- Kategorie,
223 Los(e)/Seite
Silver ajour fruit basket
Zilveren ajour bewerkte fruitmand, met decor bloemen en fruit, op bolpoten, gehalte 800/000 BWG, bruto gewicht 513 gram.
Silver Art Deco spreader
Silver serving platter, C.M. Cohr
Ovaal zilveren dienblad, gehalte 830/000, meesterteken "CMC": C.M. Cohr, Denemarken, bruto gewicht circa 963 gram.
Silver water jug
Zilveren waterkan, afgezet met parelrand, gehalte 835/000, meesterteken: "VK": Van Kempen en Zn., Voorschoten, hoogte 21 cm., 496 gram. ...[more]
Three silver baskets
Lot met 3 zilveren mandjes, o.a. ajourbewerkt en afgezet met parelrand, gehalte 835/000, hollands keur, bruto gewicht 289 gr.
Set of silver candlesticks
Stel zilveren eenlichts kandelaars, gehalte 900/000, hoogte 26 cm., bruto gewicht 540 gram. (vermoedelijk ontwerp Gul A. Keulen Duitsland).
Three silver candlesticks
3 zilveren eenlichts kandelaars, hoogte 18 cm., bruto gewicht 800 gram.
3-piece silver table set
Lot zilverwerk waarbij onderzetters, tafelcijfers, dekseldoos (defect).
Lot of silver bottle holders
Lot zilveren flessenbakken waarbij 2 met blauwglazen bodem en drie met zilveren bodem, Hollands gekeurd. ...[more]
Ladies purse with silver clasp
Damestas aan zilveren beugel.
Lot various silver
Lot zilverwerk waarbij beugeltasje, beursje, Hollands keuren, 19e en 20e eeuw. ...[more]
Silver bottle containers
Crystal odor flacon
Kristallen odeur flacon onder gouden montuur en scharnierend deksel (beschadigd) hollands keur. 19e eeuw.
Lot of Biedermeier silverware
Lot Biedermeier zilverwerk waarbij slatang, soepdienlepel, groentenlepels en suikertang, hollandse keuren. bruto gewicht 500 gram
Lot of silver cutlery
Lot zilveren bestekken waarbij 3 lepels en 2 vorken, mt. Gerritsen van Kempen, Zeist. gehalte 835/000, 285 gram. ...[more]
Lot of silverware including 2 cups
Silver fish scoop
Zilveren visschep met ajour gegraveerd schep, Engeland Londen, jl. 1809 mt.WE WF WC. l. 30.5 cm. bruto gewicht 151 gram.
Zilveren kom, meesterteken: "G.Z." Gerritsen J.A.A. Amsterdam, jaarletter: "X": 1907, bruto gewicht 176 gram. ...[more]
Silver miniature wedding trunk
Zilveren bruidskist, geh. 835/000, Hollands keur, mt. Wed. van de Meulen Bouman, Joure, jl. 1950, bruto gewicht 178 gram.
Klein zilveren knottekistje, ajour bewerkt, Holland, eind 17e eeuw, met originele inititalen.
Silver miniature colander
Zilveren miniatuur vergiet, meesterteken: L P. van Somerwil, Amsterdam, circa 1730.
Silver miniatures
Stel zilveren poppenhuisminiaturen als amfora, Hollandse keur. ...[more]
Zilveren lodereindoosje als kabinet, Amsterdam, meesterteken: Dirk Goedhart, jaarletter: 1788. ...[more]
Lot with silver miniatures
Lot zilveren miniaturen waarbij orgel, bierwagen, zeilschip, straatmuzikant, kaasdragers, Hollandse keuren, bruto gewicht 245 gram.
Lot with silver miniatures
Lot with silver miniatures
Lot zilveren miniaturen, o.a. koffieservies op blad, bordenrekkast, koffiemolen, Holland, diverse keuren, 20ste eeuw, bruto gewicht 336 gram.
Lot with various silver miniatures
Lot zilveren miniaturen waarbij ophaalbrug, ijscokar, visventer, honden, koetjes, hondekar, bruto gewicht 222 gr.
Lot with various miniatures
Lot zilveren miniaturen waarbij bierwagen, zeilboten, koets driespan, Hollands keur, 20e eeuw, bruto gewicht 356 gr.
Lot with various miniatures
Lot zilveren miniaturen waarbij o.a. oud Hollandse ambachten, ophaalbrug, draagkoets, Hollands keur, 20e eeuw, bruto gewicht 320 gram
Lot with various miniatures
Lot zilveren miniaturen waarbij o.a. Oud Hollandse ambachten, galg, Hollandse keuren, 20e eeuw, bruto gewicht 344 gram.
Lot with various miniatures
Lot zilveren miniaturen, waarbij o.a. vele Oud Hollandse ambachten, rijtuigjes, Hollandse keuren, 20e eeuw, bruto gewicht 306 gr.
Lot with silver miniatures
Lot with various miniatures
Silver empire coffee pot
Round silver bowl
Ronde zilveren schaal afgezet met ajourfloraal bewerkte rand, Zaanlandse Zilversmederij jl. 1956, diam. 29 cm., bruto gewicht 630 gram.
Silver dish with scalloped rim
Zilveren bootvormig schaaltje, met geschulpte rand, gehalte 835/000, bruto gewicht 102 gram.
Silver forks, Towle Silversmiths
Serie van 6 zilveren vorken, Towle Silversmiths, USA, geh. 925/000, bruto gewicht 235 gram.
Series of 6 silver wine goblets
Silver Georgian coffee pot
Zilveren Georgian koffiekan met houten handgreep, Engeland London, 1761, hoogte 29 cm., bruto gewicht 961 gram.
Silver sugar bowl, Empire style
Zilveren suikerpot in Empirestijl, gehalte 800/000, bruto gewicht 321 gram.
Silver Empire tea caddy
Zilveren Empire theebus, jaarletter: "J", 1815, meesterteken: "SH": Smits, H., Amsterdam, bruto gewicht 314 gram. (sleutel ontbreekt).
Silver tea set, Begeer
Silver bread basket
Zilveren ajourbewerkte schuitvormige broodmand afgezet met parelrand, lengte: 30 cm. Gewicht: ca. 338 gram. (bodemreparatie)
12 silver couverts
6 small knives and 4 large knives
Lot waarbij 6 kleine messen en 4 grote messen met zilveren heften, Haags Lofje, gehalte 830/000.
Silver tea pot
Silver tea pot , Bennewitz, 1820
Zilveren theepot met houten oor en knop, empire, circa 1820, winkeliersmerk: Bennewitz.
Silver chafing dish
Zilveren komfoor met brander, 924/000, meesterteken: "*B&Z": Bennewitz en Zn., bruto gewicht 434 gram. ...[more]
223 Los(e)/Seite