Spring auction
Auktion beendet (5 Tag(e) Verkauf)
AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands
Live Übertragung

Auktionstag(e)


  • (Lose: 1-300)

  • (Lose: 1001-1269)

  • (Lose: 501-827)

  • (Lose: 2001-2307)

  • (Lose: 1501-1833)

  • (Lose: 3001-3207)

  • (Lose: 4001-4115)

  • (Lose: 4501-4634)

Besichtigungstermin(e)

  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Ort der Versteigerung

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands , 1112AP, Netherlands

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Verfeinern Sie Ihre Suche

Auktionshaus-Kategorie

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

  • Glassware (20)
Filter entfernen
20 Los(e)

Sortieren nach:

  • Kategorie
  • Liste
  • Galerie
  • 20 Los(e)
    /Seite

Ein Abonnement der Preisliste ist notwendig um Ergebnisse, von Auktionen die vor einem längeren Zeitraum als 10 Tagen stattgefunden haben, ansehen zu können. Klicken Sie hier für mehr Informationen

Gipsen Art Deco tafelstuk van dame met 2 honden, gemerkt Depose Arnova, h. 33, br. 53, d. 14 cm. ...[more]

Stel plateel boekensteunen met leeuwen, onduidelijk gemerkt Morgenthal, h. 17, br. 1, d. 10 cm. ...[more]

Glazen "Unica" object (HT 9LL) uit de serie "Vitra Erotica", ontwerp Willem Heesen (1925-2007), uitvoering Glasfabriek Leerdam, gesigneerd onder...

Roodglazen siervaas met blankglazen cirkels, h. 37 cm. ...[more]

Aardewerk beschilderde schotel met decor van gestileerde veulen, gemerkt Amffa Holland, diam. 32 cm. (chip achterkant) ...[more]

Multi colored Murano glass vase, h. 15, diam. 32 cm.Dikwandig blauw glazen schaal, Murano, h. 15, diam. 32 cm. ...[more]

Ronde blank en blauw dikwandige kristallen schaal, ontwerp Siem van den Marel (geb. 1944), uitvoering Royal Leerdam, diam. 29 cm. ...[more]

Two ceramic sculptures2 keramieke met lusterglazuur sierobjecten, div. afmetingen ...[more]

Three ceramic sculptures3 keramieke met lusterglazuur sierobjecten, div. afmetingen ...[more]

, h. 25 cm.Caramic oval sculpture of fishOvale keramieken sculptuur met decor van vissen, h. 25 cm. ...[more]

Zwart glazen Art Deco vaas met decor van gestileerde bloemen op goudkleurige achtergrond, h. 25 cm. (randschilfertjes) ...[more]

Sipek, Borek (1919-2016), signed and dated 1996, glass vase, h. 65 cm.Blankglazen sierobject met gekleurd glazen stippen, ges. onderzijde Borek ...

Set of multi-colored scales, h. 21, daim. 26 cm.Stel dikwandige gekleurd glazen schalen, h. 21, diam. 26 cm. ...[more]

Glasplaat met polychroom Japanse decoratie van opkomende zon, h. 160 x 200 cm. (1 van 2) ...[more]

Glasplaat met polychroom Japanse decoratie van figuren aan zee met karakter tekens h. 160 x 200 cm. (2 van 2) ...[more]

Glasplaat met polychroom relief met Japanse decoratie van bamboe, h. 150 x 212 cm. ...[more]

Glasplaat met polychroom relief van Japanse decoratie van bamboe, h. 150 x 212 cm. ...[more]

Glasplaat met polychroom relief met Japanse decoratie van bamboe, h. 150 x 212 cm. ...[more]

Glasplaat met polychroom relief met Japanse decoratie van bamboe, h. 150 x 212 cm. ...[more]

Lot van een Makkum dekselpot, gemerkt ontwerp H. Sanders, Makkum haringschaaltje en een Makkum schaaltje met bloemdecor. ...[more]

Loading...Loading...
  • 20 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose