- Furniture (742)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (533)
- Collectables (247)
- Jewellery (187)
- Asian Art (107)
- Prints (103)
- Watercolours (80)
- Silver & Silver-plated items (75)
- Carpets & Rugs (61)
- Clocks, Watches & Jewellery (46)
- Fine Art & Antiques (41)
- Ethnographica & Tribal Art (29)
- Ceramics (15)
- Glassware (14)
- Sculpture (10)
- Books & Periodicals (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
2295 Los(e)/Seite
Mahogany relax fauteuil with blue velvet, 19th centuryMahonie relaxfauteuil bekleed met blauw velour
Mahogany relax fauteuil with blue velvet, 19th centuryMahonie relaxfauteuil bekleed met blauw velour afgezet met siernagels, 19e eeuw ...[more]
Mahonie gebombeerd Louis XV/XVI klepbureau met achter schrijfklep een interieur van keldertje, 10
Mahogany and ebony pillow cabinet with medallion of family crest, carved frieze with angels and coat
Eiken Renaissance tafel met uitschuifbladen op bolpoten verbonden door regels, h. 79, br. 167, d.
Set of 6 mahogany dining table chairs, 19th centurySerie van 6 mahonie Victoriaanse eetkamerstoelen bekleed met blauw velour ...[more]
Hoefvormig fauteuil met blauwe stoffering op houten pootjes, Engeland.
Carpett, Meshed, 380 x 300 cm.Tapijt, Meshed, 380 x 300 cm. ...[more]
Bronze hanging lamp with glass shadeBronzen hanglamp met holophane glazen kap. ...[more]
Silver plated lamp of God, ca. 1900, h. 60 cm.Verzilverde Godslamp met Franse lelie en gehamerd
Staand horloge met verzilverde uren-en seconden aanduiding, vergulde hoekornamenten voorstellende
set of mahogany Emire style armchairs with bronze caryatids and ornaments. (armrest damaged)Stel
Mahonie Empire commode met zwartmarmeren blad, een lade en 2 paneeldeuren geflankeerd door pilaren
Goudlak Empire-stijl kamerscherm met bespannen geweven stof gedecoreerd met lauwierkrans en harp, h.
Goudlak Empire-stijl kamerscherm met bespannen geweven stof gedecoreerd met lauwierkrans en harp, h. 115 cm.
Mahonie Victoriaanse chaise-longue met gestreepte stoffering, Engeland ca. 1880.
Palissander notariskast met rechte kap, 2 paneeldeuren en lade op bolpoten, Holland ca. 1700-1750,
Palissander notariskast met rechte kap, 2 paneeldeuren en lade op bolpoten, Holland ca. 1700-1750, h. 212, br. 215, d. 76 cm.
Stel houten armstoelen met okergele bekleding.
Mahonie Empire coulissen tafel op kolompoot uitlopend in klauwpoten, 19e eeuw, h. 74, diam. 118 cm.
Zwartlak damesfauteuil met gestreepte bekleding, etiket Gilles Nouailhac Paris.
Mahonie gebombeerd klapbuffet met uitklapbaar etagere, 2 uitklapbladen, lade en jaloeziedeur, ca.
Mahonie gebombeerd klapbuffet met uitklapbaar etagere, 2 uitklapbladen, lade en jaloeziedeur, ca. 1780, h. 130, br. 95, d. 55 cm.
A carpet, Vintage, 382 x 290 cm.Tapijt, Vintage, 382 x 290 cm. ...[more]
Roodlak deels vergulde schildersezel met snijwerk van o.a. dolfijnen en acathusblad, h. 207 cm.
Noten Louis XVI klapbuffet met openklapbaar blad met etagere, een laden en 2 deuren met vruchtenhout
Mahogany Victiaan commode, England ca. 1880.Mahonie Victoriaanse commode met 5 laden, Engeland ca.
Tuintafel op gietijzeren poot en witmarmeren blad, h. 71, diam. 60 cm.
Eiken oorfauteuil met rode geruite bekleding op klauwpoten, Engeland.
Mahonie Biedermeier boekenkast met rechte kap waaronder 2 paneeldeuren met gaas en laden, 19e
Mahonie Biedermeier boekenkast met rechte kap waaronder 2 paneeldeuren met gaas en laden, 19e eeuw, h. 230, br. 195, d. 60 cm.
White wash coutch with striped fabric liningWhite wash halbank bekleed met gestreepte stof met losse
Eiken Henry II-stijl buffetkast met 2 laden en 2 paneeldeuren, h. 107, br. 140, d. 58 cm.
