June auction
Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 501-810)

  • (Lose: 1001-1177)

  • (Lose: 1-231)

  • (Lose: 3001-3400)

  • (Lose: 1501-1837)

  • (Lose: 2501-2585)

  • (Lose: 2001-2232)

  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Moderne en Hedendaagse kunst;Sculpturen ; (39)

Schätzpreis

39 Los(e)

  • 39 Los(e)

Dick Aerts (1956-)Madonna met kind, gepatineerd bronzen sculptuur op marmeren sokkel, h. 34 cm.

Herman Brood (1946-2001)"Zelfportret met hoed". Sculptuur, gesigneerd, epoxy 20 x 23 x 10 cm.

Herman Brood (1946-2001)"Horse Power". Sculptuur, gesigneerd, epoxy 24 x 7 x 37 cm.

Herman Brood (1946-2001)"De Huzaar". Sculptuur, gesigneerd, epoxy 24 x 13 x 18 cm.

Luigi Amati (1940-)'Toewijding', gesigneerd en genummerd 03/20, bronzen sculptuur 24 cm.

Bronzen sculptuur van man te paard, gesigneerd op voet met icoon, G van Wolf?, h. 19 cm.

Frank Letterie (1931-)Drie galopperende paarden met ruiters, genummerd bodem 2?/12, bronzen sculptuur op houten sokkel h. 19 cm.

Bronzen sculptuur van springruiter op marmeren basement, ongesigneerd,  h. 22 cm. ...[more]

Wim KomhoffKindje te paard, bronzen sculptuur op marmeren sokkel, h. 29 cm.

Carla Klein (1943-)'Tweespan' (serie Gli Etruschi), 'Trojka' en '3 paarden', bronzen penningen diam. 8 cm.

Liane Katsuki 'The Seasons', gesigneerd bodem, bronzen sculptuur, oplage 2/100, h. 11 cm.

Bronzen sculptuur van figuur, onduidelijk gesigneerd, oplage  8/8, voorzien van gietersmerk onderzijde, h. 14 cm. ...[more]

Opgerold lint, stalen plastiek met roodlaque, diam. 10 cm.

Bronzen sculptuur van liggend naakt op marmeren basement, ongesigneerd, h. 13 cm.

Jissy KeuenhofBronzen penning met reliëf van 'Vlinder', diam. 10 cm.

Bronzen sculptuur, zittende naakte vrouw, niet gesigneerd, h. 20 cm.

George van der Wagt (1921-2007)Sculptuur, getiteld: Stenen man. Gemonogrammeerd onderzijde. Franse kalksteen 36 x 12 x 10 cm.

Bronzen kop vrouw op zwart stenen sokkel, niet gesigneerd, h. incl. sokkel 36 cm.

Lies Lobatto (1918-2014)Beer met cello, bronzen sculptuur, gesigneerd met initialen L.L en gedateerd '85 linksvoor, h. 41 cm. (incl. boek)

Staande bronzen naakte vrouw op zwart stenen sokkel, gesigneerd en gedateerd JC '86, h. 43,5 cm.

Lia van Vugt (1945-)Staande vrouw, bronzen sculptuur, gesigneerd  Lia v. V., h. 40 cm.

Ad van Hassel (1953-)Draak, sculptuur, plexiglas 32 x 90 x 10 cm. (restauratie)

Ad van Hassel (1953-)"Tandenborstel". Sculptuur, plexiglas 70 x 7 x 6 cm.

Ad van Hassel (1953-)Clown, sculptuur, plexiglas 50 x 43 x 13 cm.

Ad van Hassel (1953-)Verliefd stel, sculptuur, plexiglas 40 x 45 x 8 cm.

Ad van Hassel (1953-)"Homage to Mondriaan" Candy toffee. Plexiglas 72 x 21 x 11 cm.

Ad van Hassel (1953-)"Homage to Jackson Pollock" Candy toffee. Plexiglas 33 x 10 x 5 cm.

Ad van Hassel (1953-)"Homage to Jackson Pollack" Candy toffee. Plexiglas 55 x 18 x 11 cm.

Ad van Hassel (1953-)"Clown" sculptuur, plexiglas 55 x 65 x 12 cm.

Ad van Hassel (1953-)Clown, sculptuur. Plexiglas, 41 x 36 x 8 cm.

Ad van Hassel (1953-)"Liquid wall 500 euro", verso gesigneerd en gedateerd 2018. Plexiglas 47 x 83 cm.

Ad van Hassel (1953-)Liquid wall 100 dollar" Plexiglas 58 x 118 cm.

Avi Kenan (1951-)Bronzen sculptuur van Flamenco dancer, gesigneerd en gedateerd 1996 op voet, , h. 63 cm.

Avi Kenan (1951-)Ballerina, gesigneerd, bronzen sculptuur, h. 50 cm.

Bronzen sculptuur van Hora Dans, gemonteed op granieten basement, h. 25 cm.

Gerard Lageman (1941-1989)Vroegtijdige Fietser, bronzen sculptuur, h. 35 cm.

Los 1819

Kenan Avi, Sulky

Avi Kenan (1951-)Bronzen sculptuur van paard voor sulky, gesigneerd en gedateerd 1990, h. 45 cm.

Ad SwinkelsGeen titel, keramiek sculptuur h. 33 cm.

Gipsen vrouwentorso, h. 41 cm.

  • 39 Los(e)