- Boeken en manuscripten ;Grafiek;Schilderijen; (1)
- Boeken en manuscripten ;Grafiek;Spiegels; (1)
- Fotografie ;Grafiek; (1)
- Fotografie ;Moderne en Hedendaagse kunst; (10)
- Fotografie ;Schilderijen; (1)
- Grafiek; (55)
- Grafiek;Klassiek Europees Curiosa ;Schilderijen; (1)
- Grafiek;Moderne en Hedendaagse kunst; (66)
- Grafiek;Moderne en Hedendaagse kunst;Schilderijen; (7)
- Grafiek;Schilderijen; (19)
- Klassiek Europees Curiosa ;Schilderijen; (1)
- Moderne en Hedendaagse kunst; (58)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Munten en penningen ; (1)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Schilderijen; (106)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Sculpturen ; (2)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Spiegels; (1)
- Religieus ;Schilderijen; (2)
- Schilderijen; (338)
- Schilderijen;Utrecht; (35)
- Sculpturen ; (2)
- Spiegels; (1)
710 Los(e)/Seite
Seaport with castle
Zeehaven met kasteel, doek, ongesigneerd, doek, 55 x 84 cm.
Johan Coenrad Ulrich Legner (1859-1932)Havengezicht, gesigneerd rechts onder, doek 40 x 65 cm.
Botters on the Frisian lake
Botters op het Friese meer, gesigneerd "W. Joustra" rechtsonder, doek, 49 x 48 cm.
Willem George Frederik Jansen (1871-1949)Garnalenvissen in de branding, gesigneerd links onder, pastel 28 x 47 cm.
Seascape with dredger
Zeegezicht met baggerschip, gemonogrammeerd linksonder, paneel, 30 x 42 cm.
attr. to P.J. Schotel, sea
Schepen op woeste zee, gesigneerd links onder P.J. Schotel, doek 59 x 73 cm.
Louis Artan de Saint-Martin (1837-1890)Zeilschip op zee, gesigneerd l.o., doek, 37 x 45 cm.
Beach view
Strandgezicht, onduidelijk gesigneerd rechtsonder, 30 x 46 cm. (paneel gebarsten)
Henry Malfroy (1895-1944)Strandgezicht te Zuid-Frankrijk, gesigneerd linksonder, doek, 65 x 100 cm.
Johann Jacob Anton Hilverdink (1837-1884)Schepen op woeste zee, gesigneerd rechts onder en gedateerd 1884, doek 29 x 39 cm.
Dekker, Henk, Coastal view, canvas
Henk Dekker (1897-1974)Kustgezicht, gesigneerd linksonder, doek, 39 x 50 cm.
Unkown, fishermen on the beach
Vissers op het strand, onduidelijk gesigneerd linksonder, paneel, 40 x 60 cm.
Goedvriend, Theo, Italian coast line
Theo Goedvriend (1879-1969)Italiaanse kust met huizen aan de zee, gesigneerd rechtsonder, board, 28 x 46 cm.
Waldorp, Anthonie. Fishermen
Anthonie Waldorp (1803-1866)Vissers en botters in de branding, gesigneerd links onder aquarel/ tekening 21 x 33 cm.
Beach view, canvas
Strandgezicht, Europese School, onduidelijk gesigneerd linksonder, doek, 40 x 66 cm.
Johannes Embrosius van de Wetering de Rooij (1877-1972)Boten op de rivier, gesigneerd links onder, marouflé 18 x 28 cm.
Henriette Herminie Gudin (1825-)Schepen bij maanlicht, gesigneerd linksonder, paneel, 9 x 14 cm.
Smith, Hobbe, Amsterdam
Hobbe Smith (1862-1942)“Gezicht op de oude jachthaven aan het IJ met vele schepen”, gesigneerd linksonder, paneel, 27 x 36 cm.
Beach view with fishermen
Strandgezicht met vissersvolk, ongesigneerd 19e eeuw, doek 21 x 39 cm.
Holiday on the beach, panel 3x
Strandgezichten, 2x gesigneerd Celine, 3x paneel circa 12 x 17 cm.
Lot with 2 nightly seascapes
Hendrick Hulk (1842-1937)Lot van twee nachtelijke zeegezichten, gesigneerd rechtsonder, gemengde techniek op papier, 25 x 35 en 16 x 16 cm.
Waning, C.A., Coastal view, panel
Cornelis Anthonij waning (1861-1929)Kustgezicht, gesigneerd rechtsonder, paneel, 21 x 31 cm.
Lutgers, Petrus Josephus.Ship at sea
Indoni, Filippo, Roma boy and girl
Prague by night
Praag bij nacht, met op de voorgrond elegante dame, onduidelijk gesigneerd en gedateerd rechtsonder, doek, 107 x 85 cm.
