Auktion ist bereits beendet
AP Diemen (Amsterdam)

Auktionsdatum/Daten

  • ( Lose: 2001-2242)
  • ( Lose: 501-729)
  • ( Lose: 730-963)
  • ( Lose: 2501-2713)
  • ( Lose: 1-275)
  • ( Lose: 1001-1247)
  • ( Lose: 3001-3270)
  • ( Lose: 1301-1636)
  • ( Lose: 4001-4206)

Aufgeld Ink. Mehrwertsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Mehrwertsteuer: 3,63%

Auktionshaus Details

Verkaufs Abschnitt

Schätzpreis

2263 Los(e) in dieser Auktion
  • Lose pro Seite
  • 60
  • 120
  • 240
Seite von 38

Los 1

.

Los 2

.

Stel noten nachtkastjes met marmeren blad, lade en paneeldeur met biesintarsia, h. 82, br. 41, d. 40 cm. (marmer met schilfers)

Los 3

.

Noten gefineerde Chippendale-stijl theecommode met 2 gebogen laden op klauwpoten, h. 69, br. 77, d. 45 cm.

Los 4

.

Serie van 4 Biedermeier stoelen met ballon rugleuning.

Los 5

.

Mahonie kledingkast met 2 paneeldeuren en 2 laden, 19e eeuw, h. 212, br. 160, d. 56 cm.

Los 6

.

Mahonie linnenkast met 2 poortvormige paneeldeuren en interieur met hanggedeelte en laden, 19e eeuw, h. 240, br. 185, d. 68 cm.

Los 7

.

Mahonie linnenkast met rechte kap en 2 paneeldeuren, h. 231, br. 135, d. 60 cm.

Los 8

.

Oorfauteuil met bruin lederen bekleding afgezet met koperen siernagels, Engeland.

Los 9

.

Tabriz carpet 370 x 267 cm.

Los 10

.

Mahonie Empire bijzettafel op 3-sprant, 19e eeuw, h. 73, diam. 74 cm.

Los 11

.

Los 12

.

Mahonie kuipstoeltje, 19e eeuw

Los 13

.

Lot van 6 mahonie Biedermeier stoelen met blauw velourse zitting, 19e eeuw.

Los 14

.

Lot van 2 mahonie stoelen, Engeland 19e eeuw

Los 15

.

Los 16

.

Mahonie Empire trumeau met grijs marmeren blad (defect), lade en spiegelwand, 19e eeuw, h. 83, br. 76, d. 42 cm.

Los 17

.

Mahogany Biedermeier wardrobe, 19th century, h. 227, w. 185, d. 63 c

Los 18

.

Los 19

.

Mahonie Biedermeier wandtafel op gedraaide poot uitlopend in 3 spant met mahonie toiletspiegel, 19e eeuw, h. 167, br. 80, d. 45 cm.

Los 20

.

Metalen Hollywood Regency-stijl tafellamp, h. 56 cm.

Los 21

.

Mahogany Willem III lady's desk with mirror on top, 2 drawers, Holland 19th century, h. 149 w. 93 d. 48 cm.

Los 22

.

Los 23

.

Sparta carpet 410 x 282 cm.

Los 24

.

Mahonie Biedermeier armfauteuil met gestoken kuif en geborduurde bekleding, 19e eeuw.

Los 25

.

Hang olielamp met porseleinen reservoir en geëtst glazen windlicht en voorzien van 6-lichts kaarsenhouders

Los 26

.

Los 27

.

Serie vann 6 mahonie stoelen met groene zitting.

Los 28

.

Mahogany Louis XV top bureau, marked JG, approx. 1750, h. 243, w. 126, d. 63 cm.

Los 29

.

Staand horloge in eiken kast met beschilderde wijzerplaat met dag aanduiding, Engeland ca. 1840, h. 243 cm.

Los 30

.

Armfauteuil bekleed met bruin leer

Los 31

.

Los 32

.

Mahogany bookcase, approx. 1840, h. 157, w. 100, d. 37 cm.

Los 33

.

Eiken miniatuur kabinet met 2 paneeldeuren en 4 laden, 19e eeuw, h. 60, br. 53, d. 19 cm.

Los 34

.

Mahonie Louis XVI commode met 4 laden, Frankrijk ca. 1800, h. 91, br. 103, d. 54 cm. (fineer beschadigd)

Los 35

.

Boilotte lamp with green metal lampshade

Los 36

.

Round mahogany side table

Los 37

.

Serie van 4 Victoriaanse stoelen met ballon rugleuning, Engeland ca. 1880.

Los 38

.

Mahonie Empire tafel op kolompoot uitlopend in 3-sprant, 19e eeuw, h. 76, diam. 110 cm.

Los 39

.

Carpet, Heriz 125 x 110 cm. ca. 1910.

Los 40

.

Carpet, Esfahan, 370 x 285 cm.

Los 41

.

Mahonie breitafeltje onder klep diverse vakken, lade en wolzak op harppoten, 19e eeuw, h. 72, br. 47, d. 36 cm.

Los 42

.

Mahogany Empire chiffoniere with 6 drawers, h. 153, w. 101, d. 50 cm.

Los 43

.

Mahonie naaitafeltje met opklapbare klep, interieur met diverse vakken, wolzak op harppoten, 19e eeuw, h. 78, br. 48, d. 37 cm.

Los 44

.

Mahonie Victoriaanse breistoel, Engeland ca. 1880.

Los 45

.

Mahogany Louis XVI top desk, with glass doors, writing vave and interior, 3 drawers, all with bronze handles, h. 257 w. 116 d. 60 cm.

Los 46

.

Los 47

.

Chair with brown leather

Los 48

.

Chair with brwon leather

Los 49

.

Los 50

.

a pair of mahogany Empire armchairs, 2de period 19th century.

Los 51

.

Los 52

.

Mahonie ovale Louis XVI tafel met besteklade op taps toelopende poten, vroeg 19e eeuw, h. 76, br. 96, d. 65 cm.

Los 53

.

Lederen clubfauteuil afgezet met siernagels

Los 54

.

Los 55

.

Los 56

.

Keshan carpet 350 x 245 cm.

Los 57

.

Mahonie bank met geschulpte leuning en gestreepte bekleding, Zweden 19e eeuw, h. 105, br. 210, d. 70 cm.

Los 58

.

Mahogany trumeau with marble top, drawer and mirror, mark Berkey & Gay Furniture, England 20th century, h. 95, w. 106, d. 48 cm.

Los 59

.

Noten Louis XV-stijl bergere met gebloemde velourse bekleding.

Los 60

.

Keshan carpet 400 x 284 cm.

  • Lose pro Seite
  • 60
  • 120
  • 240
Seite von 38