June auction
Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 501-810)

  • (Lose: 1001-1177)

  • (Lose: 1-231)

  • (Lose: 3001-3400)

  • (Lose: 1501-1837)

  • (Lose: 2501-2585)

  • (Lose: 2001-2232)

  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Schätzpreis

  • Collectables (119)
119 Los(e)

  • 119 Los(e)

Black forest juwelenkistje met houtsnijwerk van florale motieven, 14 x 25 x 17 cm.

Stel koperen 1-lichts kandelaars op gedraaide voet, England, h. 30 cm.

Gietijzeren ajourbewerkt raamornament met afbeelding van ruiter te paard, 23 x 31 cm.

Bronzen gladde vijzel met ingeslagen letters onderzijde en genummerd 4, h. 12, diam. 14 cm. en bronzen stampel, 18e eeuw.

Los 3006

White marble cup

Witmarmeren kopje, renaissance stijl, ongesigneerd 20e eeuw, h. 27 cm.

Reisklokje Gubelin 17 Jewells Swiss made, 2,8 cm., in doosje.

Zwartlak lakdoos met handbeschilderde polychroom voorstelling van krijgers in paard en slee, Rusland, 25 x 16 x 10 cm.   ...[more]

Stel messing 5-lichts kandelaars versierd met blad en bloemmotieven, h. 32 cm.

Pallisander houten likeurkeldertje met interieur van vier stopkaraffen en 12 diverse likeurglaasjes. h. 25, br. 30, d. 21 cm. (zonder sleutel).

Bronzen gietmal uit 2 delen voor het gieten van Jacobschelpen, 19e eeuw of ouder, herkomst onbekend, 17 x 15 x 5 cm.  ...[more]

Serie van 8 Biot glazen wijnglazen met groene kelk, onduidelijk gesigneerd, h. 16 en 14 cm.

Aardewerk Delftse schotel met decor van bloemen en insekten en gele lip, Holland 18e eeuw, diam. 35 cm. (randschilfers).

Lot van 11 aardewerk tegels, w.o. blauw, mangaan, figuren, landschap en bijbelse voorstelling, Delft 18e eeuw. (Diverse kwaliteit).

Aardewerk 6-delig mangaan tegeltableau met afbeelding van krijgsheer te paard in houten kader, 18e eeuw, 37 x 25 cm. (gebroken).

Aardewerk mangaan 6-delig tegeltableau met afbeelding van urnvaas met figuur en profil in medaillion in houten kader, 18e eeuw, 36 x 25 cm.

Kobaltblauw en verguld porseleinen Empire kop en schotel met beschilderd decor van figuren te paard in landschap, Frankrijk 19e eeuw.

Lot van 3 porseleinen Herend vazen met goudlak banddecoratie op klauwpoten, h. 18, diam. 20 cm. en h. 10, br. 15 x 10 cm., Hongerije.

Lot van 3 porseleinen Herend vazen met banddecoratie op klauwpoten, h. 13 en h. 10 cm., Hongerije.

Bronzen en emaille reisikoon, Rusland 19e eeuw, 10 x 9,5 cm.

Bronzen en emaille kruisikoon, Rusland 19e eeuw, 17 x 11 cm.

Bronzen en emaille reisikoon, Rusland 19e eeuw, 11 x 10 cm.

Houten ikoon met voorstelling van Moeder van God, Rusland 19e eeuw, 32,5 x 26 cm. (verfverlies).

Ikoon met afbeelding van St. Joris en de draak, onduidelijk gesigneerd L. v.d. Kooy? r.o., 30 x 25 cm.

Steengoed baardmankruik met zoutglazuur, Raeren of Frechen, Duitsland ca. 1700, h. 45 cm. (barsten).

Lot van 3 bronzen reisikonen, als hanger, Rusland 19e eeuw., h. 11, 7 en 4 cm.

Bronzen reisicoon met reliëfafbeelding van Joris en de draak, met inscriptie, 7 x 5 cm. (op standaardje).

Gustave Henri Colin (1828-1910)Bronzen sculptuur, de stuurman en zijn sloep, op zwart geverfd houten blok, gesigneerd G. COLIN, h. 62 cm.

Houten cello, h. 125 cm., met strijkstok, onduidelijk gestempeld, l. 71 cm.

Mahonie dekselkist met onder klep opbergruimte en lade met bronzen beslag en 2 grepen, 19e eeuw, h. 21, br. 52, d. 26 cm.

Uitgebreid porseleinen servies met afbeelding van portretten, afgezet met reliëf, w.o. borden, dien en dekschalen (div. kwal.)

Koperen 2-lichts Bouillotte lamp met bruin beschilderde verstelbare kap, h. 41 cm.  ...[more]

Houten scheepsmodel van platbodem, UK239, met stoffen zeilen, h. 79 cm. (incompleet).

Los 3056

Pendulum clock

Pendule in zwart marmeren kast met blauw emaille cijferring en bekroond door bronzen sfinxen, "retour d'Egypte", Frankrijk ca. 1900, h. 40 cm.

Bronzen buste Diane, naar Houdon, Ron Bullio 1872, Societe des bronzes, 19e eeuw, h. 54 cm.

Stel zwart marmeren schouwstukken met vergulde figuren in Romeinse herdenkingstempel, Italie eind 19e eeuw, h. 36,5 cm. (2x).

  • 119 Los(e)