Auktion beendet (6 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 1-237)

  • (Lose: 3001-3186)

  • (Lose: 3301-3507)

  • (Lose: 1501-1700)

  • (Lose: 1701-1880)

  • (Lose: 2501-2723)

  • (Lose: 2001-2289)

  • (Lose: 1001-1359)

  • (Lose: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Schätzpreis

  • Skulpturen (21)
21 Los(e)

  • 21 Los(e)

Liggende en deels zittende naakte dames, bronzen sculpturen op hardstenen bollen, ongesigneerd, h.19 en 13 cm.

Naakte dame, bronzen sculptuur, ongesigneerd, h. 38 cm.

Drie pinguins en orang-oetan, bronzen sculpturen, onduidelijk gesigneerd, h. 18 en 6 cm.

Los 1657

Bronze sculpture

Irja SyvertsenBronzen sculptuur van naakt vrouwenfiguur op marmeren basement, gesigneerd Irja, h. 22 cm.

Omhelsend paar, bronzen sculptuur op marmeren sokkel, ongesigneerd, h. 25 cm.

Lot van 3 bronzen sculpturen van figuren, .o.a. gesigneerd MJ?

Bronzen sculptuur van paard op witmarmeren basement gemonteerd op houten plateau, gesigneerd Irja = Irja Syvertsen, h. 18, br. 28, d. 15 cm.

Marmeren sculptuur van liggend naakt, op hardstenen sokkel, hoogte 16 cm.

Jits Bakker (1937-2014)"Ontmoeting", gesigneerd aan voor- en achterzijde, brons, h. 22 cm.

Lot van 6 bronzen sculpturen met naakten dames figuren: liggend en staand, onder andere gesingeerd.

'Duiken', serie van 3 naakte vrouwenfiguren, bronzen sculptuur in marmeren sokkel, ongesigneerd, h. 18 cm.

"Vreugde der kinderen", ongesigneerd, brons, 24 x 15 x 15 cm.

Figuren, deels bronzen sculptuur in zandsteen, gemonogrammeerd: JPF?, h. 75 cm.

Paulus Reinhardt'Vioolspeler', bronzen sculptuur van geabstraheerd figuur op marmeren voetstuk, gemonogrammeerd bij voet, h. 54, br. 21, d. 21cm.

Avi Kenan (1951-)Ballerina, gesigneerd, bronzen sculptuur, h. 50 cm. Herkomst: ABN AMRO kunstcollectie

Geglazuurd keramieke buste van dame met hoofdkap, onduidelijk gemonogrammeerd E.D., h. 42, br. 50, d. 15 cm.

Natasja Bennink (1974-)Bronzen sculptuur, "koester de begeerte", hoogte: 65 cm, diepte: 40 cm, oplage 8. Werk komt met sokkel: 100 x 30 x 26 cm.

Judith Heinsohn (1967-)Keramieken sculptuur van torso Icarus, hoogte: 70 cm, breedte 80 cm. Werk komt met sokkel: 101 x 36 x 36 cm.

Avi Kenan (1951-)Bronzen sculptuur van paard voor sulky, gesigneerd en gedateerd 1990, h. 45 cm. Herkomst: ABN AMRO kunstcollectie

Ferdinand Bardienne (1810-1892)Diana van Gabii, bronzen sculptuur, gesigneerd, voorzien van gietersmerk: A. Collas, h. 43 cm.

  • 21 Los(e)