Summer Auction
Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 1001-1291)

  • (Lose: 1-22*9)

  • (Lose: 501-841)

  • (Lose: 2001-2278)

  • (Lose: 1501-1765)

  • (Lose: 3001-3213)

  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Tafels (klassiek) (49)

Schätzpreis

49 Los(e)

  • 49 Los(e)

Noten Regency-stijl tafel met groenleer ingelegd blad op gedraaide poot uitlopend in 3 sprant, h. 74, diam. 142 cm. ...[more]

Mahonie theetafel met lade op gebogen poten uitlopend in bolklauw poten, 19e eeuw, h. 75, br. 76, d. 46 cm. ...[more]

Stel mahonie bijzettafeltjes, w.o. woltafeltje 19e eeuw, h. 72 en h. 73 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier tafel met geschulpte bladrand op 3 sprant, 19e eeuw, h. 71, diam. 91 cm. ...[more]

Mahonie tafel kapspiegel met opbergvak onder klep, Engeland, h. 52, br. 47, d. 20 cm. ...[more]

Mahonie bijzettafel op gebloemde poot uitlopend in 4 sprant, 19e eeuw, h. 63, br. 85, d. 55 cm. ...[more]

Palissander naaicommode met lade en wolzak, 19e eeuw, h. 76, br. 56, d. 40 cm. ...[more]

Stel deels witgeschilderde houten piedestalles in Barok-stijl, h. 120 cm. ...[more]

Mahonie salontafel op kolompoot uitlopend in 3 sprant, 19e eeuw, h. 52, diam. 103 cm. ...[more]

Palissander tafel op kolompoot uitlopend in 3 sprant, 19e eeuw, h. 73, diam. 119 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier trumeau met lade en spiegel op klauwpoten, 19e eeuw, h. 93, br. 86, d. 35 cm. ...[more]

Mahonie pottenkast met laden en roffeldeur, het blad ingelegd met koperen bies, 19e eeuw, h. 71 br. 45 d. 37 cm. ...[more]

Mahonie rechthoekige tafel op kolompoot, uitlopend in 4 sprant, h. 76, br. 152, d. 122 cm. ...[more]

Mahonie Regency-stijl salontafel met bruin leer ingelegd blad en 2 laden, Engeland 20e eeuw, h. 53, br. 135, d. 65 cm. ...[more]

Noten Louis XVI-stijl halve maan tafel met 2 laden en messing beslag, h. 72, br. 70, d. 35 cm. ...[more]

Mahonie Willem III spinnekop tafel met gecontourneerd blad, Holland ca. 1880, h. 75, br. 130, d. 99 cm. (rand beschadigd) ...[more]

Eiken theestoof met koperen binnenbak en lade, 19e eeuw ...[more]

Mahonie bijzettafel met etage op gebogen poten, h. 70, br. 54, d. 44 cm. ...[more]

Mahonie Willem III bijzettafel op taps toelopende poten, Holland ca. 1880, h. 75, br. 105, d. 54 cm. (blad beschadigd) ...[more]

Lessenaar met houten deels koperen opklapbare schrijfgedeelte op ijzeren gebloemde voet, ca. 1920. h. 72, br. 30, d. 50 cm. ...[more]

Zwartgelakte Willem III console met gestoken bloemen, Holland ca. 1880, h. 71, br. 90, d. 35 cm. ...[more]

Zwart geschilderd mahonie bijzet/koffietafel op gedraaide poot uitlopend in 3 sprant, h. 54, diam. 50 cm. ...[more]

Eiken hangoortafel op blokpoten verbonden door regels, h. 73, br. 135, d. 91 cm. ...[more]

Los 127

Noten lessenaar

Noten lessenaar op gedraaide poot uitlopend in gestoken plateau, h. 128 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier tafel met geschulpte bladrand op 3-sprant, 19e eeuw, h. 77, diam. 97 cm. (blad beschadigd) ...[more]

Mahonie Biedermeier salontafel op bolpoot uitlopend in 3 sprant, 19e eeuw, h. 59, diam. 84 cm. ...[more]

Mahonie Louis XVI halve maan tafel met 2 jaloezie deurtjes (defect en incompleet), 19e eeuw, h. 73, br. 75, d. 46 cm. ...[more]

Stel noten gedraaide piedestalles, h. 108 cm. ...[more]

Noten Louis XV-stijl salontafel op gebogen poten, h. 53, diam. 100 cm. ...[more]

Messing bijzettafel met albasten blad, h. 77, br. 41 cm. ...[more]

Teak coffee table with 3 drawers, h. 50, w. 170, d. 65 cm.Teakhouten salontafel met 3 laden op blokpoten, h. 50, br. 170, d. 65 cm. ...[more]

Zwartlakhouten bijzettafel met marmeren blad, h. 75, br. diam. 48 cm. ...[more]

Houten rijkgestoken mimiset met gestoken decor, China, h. 57, br. 44, d. 30 cm. ...[more]

Mahonie wandtafel met 3 laden op blokpoten, Engeland, h. 83, br. 107, d. 31 cm. ...[more]

Mahonie tafeltje met lade op gedraaide poot uitlopend in 4 sprant op bronzen klauwen en wieltjes, 19e eeuw, h. 76, br. 76, d. 45 cm. ...[more]

Noten nachtkastje met groenleer ingelegd blad en 2 laden, h. 64, br. 54, d. 54 cm. ...[more]

Mahonie bureau met leer ingelegd blad, 3 laden op taps toelopende poten, h. 75, br. 134, d. 69 cm. ...[more]

Mahonie bureau met zwartleer ingelegd blad, 9 laden op klauwpoten, 19e eeuw, h. 79, br. 122, d. 60 cm. ...[more]

Mahonie Victoriaans bureau met leer ingelegd blad en 4 laden, Engeland ca. 1880, h. 75, br. 138, d. 83 cm. ...[more]

Mahonie bijzettafel met etage, h. 65, diam. 55 cm. ...[more]

Palissander etagère met lade op gedraaide poten, Engeland 19e eeuw, h. 94, br. 55, d. 37 cm. ...[more]

  • 49 Los(e)