Auktion beendet (6 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 1-237)

  • (Lose: 3001-3186)

  • (Lose: 3301-3507)

  • (Lose: 1501-1700)

  • (Lose: 1701-1880)

  • (Lose: 2501-2723)

  • (Lose: 2001-2289)

  • (Lose: 1001-1359)

  • (Lose: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Schätzpreis

  • Keramik, Fayencen (40)

40 Los(e)

  • 40 Los(e)

Keramieken sculptuur van boer onder paraplu (gebroken), toegeschreven aan Tineke Bot (1945), ongesigneerd, h. 88 cm. (afgebroken delen aanwezig.

Serie van 15 aardewerk kinderspeltegels, 17e eeuw, circa 1650, w.o. prikslee, tollen en vliegers, 13 x 13 cm. (diverse kwaliteiten).

Stel porseleinen Staffordshire sculpturen van liggende leeuwen, Engeland, h. 22, br. 28, d. 13 cm. en 2 hondjes, h. 17 cm.

Lot van 3 aardewerk schotels, waaronder fruitdecor en bloemdecor, gemerkt Makkum voor Tichelaar, diameter 35 cm. (1x randschilfer)

Aardewerk natfruitschaal met bloemdecor op uitlekschaal, gemerkt Makkum voor Tichelaar, diam. 23 cm. (randschilfers).

Los 3030

Earthenware dish

Aardewerk schotel met centraal decor van bloemen en cartouches, Delft 18e eeuw, gemerkt onderzijde, diam. 35 cm.(randschilfers).

Los 3031

Tableware

Steengoed baardmankruik met een rozet op de buik, vermoedelijk Frechen, eind 17e eeuw of begin 18e eeuw, h. 42 cm. (barst in buik).

WIt porseleinen servies met bloemdecor, met terrines, borden, diepe borden en juskom, gemerkt onderzijde.

Aardewerk tabakspot met polychroom decor van medaillion, onder messing deksel, met pseudokeuren, 19e eeuw,  h. 39 cm.

Uitgebreid porseleinen servies met rood/goud decor, gemerkt Decor Main Tirage Limite, waaronder diverse borden en schalen.

Porseleinen koffieservies wit met blauwe bloemen: Rosenthal Studio Linie, ontwerp Bjorn Wiinblad, decor Romanze.

Serie van 4 pastegels met polychroom bloemdecor en ossenooghoek versieringen, Delft 17e eeuw, in houten kader 32 x 32 cm,

Porseleinen vaas versierd met putti, guirlandes en ramskoppen, Royal Dux, Tsjechoslowakije, circa 1900, hoogte 40,5 cm.

Stel porseleinen beeldjes, Royal Dux Tsjechoslowakije, man met gitaar, vrouw met luit, ca. 1900, h. 27 cm. (2x).

Twee porseleinen jardinières, Royal Dux: vrouw met pot liggend op schelp en vrouw met bos bloemen, circa 1900, hoogte 21 cm en 17 cm.

Lot van aardewerken kaketoe en een meisje met mand, Royal Dux Tsjechoslowakije, h. 18 en 12 cm. (2x)

Cylindrische porseleinen vaas met bloemdecor in goudomrand ovaal op kobaltblauw fond, Meissen, Duitsland, 1924-1934, gemerkt, h. 24,5 cm.

Vier polychroom beschilderde majolica kwadraattegels: ruiter te paard, soldaat, hert en hond, circa 1600, 13,5 x 13,5 x 1,7 cm. (beschadigingen).

Stel Delfts blauw aardewerk plaquettes met decor van Amsterdams grachtengezicht, gemerkt achterzijde, h. 50, br. 35 cm.

85-delig porseleinen servies met transferdecor, "Old Britain Castles", fabrikant Johnson Bros, Engeland, 70-er jaren (diverse kwaliteiten).

Aardewerk dekselvaas, met decor van bloemen en vogels, Porceleyne fles Delft 20e eeuw, h. 53 cm.

  • 40 Los(e)