June auction
Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 501-810)

  • (Lose: 1001-1177)

  • (Lose: 1-231)

  • (Lose: 3001-3400)

  • (Lose: 1501-1837)

  • (Lose: 2501-2585)

  • (Lose: 2001-2232)

  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Klassieke Meubelen ;Zitmeubelen ; (38)

Schätzpreis

38 Los(e)

  • 38 Los(e)

Serie van 4 mahonie Victoriaaanse stoelen met stoffen bekleding, Engeland, ca. 1880.

Serie van 5 iepenhouten Louis XVI stoelen met groen velours zitting en opengewerkte rugleuning, w.o. 1 armstoel, Holland, 18e eeuw.

Eiken Renaissanse rijkgestoken armstoel met relief paneel van figuren en bloemen, 18e eeuw. (2 defecten)

Eiken armstoel met snijwerk in de rug en pitriet in de zitting afgedekt door los kussen, 19e eeuw.

Iepenhouten Louis XV armstoel met rieten rugleuning en groen velours zitting, Frankrijk 18e eeuw.

Vruchtenhouten Victoriaans breistoeltje met gesneden druiven ranken en geborduurde zitting, Engeland ca. 1880.

Serie van 4 mahonie stoelen met opengewerkte rugleuning, Engeland 19e eeuw (bekleding sleets)

Oorfauteuil met gele damasten bekleding op bolklauwpoten hierbij een bijpassende voetenbank.

Bergere fauteuil met gestreept stofferingen en voetenbank op houten pootjes.

3-Delen Louis XVI-stijl salongarnituur met 3-zitsbank en twee fauteuils bekleed met uitgeschoren velours, Frankrijk, 20e eeuw.

Mahonie Biedermeier vlinderbank met gestoken kuif en blauw stoffen bekleding, 19e eeuw, h. 122, br. 175, d. 85 cm.

Mahonie armfauteuil met gestoken kuif en blauw stoffen bekleding, 19e eeuw.

Mahonie armfauteul met gestoken kuif en blauw stoffen bekleding, 19e eeuw.

Serie van 4 noten Louis XVI-stijl armstoelen met crème kleurige lederen bekleding, 20e eeuw.

Serie van 4 mahonie stoelen met groen velours bekleding, 19e eeuw. (diverse beschadigingen en restauraties)

Serie van 4 iepenhouten Louis XVI stoelen met groen velours zitting en opengewerkte ringen in rugleuning, Holland 18e eeuw.

Eiken Renaissance-stijl hoekstoel met gestoken engelenkopje in leuning, ca. 1900.

Mahonie hocker bekleed met groen leder, h. 43, br. 67, d, 46 cm.

Victoriaanse dames/nursing stoel met roze velours bekleding op houten gedraaide poten, Engeland, ca. 1880.

Los 117

Armchair

Oorfauteuil met gestreepte gebloemde bekleding op gedraaide poten.

Zwart gepolitoerde Willem III pianokruk met rood velours, 19e eeuw.

Mahonie armfauteuil met gestoken kroon en leeuw geflankeerd door acathusbladen in kuif, 19e eeuw

Serie van 4 eiken Queen Anne-stijl stoelen met gestreepte stoffen zitting, eind 19e eeuw

Crèmelak Louis XV-stijl damesfauteuil met rieten zitting en Ikat stoffering.

Crèmelak Louis XVI-stijl armstoel met Ikat stoffering.

Eiken Gotische-stijl kerkbank met opengewerkte leuningen, 19e eeuw, h. 101, br. 170, d. 40 cm.   ...[more]

Beukenhouten schommelstoel met ijzeren mechaniek, USA ca. 1900/20.

Serie 6 mahonie Biedermeier stoelen met groen velours, 19e eeuw.

Mahonie 2-zits bank met bruin velourse bekleding, h. 90, br. 127, d. 60 cm.

Noten bureaustoel op draaibaar mechaniek uitlopend in 4 sprant op wieltjes.

  • 38 Los(e)