Auktion beendet (5 Tag(e) Verkauf)
AP Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 2001-2242)

  • (Lose: 501-729)

  • (Lose: 730-963)

  • (Lose: 2501-2713)

  • (Lose: 1-275)

  • (Lose: 1001-1247)

  • (Lose: 3001-3270)

  • (Lose: 1301-1636)

  • (Lose: 4001-4206)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

2263 Los(e)
  • 2263 Los(e)

Los 61

.

Los 62

.

Los 63

.

Los 64

.

Los 65

.

Facet geslepen spiegel in goudlak lijst, h. 120 cm. Mirror in gold laquer frame, h. 120 cm. ...[more]

Los 66

.

Los 67

.

Los 68

.

Witgeschilderde wandtafel met 2 laden op taps toelopende poten verbonden door regels, h. 80, br. 150, d. 47 cm. ...[more]

Los 69

.

Paars geschilderd Louis XVI-stijl dressoir met 2 paneeldeuren en 2 interne laden, h. 97, br. 166, d. 73 cm. ...[more]

Los 70

.

Los 71

.

Spiegel in zwart/goudlak houten lijst., 93 x 56 cm. ...[more]

Los 72

.

Geslepen spiegel in Louis XVI-stijl goudlak lijst bekroond met urn en guirlandes, 117 x 62 cm. ...[more]

Los 73

.

Facet geslepen spiegel, 65 x 64 cm. ...[more]

Los 74

.

Damspiegel in goudlak lijst, 93 x 34 cm. ...[more]

Los 75

.

Spiegel in goudlak lijst met kuif, 124 x 78 cm. ...[more]

Los 76

.

Facet geslepen spiegel, 103 x 72 cm. ...[more]

Los 77

.

Spiegel in goudlak lijst met parelrand, 78 x 57 cm. ...[more]

Los 78

.

Spiegel in gehouten beschilderde lijst., 60 x 50 cm. ...[more]

Los 79

.

Tapijt, Keshan 338 x 248 cm. Keshan carpet 338 x 248 cm. ...[more]

Los 80

.

Tapijt, Heriz 380 x 298 cm. ca. 1920 (sleets) Carpet, Heriz 380 x 298 cm. ...[more]

Los 81

.

Tapijt, Tabriz 346 x 255 cm. Tabriz carpet 346 x 255 cm. ...[more]

Los 82

.

Los 83

.

Los 84

.

Los 85

.

Los 86

.

Stel zandstenen tuinvazen met druivenranken en maskerons op betonnen sokkels, h. 125 cm. ...[more]

Los 87

.

Smeedijzeren lessenaar met 2 schemerlampjes op gedraaide poot uitlopend in 3-sprant, h. 178 cm. ...[more]

Los 88

.

Tapijt, Keshan 422 x 305 cm. Keshan carpet 422 x 305 cm. ...[more]

Los 89

.

Mahonie trumeau met wit marmeren blad en spiegel achterwand, 19e eeuw, h. 82, br. 94, d. 42 cm. ...[more]

Los 90

.

Los 91

.

Los 92

.

Los 93

.

Serie van 5 iepenhouten "korenaar" stoelen met open rugleuning, ca. 1800. ...[more]

Los 94

.

Los 95

.

Tapijt, Keshan 348 x 243 cm. Keshan carpet 348 x 243 cm. ...[more]

Los 96

.

Noten nachtkastje met marmeren blad, een lade en paneeldeurtje, Frankrijk eind 19e eeuw, h. 91, br. 49, d. 46 cm. ...[more]

Los 97

.

Tapijt, Esfahan, 425 x 302 cm. A carpet, Esfahan, 425 x 302 cm. ...[more]

Los 98

.

Tapijt, Bachtiar 332 x 248 cm. Bachtiar carpet 332 x 248 cm. ...[more]

Los 99

.

Los 100

.

Tapijt, Heriz 337 x 223 cm. (sleetse plekken) Carpet, Heriz 337 x 223 cm. ...[more]

Los 101

.

Tapijt, Keshan 418 x 300 cm. keshan carpet 418 x 300 cm. ...[more]

Los 102

.

Los 103

.

Serie van 4 mahonie Biedermeier stoelen met groen velourse zitting, 19e eeuw. ...[more]

Los 104

.

Tapijt, Ardabil 265 x 173 cm. (gaatje in zijkant) Ardabil carpet 265 x 173 cm. ...[more]

Los 105

.

Mahonie Louis XVI halvemaan kastje met 2 jaloezie deuren, Holland ca. 1800, h. 80, br. 76, d. 39 cm. (defecten) ...[more]

Los 106

.

Mahonie wandtafel op gedraaide poten, h. 75, br. 72, d. 45 cm. ...[more]

Los 107

.

Los 108

.

Mahonie Willem II tafel, ca. 1880, h. 76, l. 118, br. 79 cm. Mahogany Willem II table, h. 76, l. 118, w. 79 cm. ...[more]

Los 109

.

Mahonie nachtkastje met lade, paneeldeur en uitschuifbare kamergemak, 19e eeuw, h. 80, br. 51, d. 45 cm. ...[more]

Los 110

.

Eiken rolluik bureau met groenleer ingelegd blad en 8 laden, Engeland, h. 116, br. 123, d. 72 cm. ...[more]

Los 111

.

Messing bureau lamp met groen glazen kap, h. 35 cm. ...[more]

Los 112

.

Kersenhouten Louis XVI-stijl commode met 3 laden, h. 85, br. 110, d. 45 cm. ...[more]

Los 113

.

Kristallen plafonniere in koperen montuur, h. 20, diam. 26 cm. ...[more]

Los 114

.

Los 115

.

Los 116

.

Stel Louis XV-stijl breistoeltjes. ...[more]

Los 117

.

Mahonie Biedermeier tafel op gedraaide poot uitlopend in 3 sprant, 19e eeuw, h. 76, diam. 112 cm. ...[more]

Los 118

.

Mahonie hangoor salontafel met groenleer ingelegd blad en lade op gedraaide poten, Engeland, h. 56, br. 86, d. 83 cm. ...[more]

Los 119

.

Tapijt, Keshan 296 x 200 cm. Keshan carpet 296 x 200 cm. ...[more]

Los 120

.

Noten Louis XVI armstoel met opgewerkte rugleuning en gebloemde stoffering, 18e eeuw. (bekleding van latere leeftijd.) ...[more]

  • 2263 Los(e)