Auktion beendet (6 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 1-237)

  • (Lose: 3001-3186)

  • (Lose: 3301-3507)

  • (Lose: 1501-1700)

  • (Lose: 1701-1880)

  • (Lose: 2501-2723)

  • (Lose: 2001-2289)

  • (Lose: 1001-1359)

  • (Lose: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

710 Los(e)

  • 710 Los(e)

Zeehaven met kasteel, doek, ongesigneerd, doek, 55 x 84 cm.

Johan Coenrad Ulrich Legner (1859-1932)Havengezicht, gesigneerd rechts onder, doek 40 x 65 cm.

Botters op het Friese meer, gesigneerd "W. Joustra" rechtsonder, doek, 49 x 48 cm.

Willem George Frederik Jansen (1871-1949)Garnalenvissen in de branding, gesigneerd links onder, pastel 28 x 47 cm.

Zeegezicht met baggerschip, gemonogrammeerd linksonder, paneel, 30 x 42 cm.

Schepen op woeste zee, gesigneerd links onder P.J. Schotel, doek 59 x 73 cm.

Louis Artan de Saint-Martin (1837-1890)Zeilschip op zee, gesigneerd l.o., doek, 37 x 45 cm.

Los 1008

Beach view

Strandgezicht, onduidelijk gesigneerd rechtsonder, 30 x 46 cm. (paneel gebarsten)

Henry Malfroy (1895-1944)Strandgezicht te Zuid-Frankrijk, gesigneerd linksonder, doek, 65 x 100 cm.

Johann Jacob Anton Hilverdink (1837-1884)Schepen op woeste zee, gesigneerd rechts onder en gedateerd 1884, doek 29 x 39 cm.

Henk Dekker (1897-1974)Kustgezicht, gesigneerd linksonder, doek, 39 x 50 cm.

Vissers op het strand, onduidelijk gesigneerd linksonder, paneel, 40 x 60 cm.

Theo Goedvriend (1879-1969)Italiaanse kust met huizen aan de zee, gesigneerd rechtsonder, board, 28 x 46 cm.

Anthonie Waldorp (1803-1866)Vissers en botters in de branding, gesigneerd links onder  aquarel/ tekening 21 x 33 cm.

Strandgezicht, Europese School, onduidelijk gesigneerd linksonder, doek, 40 x 66 cm.

Johannes Embrosius van de Wetering de Rooij (1877-1972)Boten op de rivier, gesigneerd links onder, marouflé 18 x 28 cm.

Henriette Herminie Gudin (1825-)Schepen bij maanlicht, gesigneerd linksonder, paneel, 9 x 14 cm.

Hobbe Smith (1862-1942)“Gezicht op de oude jachthaven aan het IJ met vele schepen”, gesigneerd linksonder, paneel, 27 x 36 cm.

Strandgezicht met vissersvolk, ongesigneerd 19e eeuw, doek 21 x 39 cm.

Strandgezichten, 2x gesigneerd Celine, 3x paneel circa 12 x 17 cm.

Hendrick Hulk (1842-1937)Lot van twee nachtelijke zeegezichten, gesigneerd rechtsonder, gemengde techniek op papier, 25 x 35 en 16 x 16 cm.

Cornelis Anthonij waning (1861-1929)Kustgezicht, gesigneerd rechtsonder, paneel, 21 x 31 cm.

Los 1025

Prague by night

Praag bij nacht, met op de voorgrond elegante dame, onduidelijk gesigneerd en gedateerd rechtsonder, doek, 107 x 85 cm.

Judaïca - Joodse les, onduidelijk gesigneerd rechtsonder, doek, 55 x 67 cm.

tinus Jongh (1885-1942)Berglandschap, gesigneerd links onder, doek 46 x 64 cm.

Hermann Bahner (1867-1933)Bosgezicht met vrouw en kind, gesigneerd rechtsonder, doek, 105 x 74 cm. (restauratie doek).

Arend Cornelis Hazeu (1826-1888)Rivier aan bosrand, gesigneerd rechtsonder, paneel, 22 x 17 cm.

Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)Boerderij, gesigneerd r.o., doek, 50 x 71 cm.

Adrianus van Everdingen (1832-1912)Landschap met boerderij, koeien en punter, gesigneerd linksonder, doek, 74 x 114 cm.

G. Bosch, Hooitijd, gesigneerd rechtsonder, doek, 69 x 48 cm.

Johannes Janson (1729-1784)Koe en een stier bij hek onder boom, gesigneerd en gedateerd linksonder, paneel, 27 x 32 cm.

Romantisch berglandschap, gesigneerd linksonder, doek, 55 x 68 cm.

Wilhelm Scheuchzer (1803-1866)Kerkje in Alpenlandschap, gesigneerd linksonder, paneel, 38 x 43 cm.

Johannes Gerardus den (Jan) Hengst (1904-1983)Stadsgezicht, gesigneerd rechtsonder, doek, 50 x 40 cm. (restauratie doek).

Berend Jan (Barend) Brouwer (1872-1936)Polderlandschap, gesigneerd linksonder, doek, 60 x 90 cm.

Pieter de Regt (1877-1960)Wintergezicht, onduidelijk gesigneerd rechtsonder, doek, 50 x 75 cm.

Boerderij in de winter, onduidelijk gesigneerd rechtsonder, doek, 28 x 38 cm.

Jan David Geerling Grootveld (1821-1890)"De vliegende Hollander" gesigneerd linksonder, bruin en zwarte inkt op papier, 28 x 30 cm.

Portret van waarschijnlijk Pieter Tjarck met molensteenkraag, ongesigneerd, vermoedelijk 19e eeuw, naar ouder voorbeeld, paneel, 52 x 40 cm.

Portret van man, draagt opschrift rechtsmidden "J.H Kriijeman. J: van Haarlem 1821", doek, 52 x 46 cm. (gaatjes en craquele).

Huib van Hove (1814-1864)Dame met fruitschaal in interieur, gemonogrammeerd linksonder, paneel, 27 x 21 cm.

Boeren drankfeest, ongesigneerd, navolger David Teniers (de Jonge) (1610-1690), doek 40 x 45 cm., eind 18e eeuw, ca. 1780-1820).

Carolus Johannes Thijsen (1867-1917)Boereninterieur, gesigneerd r.o., doek , 40,5 x 50,5 cm.

Landschap met figuren in koets en boerenwagen met militair, onduidelijk gesigneerd, van der Graaf (?), paneel, 37 x 46 cm. (pendant circa 1800).

Portret van een man, niet gesigneerd, 31 x 21 cm., in eiken Neo Renaissancelijst, 19e eeuw.

Stadsgezicht Utrecht, ongesigneerd 18e / 19e eeuw, paneel 44 x 35 cm.

Gerard Dokkum van (1870-1931)Gezicht op Utrecht met Domtoren, gesigneerd rechts onder, tekening 60 x 41 cm.

Franciscus Lodewijk Gulik van (1841-1899)Figuren in stadsgezicht, gesigneerd rechtsonder, aquarel, 39 x 29 cm.

Jan Gerard Smits (1823-1910)Gezicht op de Domtoren en Oudegracht te Utrecht, gesigneerd rechts onder, doek 49 x 38 cm.

Johan Coenrad Ulrich Legner (1859-1932)Hoofdstraat te Driebergen gesigneerd rechts onder, 52 x 39 cm.

  • 710 Los(e)