Auktion beendet (6 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 1-237)

  • (Lose: 3001-3186)

  • (Lose: 3301-3507)

  • (Lose: 1501-1700)

  • (Lose: 1701-1880)

  • (Lose: 2501-2723)

  • (Lose: 2001-2289)

  • (Lose: 1001-1359)

  • (Lose: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Moderne en Hedendaagse kunst;Schilderijen; (106)

Schätzpreis

  • Fine Art (106)
106 Los(e)

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • 106 Los(e)

Cornelis Spoor (1867-1928)Meisjesportret, gesigneerd rechts onder, potloodtekening 36 x 30 cm.

Frans Slager (1876-1953)Duingezicht, gesigneerd rechtsonder, board, 24 x 44 cm.

Theodoor Heijnes (1920-1990)Stilleven, gesigneerd rechts onder, qouache op papier, 39 x 53 cm.

Otto B. de Kat (1907-1995)Stilleven, gesigneerd en gedateerd 86, rechtsonder, aquarel op papier, 35 x 50 cm.

Bela Adalbert Czobel (1883-1976)'Baai' gesigneerd rechts onder, aquarel 40 x 45 cm.

Theo Swagemakers (1898-1994)Stilleven van fruitschaal, gesigneerd rechts onder, paneel 30 x 40 cm.

Frida Holleman (1908-1999)Bloemstilleven, gesigneerd linksonder, doek, 46 x 60 cm..

Germ de Jong (1886-1967)Bloemstilleven, verso getiteld "de versierde vaas", gesigneerd en gedateerd 1965 linksonder, doek, 75 x 60 cm.

Umberto Cocci (1925-)Vier kapelaans, gesigneerd rechts onder, doek 50 x 70 cm.

Jan Sierhuis (1928-2023)Abstracte compositie, getiteld: "Landschap met figuur" gesigneerd en gedateerd 60' middenonder, doek, 90 x 100 cm.

Ed Dukkers (1923-1996)Mechaniek, gesigneerd en gedateerd '81 rechtsonder, etiket BKR verso, 50 x 50 cm.

Liggende naakte dame, Russische school, gesigneerd links onder en verso, doek 63 x 93 cm. ...[more]

Man zittend op een bank, gesigneerd rechtsboven, marouflé, 36 x 50 cm.

Cas Waterman (1958-)Naakt, getiteld: "de waarzegster", gesigneerd linksonder, paneel, 39 x 20 cm.

Cas Waterman (1958-)Naakt, getiteld: "studie voor stiefmoeder", gesigneerd linksonder, paneel, 38 x 21 cm.

Cas Waterman (1958-)Naakt, getiteld: "The winding path", gesigneerd rechtsonder, paneel, 42 x 20 cm.

Erik Hijssemus (1951-)Triptiek "het doorgezaagde weesmeisje", gesigneerd en gedateerd 91, linksonder, paneel, 62 x 46 cm.

Kleurig landschap met bloemen, onduidelijk gesigneerd en gedateerd '87 linksonder, doek, 78 x 78 cm.

Henri Louis (Joub) Wiertz (1893-1966)Boerderijaanzicht, gesigneerd linksonder, paneel, 22 x 30 cm.

Eef van Brakel (1930-2014)Landschap, gesigneerd rechtsonder, paneel, 26 x 42 cm.

Eef van Brakel (1930-2014)Figuren op bospad, gesigneerd linksonder, board, 31 x 41 cm.

Eef van Brakel (1930-2014)Landschap met koeien, gesigneerd linksonder, doek, 47 x 57 cm.

Eef van Brakel (1930-2014)Landschap, gesigneerd linksonder, board, 54 x 59 cm.

Eef van Brakel (1930-2014)'Langs de waal bij Loenen', gesigneerd rechtsonder en verso, board, 34 x 45 cm.

Eef van Brakel (1930-2014)'Hoogwater bij Renkum', gesigneerd linksonder, marouflé, 22 x 54 cm.

Johannes Fredericus (Freek) van den Berg (1918-2000)Zittend naakt, gesigneerd links onder en gedateerd 1962 verso, doek 122 x 101 cm.

