June auction
Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 501-810)

  • (Lose: 1001-1177)

  • (Lose: 1-231)

  • (Lose: 3001-3400)

  • (Lose: 1501-1837)

  • (Lose: 2501-2585)

  • (Lose: 2001-2232)

  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Klassiek Europees Curiosa ; (34)

Schätzpreis

34 Los(e)

  • 34 Los(e)

Deels palissander Canterbury lectuurbak, versierd met opengewerkte bladermotieven, Engeland, 19e eeuw, h. 48,5 cm.

Familie Teddybeer: lot van 5 diverse teddyberen, gevuld met stro, 40 x 80 cm., 1e helft 20e eeuw. ...[more]

Robbe & Berking verzilverd dessert bestek in cassette: 6 mesjes en 6 vorkjes. ...[more]

Black forest juwelenkistje met houtsnijwerk van florale motieven, 14 x 25 x 17 cm.

Stel koperen 1-lichts kandelaars op gedraaide voet, England, h. 30 cm.

Gietijzeren ajourbewerkt raamornament met afbeelding van ruiter te paard, 23 x 31 cm.

Bronzen gladde vijzel met ingeslagen letters onderzijde en genummerd 4, h. 12, diam. 14 cm. en bronzen stampel, 18e eeuw.

Zwartlak lakdoos met handbeschilderde polychroom voorstelling van krijgers in paard en slee, Rusland, 25 x 16 x 10 cm.   ...[more]

Pallisander houten likeurkeldertje met interieur van vier stopkaraffen en 12 diverse likeurglaasjes. h. 25, br. 30, d. 21 cm. (zonder sleutel).

Bronzen gietmal uit 2 delen voor het gieten van Jacobschelpen, 19e eeuw of ouder, herkomst onbekend, 17 x 15 x 5 cm.  ...[more]

Steengoed baardmankruik met zoutglazuur, Raeren of Frechen, Duitsland ca. 1700, h. 45 cm. (barsten).

Mahonie dekselkist met onder klep opbergruimte en lade met bronzen beslag en 2 grepen, 19e eeuw, h. 21, br. 52, d. 26 cm.

Houten scheepsmodel van platbodem, UK239, met stoffen zeilen, h. 79 cm. (incompleet).

Lot van 8 wandelstokken van diverse houtsoorten, w.o. met vuist, slang en verborgen glazen reageerbuisjes (voor drankje of gif).

Houten modelschip met 3 zeilen op standaard, h. 143, br. 120 cm.

Deels plated dienblad met gezwarthouten binnenblad en handvatten, rustend op houten bolpootjes, 57 x 34 cm.

Eiken houten miniatuur Biedemeier meidenkast, met laden en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, h. 47, br. 45, d. 21 cm.

Stel deels messing chenets bekroond met liggende leeuwen en ajour werk, afgezet met rosetten, laat 19e eeuw, 22 x 29 cm. ...[more]

Mahonie juwelenkist met messing ingelegd bladmotieven, h. 15, br. 38, d. 24 cm. ...[more]

Hertengewei met schedel "C.D. 16.9.72 DYNOW" gemonteerd op houten wandplateau, h. 110 cm.

Edison, Amberola 30, fonograaf in houten kast, gemerkt Edison, USA, jaren '20, (met gebreken), hierbij div. wasrollen.

Stel bronzen 6-lichts kandelaars met glazen ornamenten en pegels, h. 62 cm.

Deels koperen wandkapstok met 2 paardenhoofden, l. 105 cm.

Verzilverde Boulloir, met gezwart houten heft, op confort met schenkmechaniek, Christofle, Frankrijk, h. 39 cm.   ...[more]

Vijf antieke houten hoedenmallen op moderne standaard, h. 30 cm. (5x).

  • 34 Los(e)