Auktion beendet (6 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 1-237)

  • (Lose: 3001-3186)

  • (Lose: 3301-3507)

  • (Lose: 1501-1700)

  • (Lose: 1701-1880)

  • (Lose: 2501-2723)

  • (Lose: 2001-2289)

  • (Lose: 1001-1359)

  • (Lose: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Schätzpreis

  • Silber & Versilbertes (223)

223 Los(e)

  • 223 Los(e)

Zilveren ajour bewerkte fruitmand, met decor bloemen en fruit, op bolpoten, gehalte 800/000 BWG, bruto gewicht 513 gram.

Ovaal zilveren dienblad, gehalte 830/000, meesterteken "CMC": C.M. Cohr, Denemarken, bruto gewicht circa 963 gram.

Los 2504

Silver water jug

Zilveren waterkan, afgezet met parelrand, gehalte 835/000, meesterteken: "VK": Van Kempen en Zn., Voorschoten, hoogte 21 cm., 496 gram.

Lot met 3 zilveren mandjes, o.a. ajourbewerkt en afgezet met parelrand, gehalte 835/000, hollands keur, bruto gewicht 289 gr.

Stel zilveren eenlichts kandelaars, gehalte 900/000, hoogte 26 cm., bruto gewicht 540 gram. (vermoedelijk ontwerp Gul A. Keulen Duitsland).

3 zilveren eenlichts kandelaars, hoogte 18 cm., bruto gewicht 800 gram.

Los 2508

Silver bell

Grote zilveren bel met bronzen binnenbel en houten handvat.

Lot zilverwerk waarbij onderzetters, tafelcijfers, dekseldoos (defect).

Lot zilveren flessenbakken waarbij 2 met blauwglazen bodem en drie met zilveren bodem, Hollands gekeurd.

Lot zilverwerk waarbij beugeltasje, beursje, Hollands keuren, 19e en 20e eeuw.

Stel zilveren flessebakken met houten bodem, waarbij 2 gladde flessebakken, Hollandse keuren, o.a.  Zilverfabriek Van Kempen, Voorschoten.

Kristallen odeur flacon onder gouden montuur en scharnierend deksel (beschadigd) hollands keur. 19e eeuw.

Lot Biedermeier zilverwerk waarbij slatang, soepdienlepel, groentenlepels en suikertang, hollandse keuren. bruto gewicht 500 gram

Lot zilveren bestekken waarbij 3 lepels en 2 vorken, mt. Gerritsen van Kempen, Zeist. gehalte 835/000, 285 gram.

Zilveren visschep met ajour gegraveerd schep, Engeland Londen, jl. 1809 mt.WE WF WC. l. 30.5 cm. bruto gewicht 151 gram.

Zilveren kom, meesterteken: "G.Z." Gerritsen J.A.A. Amsterdam, jaarletter: "X": 1907, bruto gewicht 176 gram.

Zilveren bruidskist, geh. 835/000, Hollands keur, mt. Wed. van de Meulen Bouman, Joure, jl. 1950, bruto gewicht 178 gram.

Klein zilveren knottekistje, ajour bewerkt, Holland, eind 17e eeuw, met originele inititalen.

Zilveren miniatuur stoof, 18e eeuw

Zilveren miniatuur vergiet, meesterteken: L P. van Somerwil, Amsterdam, circa 1730.

Stel zilveren poppenhuisminiaturen als amfora, Hollandse keur.

Zilveren lodereindoosje als kabinet, Amsterdam, meesterteken: Dirk Goedhart, jaarletter: 1788.

Lot zilveren miniaturen waarbij orgel, bierwagen, zeilschip, straatmuzikant, kaasdragers, Hollandse keuren, bruto gewicht 245 gram.

Lot zilveren miniaturen, o.a. koffieservies op blad, bordenrekkast, koffiemolen, Holland, diverse keuren, 20ste eeuw, bruto gewicht 336 gram.

Lot zilveren miniaturen waarbij ophaalbrug, ijscokar, visventer, honden, koetjes, hondekar, bruto gewicht 222 gr.

Lot zilveren miniaturen waarbij bierwagen, zeilboten, koets driespan, Hollands keur, 20e eeuw, bruto gewicht 356 gr.

Lot zilveren miniaturen waarbij o.a. oud Hollandse ambachten, ophaalbrug, draagkoets, Hollands keur, 20e eeuw, bruto gewicht 320 gram

Lot zilveren miniaturen waarbij o.a. Oud Hollandse ambachten, galg, Hollandse keuren, 20e eeuw, bruto gewicht 344 gram.

Lot zilveren miniaturen, waarbij o.a. vele Oud Hollandse ambachten, rijtuigjes, Hollandse keuren, 20e eeuw, bruto gewicht 306 gr.

Lot zilveren miniaturen waarbij hemelbedmet lakei, waterpomp, pijpcomfoor, stoof, blaasbalg, Hollandse keuren, 20e eeuw, bruto gewicht 362 gr.

Ronde zilveren schaal afgezet met ajourfloraal bewerkte rand, Zaanlandse Zilversmederij jl. 1956, diam. 29 cm., bruto gewicht 630 gram.

Zilveren bootvormig schaaltje, met geschulpte rand, gehalte 835/000, bruto gewicht 102 gram.

Serie van 6 zilveren vorken, Towle Silversmiths, USA, geh. 925/000, bruto gewicht 235 gram.

Zilveren Georgian koffiekan met houten handgreep, Engeland London, 1761, hoogte 29 cm., bruto gewicht 961 gram.

Zilveren suikerpot in Empirestijl, gehalte 800/000, bruto gewicht 321 gram.

Zilveren Empire theebus, jaarletter: "J", 1815, meesterteken: "SH": Smits, H., Amsterdam, bruto gewicht 314 gram. (sleutel ontbreekt).

Zilveren ajourbewerkte schuitvormige broodmand afgezet met parelrand, lengte: 30 cm. Gewicht: ca. 338 gram. (bodemreparatie)

Lot waarbij 6 kleine messen en 4 grote messen met zilveren heften, Haags Lofje, gehalte 830/000.

Los 2556

Silver tea pot

Zilveren theepot met houten oor en knop, empire, circa 1820, winkeliersmerk: Bennewitz.

Zilveren komfoor met brander, 924/000, meesterteken: "*B&Z": Bennewitz en Zn., bruto gewicht 434 gram.

  • 223 Los(e)