June auction
Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 501-810)

  • (Lose: 1001-1177)

  • (Lose: 1-231)

  • (Lose: 3001-3400)

  • (Lose: 1501-1837)

  • (Lose: 2501-2585)

  • (Lose: 2001-2232)

  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Aziatica; (29)

Schätzpreis

29 Los(e)

  • 29 Los(e)

Kutani keramiek sculptuur van Daruma, de grondlegger van het Zen Boeddhisme, Japan Tiasho periode (1912-1926), h. 47 cm.

Stel bronzen met cloisonné ingelegde vaasjes gedecoreerd met bloeiende bloemen en bomen, ingelegd met zilverdraad, Japan Meiji periode, h. 13 cm.

Los 3363

Bronze Buddha

Bronzen Boedha, 17e/18e eeuw, vermoedelijk Thailand, h. 12 cm.  ...[more]

Bronzen sculptuur van Khandoba (Shiva) en Mhalsa (Parvati) te paard, India, h. 9 cm.

Bronzen sculptuur van gevleugelde Garuda, India, h. 10 cm.

Kris Carita luk 25 in Gayaman Solo schede, met geelkoperen overschede, Pendok Blewah, Java, Indonesië, l. 49 cm.

Kris Tilam Upih in houten Pelet Gayaman Solo schede met zilveren Pendok, Java Indonesië.

Lot van twee krissen, Yogyakarta en Surakarta, met Madura greep, Java, Indonesië.

Bronzen schild Atjeh, Sumatra, Indonesië, diam. 33 cm.

6-slags kamerscherm met gedrukte bloempanelen, Japan 20e eeuw, h. 110, br. 270 cm.

Reiskist met polychroom decor van figuren afgezet met ijzeren sluitwerk, India, h. 39, br. 68, d. 40 cm.

Zijden geborduurde kimono met gouddraad, Japan (hierbij 2 boeken over Kimono).

Schildering Krishna en Radha in een paradijstuin, India 19e eeuw, gouache op papier met goud opgehoogd, 20 x 15 cm.

Lot van 9 houtsnedes, w.o. triptiek met figuren in tuin, Japan Meiji-periode (1868-1912). (diverse kwaliteit)

Houtsnede met decor van vrouw bij thee ceremonie, gesigneerd Yoshharu (1828-1888), Japan, Meiji-periode, 33 x 22 cm.

Lot van 5 houtsnedes met afbeeldingen van toneelspeler en geisha's, Japan, Meiji periode (1868-1912). (diverse kwaliteit).

Lot van 6 houtsnedes met afbeeldingen van toneelspeler en geisha's, Japan, Meiji periode (1868-1912), (diverse kwaliteit) ...[more]

Lot van 5 houtsnedes met afbeeldingen van Samoerai, Japan Meiji, periode (1868-1912), (diverse kwaliteit).

Lot van 5 houtsnedes met afbeeldingen van Samoerai, Japan, Meiji periode (1868-1912), (diverse kwaliteit)

Reiskist omtrokken met bruin leder en afgezet met bronzen sluitwerk, China 20e eeuw, h. 28, br. 80, d. 50 cm.

Beschildering op papier van een voorouderportret van man en vrouw als keizer en keizerin, laat Qing-periode 1880-1910, h. 150, br. 102 cm.

  • 29 Los(e)