- Design;Europees Aardewerk & Porselein;Klassiek Europees Curiosa ; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein; (5)
- Europees Aardewerk & Porselein;Keramiek;Klassiek Europees Curiosa ; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Klassiek Europees Curiosa ; (26)
- Europees Aardewerk & Porselein;Klassiek Europees Curiosa ;Serviezen ; (6)
- Europees Aardewerk & Porselein;Moderne en Hedendaagse kunst; (1)
- Kategorie,
40 Los(e)/Seite
Ceramic sculpture
Keramieken sculptuur van boer onder paraplu (gebroken), toegeschreven aan Tineke Bot (1945), ongesigneerd, h. 88 cm. (afgebroken delen aanwezig.
Lot of 33 pieces of earthenware
Series of 15 earthenware tiles
Serie van 15 aardewerk kinderspeltegels, 17e eeuw, circa 1650, w.o. prikslee, tollen en vliegers, 13 x 13 cm. (diverse kwaliteiten).
Stel porseleinen Staffordshire sculpturen van liggende leeuwen, Engeland, h. 22, br. 28, d. 13 cm. en 2 hondjes, h. 17 cm. ...[more]
Lot van 3 aardewerk schotels, waaronder fruitdecor en bloemdecor, gemerkt Makkum voor Tichelaar, diameter 35 cm. (1x randschilfer)
Set of Delft blue earthenware plates
Aardewerk natfruitschaal met bloemdecor op uitlekschaal, gemerkt Makkum voor Tichelaar, diam. 23 cm. (randschilfers).
Earthenware dish
Aardewerk schotel met centraal decor van bloemen en cartouches, Delft 18e eeuw, gemerkt onderzijde, diam. 35 cm.(randschilfers).
Tableware
Lot of 2 earthenware bowls
Pottery plats, 2 cows
54 Pieces of tile tableau
Stoneware beard jar
Steengoed baardmankruik met een rozet op de buik, vermoedelijk Frechen, eind 17e eeuw of begin 18e eeuw, h. 42 cm. (barst in buik).
White porcelain tableware
WIt porseleinen servies met bloemdecor, met terrines, borden, diepe borden en juskom, gemerkt onderzijde.
Aardewerk tabakspot met polychroom decor van medaillion, onder messing deksel, met pseudokeuren, 19e eeuw, h. 39 cm. ...[more]
Porcelain hunting service
Extensive porcelain tableware
Uitgebreid porseleinen servies met rood/goud decor, gemerkt Decor Main Tirage Limite, waaronder diverse borden en schalen.
Porcelain coffee set
Porseleinen koffieservies wit met blauwe bloemen: Rosenthal Studio Linie, ontwerp Bjorn Wiinblad, decor Romanze.
Serie van 4 pastegels met polychroom bloemdecor en ossenooghoek versieringen, Delft 17e eeuw, in houten kader 32 x 32 cm,
Porcelain vase, Royal Dux
Porseleinen vaas versierd met putti, guirlandes en ramskoppen, Royal Dux, Tsjechoslowakije, circa 1900, hoogte 40,5 cm. ...[more]
Set porcelain figurines, Royal Dux
Stel porseleinen beeldjes, Royal Dux Tsjechoslowakije, man met gitaar, vrouw met luit, ca. 1900, h. 27 cm. (2x). ...[more]
Two porcelain jardiniere, Royal Dux
Twee porseleinen jardinières, Royal Dux: vrouw met pot liggend op schelp en vrouw met bos bloemen, circa 1900, hoogte 21 cm en 17 cm. ...[more]
Lot van aardewerken kaketoe en een meisje met mand, Royal Dux Tsjechoslowakije, h. 18 en 12 cm. (2x)
Meissen porselain vase
Cylindrische porseleinen vaas met bloemdecor in goudomrand ovaal op kobaltblauw fond, Meissen, Duitsland, 1924-1934, gemerkt, h. 24,5 cm.
'Kingfisher', Bing & Grøndahl
Porcelain tableware
2 pottery plates, Delft 18th century
Four maiolica tiles, approx. 1600
Vier polychroom beschilderde majolica kwadraattegels: ruiter te paard, soldaat, hert en hond, circa 1600, 13,5 x 13,5 x 1,7 cm. (beschadigingen).
Lot of a polychrome earthenware
Set Delft blue pottery plaques
Stel Delfts blauw aardewerk plaquettes met decor van Amsterdams grachtengezicht, gemerkt achterzijde, h. 50, br. 35 cm.
Porcelain tableware, Johnson Bros
85-delig porseleinen servies met transferdecor, "Old Britain Castles", fabrikant Johnson Bros, Engeland, 70-er jaren (diverse kwaliteiten).
Pottery vase, Delft 20th century
Aardewerk dekselvaas, met decor van bloemen en vogels, Porceleyne fles Delft 20e eeuw, h. 53 cm.
40 Los(e)/Seite