Eiken oorfauteuil met bruin stoffen bekleding op klauwpoten, Engeland.
Mahogany cabinet 2 panel doors, England 19th century, h. 207 w. 135 d. 60 cm.Mahonie kabinet met 2
Eiken Mechelse buffet met 2 laden en 2 kussendeuren, h. 100, br. 160, d. 60 cm.
Esfahan carpet 328 x 244 cm.Tapijt, Esfahan 328 x 244 cm. ...[more]
Wooden foldingchairHouten vouwstoel bekleed met bruin streep velour en lussen ...[more]
Notenhouten Louis XV-stijl gebombeerde commode met marmeren blad, 2 ingelegde laden voorzien van
Kersenhouten dressoir met 2 laden waartussen een ingelegd stermotief en 2 paneeldeuren, h. 98, br.
Kersenhouten dressoir met 2 laden waartussen een ingelegd stermotief en 2 paneeldeuren, h. 98, br. 166, d. 56 cm.
Kersenhouten Louis XV-stijl bureau met 3 laden en 2 trekblaadjes, h. 78, br. 150, d. 70 cm. en een
Kersenhouten Louis XV-stijl bureau met 3 laden en 2 trekblaadjes, h. 78, br. 150, d. 70 cm. en een kersenhouten stoel.
Mahogany captainschair with cognac leather, 19th centuryMahonie captainschair bekleed met cognac
Mahogany captainschair with cognac leather, 19th centuryMahonie captainschair bekleed met cognac leer afgezet met siernagels, 19e eeuw ...[more]
Vruchtenhouten Empire commode met marmeren blad, 3 laden geflaneerd door 2 gezwarte pilaren,
Mahonie Biedermeier armfauteuil met damast bekleed, 19e eeuw.
a set of 4 walnut Queen-Anne-style chairs.Serie van 4 noten Queen-Anne-stijl stoelen met groen
a set of 4 walnut Queen-Anne-style chairs.Serie van 4 noten Queen-Anne-stijl stoelen met groen velourse zitting. ...[more]
Keshan carpet 363 x 247 cm.Tapijt, Keshan 363 x 247 cm. ...[more]
Noten rijkgestoken Louis XV-stijl dames fauteuil, 19e eeuw.
Mahonie Empire tafel met opklapbaar blad, bloempoot uitlopend in klauwpoten, 19e eeuw, h. 74,
Mahonie Empire tafel met opklapbaar blad, bloempoot uitlopend in klauwpoten, 19e eeuw, h. 74, diam. 92 cm.
3 lights copper lantern, h. 84 cm.3-lichts koperen hallantaarn, h. 84 cm. ...[more]
Mahonie Louis XVI secretaire met 4 laden en schrijfklep waarachter interieur, ca. 1800, h. 158,
Mahonie Louis XVI secretaire met 4 laden en schrijfklep waarachter interieur, ca. 1800, h. 158, br. 118, d. 48 cm.
Wortelnoten Louis XV porseleinkast met gestoken ornament in kuif, 2 glazen deuren en 4 dubbelgebogen
Set terracotta sculptures in the form of sitting greyhounds h.82 cm, on movable wooden consoles,Stel
Oak Louis XVI demi-lune (half moon) table, 19th century (wooden top is of later age)Eiken Louis
Vintage carpet 355 x 257 cm.Tapijt, Vintage 355 x 257 cm. ...[more]
Pair of 2 white wash chairsStel white wash oorfauteuils bekleed met gestreepte stof afgezet met
Pair of 2 white wash chairsStel white wash oorfauteuils bekleed met gestreepte stof afgezet met siernagels ...[more]
Mahonie salontafel op klauwpoten met marmeren blad, 19e eeuw, h. 52, diam. 100 cm. (blad gerestaureerd)
Vintage carpet 397 x 295 cm.Tapijt, Vintage 397 x 295 cm. ...[more]
A carpet, Vintage, 354 x 260 cm.Tapijt, Vintage, 354 x 260 cm ...[more]
A carpet, Meshed, 350 x 265 cm.Tapijt, Meshed, 350 x 265 cm. ...[more]
Mir, carpet 390 x 300 cm.Tapijt, Mir 390 x 300 cm. ...[more]
Mahogany reading table, h. 83 w. 260 d. 120 cm.Mahonie leestafel ingelegd met bies intarsia met taps
Wool woven carpet decorated with flowers in medaillions, France, 310 x 239 cm.Geweven wollen
2295 Los(e)/Seite