Judaica, Jewish lesson
Judaïca - Joodse les, onduidelijk gesigneerd rechtsonder, doek, 55 x 67 cm.
Jongh, Tinus. Mountain view
tinus Jongh (1885-1942)Berglandschap, gesigneerd links onder, doek 46 x 64 cm.
Bahner, Hermann. Forest view
Hermann Bahner (1867-1933)Bosgezicht met vrouw en kind, gesigneerd rechtsonder, doek, 105 x 74 cm. (restauratie doek).
Hazeu, Arend Cornelis , landscape
Arend Cornelis Hazeu (1826-1888)Rivier aan bosrand, gesigneerd rechtsonder, paneel, 22 x 17 cm.
Zwart, Adrianus Johannes, Farm
Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)Boerderij, gesigneerd r.o., doek, 50 x 71 cm.
Adrianus van Everdingen (1832-1912)Landschap met boerderij, koeien en punter, gesigneerd linksonder, doek, 74 x 114 cm.
Dankmeijer, Charles, farm
G. Bosch, Haytime
G. Bosch, Hooitijd, gesigneerd rechtsonder, doek, 69 x 48 cm.
Janson , Johannes, cows
Johannes Janson (1729-1784)Koe en een stier bij hek onder boom, gesigneerd en gedateerd linksonder, paneel, 27 x 32 cm.
Romantic mountain landscape, canvas
Romantisch berglandschap, gesigneerd linksonder, doek, 55 x 68 cm.
Wilhelm Scheuchzer (1803-1866)Kerkje in Alpenlandschap, gesigneerd linksonder, paneel, 38 x 43 cm.
Johannes Gerardus den (Jan) Hengst (1904-1983)Stadsgezicht, gesigneerd rechtsonder, doek, 50 x 40 cm. (restauratie doek).
Brouwer, Barend. Landscape
Berend Jan (Barend) Brouwer (1872-1936)Polderlandschap, gesigneerd linksonder, doek, 60 x 90 cm.
Regt, Pieter de. Winter view
Pieter de Regt (1877-1960)Wintergezicht, onduidelijk gesigneerd rechtsonder, doek, 50 x 75 cm.
Farm in winter canvas
Boerderij in de winter, onduidelijk gesigneerd rechtsonder, doek, 28 x 38 cm.
Jan David Geerling Grootveld (1821-1890)"De vliegende Hollander" gesigneerd linksonder, bruin en zwarte inkt op papier, 28 x 30 cm.
Retru, Louis Antoine. L'etude
Portret van waarschijnlijk Pieter Tjarck met molensteenkraag, ongesigneerd, vermoedelijk 19e eeuw, naar ouder voorbeeld, paneel, 52 x 40 cm.
Portrait of a man, canvas
Portret van man, draagt opschrift rechtsmidden "J.H Kriijeman. J: van Haarlem 1821", doek, 52 x 46 cm. (gaatjes en craquele).
Portraits, pendant
Huib van Hove (1814-1864)Dame met fruitschaal in interieur, gemonogrammeerd linksonder, paneel, 27 x 21 cm.
Peasant drinking party, canvas
Boeren drankfeest, ongesigneerd, navolger David Teniers (de Jonge) (1610-1690), doek 40 x 45 cm., eind 18e eeuw, ca. 1780-1820).
Carolus Johannes Thijsen (1867-1917)Boereninterieur, gesigneerd r.o., doek , 40,5 x 50,5 cm.
Landscape with figures in carriage
Landschap met figuren in koets en boerenwagen met militair, onduidelijk gesigneerd, van der Graaf (?), paneel, 37 x 46 cm. (pendant circa 1800).
Portrait of a man
Portret van een man, niet gesigneerd, 31 x 21 cm., in eiken Neo Renaissancelijst, 19e eeuw.
Unknown, Cityscape of Utrecht
Stadsgezicht Utrecht, ongesigneerd 18e / 19e eeuw, paneel 44 x 35 cm.
Dokkum van, Gerard. Utrecht
Gerard Dokkum van (1870-1931)Gezicht op Utrecht met Domtoren, gesigneerd rechts onder, tekening 60 x 41 cm.
Stierhout, Joop , Montelbaanstoren
Franciscus Lodewijk Gulik van (1841-1899)Figuren in stadsgezicht, gesigneerd rechtsonder, aquarel, 39 x 29 cm.
Smits, Jan Gerard. Utrecht Dom tower
Jan Gerard Smits (1823-1910)Gezicht op de Domtoren en Oudegracht te Utrecht, gesigneerd rechts onder, doek 49 x 38 cm.
Vreedenburgh, Cornelis. Utrecht
Johan Coenrad Ulrich Legner (1859-1932)Hoofdstraat te Driebergen gesigneerd rechts onder, 52 x 39 cm.
710 Los(e)/Seite