schaal met decor van kippen en kuikens in landschap, "gedat. 1759", 20e eeuw, h. 17,
Porseleinen schaal met decor van kippen en kuikens in landschap, "gedat. 1759", 20e eeuw, h. 17, diam. 36 cm.
Stel blikken koets lantaarns met deels goudverf, h. 55 cm.
Polychroom globe op houten voet, fabrikaat Scan-Globe Denmark 1992 h.40 cm.
Lot van 2 ijzeren stokbalans weegschalen met gewicht, eind 19e eeuw.
Lot van 3 roodkoperen poffertjes pannen, 19e eeuw, diam. ca. 40 cm.
Lot van een kerfsnee mangelplank (naar antiek voorbeeld), 2 gestoken ornamenten met bloemen,
Lot van 2 ijzeren stokbalans weegschalen met koperen schalen, eind 19e eeuw.
Lot van 2 roodkoperen broodbakken, 19e eeuw
Cast bronze mortar decorated with relief decor devil's heads and equipped with handles in the form
182 Los(e)/Seite