46 Los(e)/Seite
A yellow gold lady's wrist wach, manual winding, 585/000, gross w. 16.8gr, diam 21 mm. Not in
A silver verge fussee pocket watch, London 1873, 925/000, gross w. 107gr, diam. 4,5cm, with key.
OMEGA GENEVE, yellow gold wirstwatch, automatic, gross w. 34,5gr, diam. 33mm.Een geelgouden
TAG HEUER Aguaracer 300 meters watch with a steel bracelet, quartz, sapphire glass and silver
A yellow gold wrist watch, Itraco, manual winding, 585/000, strap 833/000, gross weight 22,4gr, diam
OMEGA,SEAMASTER, automatic, yellow gold wrist watch, diamonds on dial, yellow gold band, 585/000,
Must de Cartier, gilded silver watch with burgundy dial and original Cartier leather bracelet,
Gilded pocket watch with egraved case and blue and white enameled dial, Elgin National Watch
Yellow gold pocket watch and chain, Stroehoff Amsterdam, 585/000, br.gew. 77gr, diam. 5cm.Een
OMEGA SEAMSTER DE VILLE, yellow gold wrist watch, automatic with date indicator, 585/000, gross w.
Rolex Oysterdate Precision stainless steel watch with black dial, manual winding, modelnr 6694,
CARTIER SANTOS GALBEE, steel and gold, ladies wristwatch, quartz, additional links and certificate.
Een zilveren miniatuur staandhorloge met lopend uurwerk, herkomst Schoonhoven Hooykaas, br.gew.
Een zilveren miniatuur staandhorloge met lopend uurwerk, herkomst Schoonhoven Hooykaas, br.gew. 697gr, hoogte 23cm.
A silver verge fussee pocketwatch with outercase and chain, London 1807, 925/000, chain 800/000,
Lot divers, ao. Seiko watches and a silver Red Cross medal. Silver weight ca. 50gr.Lot diverse
Lot divers watches, ao. Seiko. non-precious metals.Lot diverse horloges, w.o. Seiko, onedel.
Lot divers watches, ao. Seiko. non-precious metals.Lot diverse horloges, w.o. Seiko, onedel. ...[more]
A silver verge fussee pocketwatch, London 1883, 925/000, gross w. 126gr, diam. 5cm, with key.Een
Lot divers watches, ao Swatch and Tissot.Lot diverse horloge's, wo Swatch en Tissot. ...[more]
Elgin polshorloge aan lederen bandje
Deels koperen lantaarnklok met een wijzer en belmechaniek, Engeland, slinger en gewicht, h. 36
Deels koperen lantaarnklok met een wijzer en belmechaniek, Engeland, slinger en gewicht, h. 36 cm. (naar antiek voorbeeld)
Bronzen Sevres-style clock, end of the 19th century, h. 43 cm.Bronzen Louis XVI-stijl pendule
Pendule bekroond militair met hond bij kampvuur, eind 19e eeuw, h. 47 cm.
Bronzen sculpture of family on marble basement, 19th century, h. 42 cm.Bronzen sculptuur van
Junghans tafelklok met chime and silent wijzerplaat, 8 dagen-uurwerk in houten kast, ca. 1900-
Junghans tafelklok met chime and silent wijzerplaat, 8 dagen-uurwerk in houten kast, ca. 1900-1949, h. 38 cm.
Scheepsklok in messing kast, diam. 18 cm. (geen sleutel)
Hermle scheepsklok in messing kast, diam. 23 cm. (geen sleutel)
Warmink tafelklok in noten kast met brons beslag en maan aanduiding, h. 26 cm.
Scheepsklok in messing kast, Engeland, diam. 20 cm. (geen sleutel)
Dubbele reisklok in messing kast met emaille wijzerplaat, 20e eeuw, h. 16 cm.
Lot van een reisklokjes met emaille wijzerplaat in bronzen kast, Frankrijk, h. 15 cm. een reisklok
Wempe Chronometerwerke Hamburg Marine ClockKoperen Wempe Chronometerwerke scheepsklok, 70-er
Wempe Chronometerwerke Hamburg Marine ClockKoperen Wempe Chronometerwerke scheepsklok, 70-er jaren, diam. 15 cm. ...[more]
46 Los(e)/Seite