- Kategorie,
22 Los(e)/Seite
Oosting, Jeanne, signed, flowers in vases, watercolor 68 x 52 cm.OOSTING, JEANNE (1898-1995), ges.
POORTVLIET RIEN (1932-1995), signed and dated '74 l.r., hunter with dog at the edge of the forest,
SLUITER, WILLY (1873-1949), monogrammed W.S.l.l. and dated March 1914 u.r., portrait of the
KLOOS, CORNELIS (1895-1976), ges. r.o., liggend meisje op zomerse dag, aquarel 17 x 30 cm.
WIEGMAN MATTHIEU (1886-1971), signed l.r., chateau, watercolor 30 x 37 cm.WIEGMAN, MATTHIEU (1886-
Roiter, Andrei (1960), signed, lot of 3 watercolors, 36 x 27 cm. Provenance KLM Art Collection.
Steiner, Lily (1884-1962), signed and dated 1927, view of Zoutelande, watercolor 36 x 50 cm.STEINER,
Onbekend, allen onduid. ges. en gedat. 1982 r.o., gezicht op Mediterraanse huizen, serie van 3
Onbekend, allen onduid. ges. en gedat. 1982 r.o., gezicht op Mediterraanse huizen, serie van 3 aquarellen 45 x 60 cm.
KORTHALS JAN (1916-1972), ges. en gedat. 1966 straatgezicht, aquarel 42 x 34 cm.
Schelfhout, Lodewijk, signed, Chained nude, black chalk 55 x 40 cm.SCHELFHOUT,LODEWIJK (1881-
Kat, Otto B. de, signed, peonies in a jar, watercolor 28 x 37 cm.KAT, OTTO BOUDEWIJN DE (1907-1995),
OUBORG PIET (1893-1956), unsigned. attributed to, landscape, possibly Sumatra, watercolor 12 x 19
Groot, Willie de ges. l.o. Voorstraat 109 en Noordwijksestraat, aquarel 30 x 40 cm. (2x)
CROSS, HENRI EDMOND (1856-1910), signed l.r., is possible, landscape, watercolor 13 x 21 cm.CROSS,
jansen, F., signed, park, watercolor 22 x 28 cm.JANSEN, F., ges. r.o., park, aquarel 22 x 28 cm.
jansen, F., signed, park, watercolor 22 x 28 cm.JANSEN, F., ges. r.o., park, aquarel 22 x 28 cm. ...[more]
VOLDERS, FIEN (GEB. 1938), ges. en gedat. 1974 r.o., broertjes aan het knikkeren, aquarel 40 x 57
VOLDERS, FIEN (GEB. 1938), ges. en gedat. 1974 r.o., broertjes aan het knikkeren, aquarel 40 x 57 cm.
PEETERS, JAN (1912-1992), ges. en gedat. 1957 r.o., vrouw met boek op stoel, aquarel 63 x 48 cm.
22 Los(e)/Seite