Eelco Leegstra (1891-1968)Potret van dame, gesigneerd en gedateerd 15' rechts boven, pastel op papier 16,5 x 14 cm.

Claude Nanreff (1908-)Figuren op straat in de winter, gesigneerd rechtsonder, gemengde techniek, 35 x 40 cm. (aankoopbon Paul Brandt aanwezig).

Ladislav KrohaGeometrisch/abstracte compositie "De tafel", gesigneerd met initialen rechtsonder en voluit verso, board, 40 x 40 cm.

Baukje Spaltro (1967-)Ester M. Street Cornerwerk = Esther Macharius (the coach), gesigneerd en gedateerd 2016 verso, doek, 30 x 30 cm.

Rinze Hamstra (1895-1974)Wuivende dame met bloemen, ongesigneerd, gemengde techniek op papier, 18 x 20 cm.

Piet Gutter (1944-)Stilleven met kruik en eieren, gesigneerd en gedateerd 92' rechtsonder, board, 36,5 x 40 cm.

Peter van hugten (1949-)Landschap, gesigneerd linksonder, karton, 27 x 29,5 cm.

Bob Immink (1930-1989)Waterland winterlandschap, aquarel op papier, gesigneerd rechtsonder, aquarel op papier.

Hans Butzelaar (1945-)Italiaans huis, gesigneerd links onder, paneel 50 x 60 cm.

Hans Butzelaar (1945-)Portret van een vrouw, gesigneerd links onder, paneel 64 x 55 cm.

Hans Butzelaar (1945-)Aanzicht te Zuid-Frankrijk, gesigneerd en gedateerd linksonder '07, paneel, 51 x 67 cm.

Hans Butzelaar (1945-)"Kanarie van ome Arie", gesigneerd linksonder en gedateerd verso 2015, doek, 60 x 60 cm.

Bob ten Hoope (1920-2014)Frans landschap, gesigneerd links onder, board 31 x 36 cm.

Los 1632

Flowers in vase

Stilleven van klaprozen in vaas op tafel, ongesigneerd, board 54 x 74 cm. ...[more]

Paul Eric Victor Kerkhof (1915-)'Place des bons hommes', gesigneerd rechtsonder, doek, 65 x 54 cm.

Ferenc Gogos (1936-2011)Zonder titel, verso gesigneerd en gedateerd 1994, doek, 100 x 90 cm.

Ferenc Gogos (1936-2011)Moderne compositie met pijl, verso gesigneerd en gedateerd 1993, mdf, 40 x 40 cm.

Ferenc Gogos (1936-2011)"Man met levensboom", linksonder gesigneerd en gedateerd 1996, gemengde techniek op papier, 55 x 40 cm.

Ferenc Gogos (1936-2011)Zonder titel, middenonder gesigneerd en gedateerd 1995, gemengde techniek op papier, 60 x 45 cm.

Ferenc Gogos (1936-2011)"Tekens", verso gesigneerd en gedateerd 1991, canvas, 65 x 65 cm.

Ferenc Gogos (1936-2011)'Vreemdeling', verso gesigneerd en gedateerd 1997, doek 60 x 60 cm.

Ferenc Gogos (1936-2011)"Fiu Kosti Allat", verso gesigneerd en gedateerd 1984, paneel, 65 x 50 cm.

Jolanda Gerrmann (1959-)'Rossig', gesigneerd rechtsonder, olieverf op paneel, 125 x 125 cm.

Hans Butzelaar (1945-)Abstracte compositie "Rapsody in green", gesigneerd linksonder en gedateerd verso 2013, doek, 40 x 40 cm.

Jan Houwe Kuiper (1928-2017)"Voorzichtig oversteken", gesigneerd en gedateerd 1980 rechtsonder, gemengde techniek op linnen, 23 x 23 cm.

Bloemenmarkt te Amsterdam, onduidelijk gesigneerd rechtsonder, gemengde techniek op papier, 31 x 43 cm.

  • 106 Los(e)