Auktion beendet (5 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 501 t/m 699)

  • (Lose: 700 t/m 874)

  • (Lose: 3001 t/m 3234)

  • (Lose: 3301 t/m 3476)

  • (Lose: 1 t/m 254)

  • (Lose: 1001 t/m 1231)

  • (Lose: 2501 t/m 2668)

  • (Lose: 2001 t/m 2220)

  • (Lose: 1501 t/m 1856)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 5,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Schätzpreis

  • Varia (233)
233 Los(e)

  • 233 Los(e)

Karaffenset, bestaande uit groenglazen bolle buik karaffen met plated deksel en monturen gevat in plated montuur, Bristol.

Messing 'maarschalkstaf' met kompas en ornament, 20e eeuw, lengte 97 cm.

Microscoop Novelty Rubber, en 2 kijkertjes, circa. 1900

Verzilverde boulloire WMF met benen handvat, ca. 1900, hoogte: 34 cm.

Verzilverd bestek met parelrand, bestaande uit lepels, vorken en messen en divers dienbestek, o.a. Keltum, Gero en Van Kempen.

Mahonie barograaf met facet geslepen ruitjes, circa. 1900, 21,5 x 36 x 21 cm.

Smeedijzeren veldkruis, vermoedelijk Spanje, 18e eeuw, hoogte 80 cm.

Stel tinnen kandelaren op octagonale voet, vermoedelijk 18e eeuw, Louis XV, gemerkt met keuren op voet, hoogte 15 cm.

Los 3012

Tantalus

Vernikkelde karaffenhouder met slot met twee geslepen kristallen karaffen, zogenaamde 'Tantalus', hoogte 34 cm.

Porseleinen dekseldoosje gedecoreerd met bloemen, gemerkt op de bodem, Meissen, 20e eeuw, diameter 12 cm.

Porseleinen kop en schotel, gedecoreerd met een landschap met koeien, Empire, Duitsland, 19e eeuw, hoogte 11 cm. (Goud sleets).

Porseleinen sculptuur van 18e-eeuwse, zittende heer in stoel, gemerkt "S": Sèvres, Frankrijk, 20e eeuw, hoogte 26 cm. (1 vinger mist).

Cylindrische porseleinen vaas met bloemdecor in goudomrand ovaal op kobaltblauw fond, Meissen, Duitsland, 1924-1934, gemerkt, hoogte 24,5 cm.

Los 3020

Meissen plate

Blauw met goud opgehoogde schotel, Meissen, 20e eeuw, diameter 31 cm.

Polychroom geglazuurd ardewerken appel en peer, één keer Makkum, één keer onbekend, hoogte circa 7.5 cm.

Stel polychroom aardewerk sierpaarden op basement, vermoedelijk Makkum 19e eeuw, 21 x 22 x 9 cm. (randschilfertjes)

Stel aardewerken Delftse bordjes met pauwdecor, porceleyne Clauw, 18e eeuw, diameter: 23 cm. (1 met gaatje) (2x)

Glazen voederbakje voor vogels, 19e eeuw, hoogte 13 cm.

Majolica papkom, Zuid-Europa, vermoedelijk 19e eeuw, diameter 13 cm.

Aardewerk schotel met centraal decor van bloem en randdecoratie van bloemen en bladeren, Delft ca. 1770, diameter 35 cm. (randschilfer)

35 porseleinen servies delen met bloem decoraties, gemerkt Rorstrand East Indies, Zweden., waaronder borden, kop en schotels en schaal.

Lot van 7 diverse aardewerken tegels gedecoreerd met figuren, 17e eeuw (diverse kwaliteiten)

Lot van 4 tegels gedecoreerd met polychrome vogels, hoekmotief Franse Lelie, 13 x 13 x 1,2 cm. (diverse kwaliteiten) 16e eeuw

Lot van 66 aardewerk witte tegels, zgn. witjes, 19e eeuw, 13 x 13 cm.

Eikenhouten sculptuur, De Geselaar, originele polychromie, vermoedelijk Vlaanderen, Antwerpen, 16e eeuw, hoogte 29 cm. (Gerestaureerd).

Set vuurvergulde messing embrasses gedecoreerd met fleur-de-lis en leeuwenkoppen, 19e eeuw, hoogte 23 cm.

Ebbenhouten sculptuur, Zwarte Madonna met kind, met inscriptie "m.v.s.s.", Italië, 19e eeuw, hoogte 21,5 cm.

Bronzen sculptuur van meisje zittend op boomstronk, naar gietsel Auguste Moreau (1834-1917), hoogte 20 cm.

Bronzen sculptuur, Venus Marina, naar model van Girolamo Campagna, vermoedelijk latere gieting, hoogte 24 cm.

Bronzen sculptuur van Poseidon op zeemonster en marmeren basement, 14 x 10 x 8 cm.

Stel bronzen engelen op voet, gesigneerd op voet "Auguste Moreau Scpt",  hoogte 58 en 59 cm.

Bronzen sculptuur van dame met papegaai op marmeren basement, hoogte 38 cm.

Lot van 2 sculpturen van putto met kandelaar, hoogte 32 cm. en 2 sculpturen van dames, lente en zomer, hoogte 29 cm.

Lot van 17 geslepen kristallen parfumflesjes, waarvan 16 met zilveren dop

Lot van 14 porseleinen parfumflesjes met diverse beschilderingen, waarvan 12 met zilveren doppen.

Lot van 16 geslepen kristallen parfumflesjes met zilveren doppen en 1 foedraal

Spiegeltje in gedecoreerd bladgouden lijst met acanthusbladeren en guirlandes, Frankrijk ca. 1810, 30 x 21 cm.

Stel vuurvergulde messing kandelaren, versierd met bladeren en jacobsschelpen, 19e eeuw, hoogte 29 cm.

Europese school (circa 1800), Venus en Cupido in landschap, achterglas gravure, zogeheten 'Verre églomisé', 5.5 x 4 cm.

2 Italiaanse pietra dura plaquettes van vogels in vergulde lijstjes, 8 x 11,5 cm. en 6 x 9 cm.

Paars glazen flesje, zgn. Stiegel Flask, 18e eeuw, hoogte 16 cm.

Lot bestaande met 2 houten knuppels, hierbij vuursteen pistool met houten heft, 19e eeuw

  • 233 Los(e)