Auktion beendet (5 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 501 t/m 699)

  • (Lose: 700 t/m 874)

  • (Lose: 3001 t/m 3234)

  • (Lose: 3301 t/m 3476)

  • (Lose: 1 t/m 254)

  • (Lose: 1001 t/m 1231)

  • (Lose: 2501 t/m 2668)

  • (Lose: 2001 t/m 2220)

  • (Lose: 1501 t/m 1856)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 5,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Schätzpreis

  • Silber & Versilbertes (167)

167 Los(e)

  • 167 Los(e)

Twee zilveren tasbeugels, 19e eeuw, waaraan fluwelen en kralentas.

Lot met 2 zilveren specerijenmolens, bruto gewicht 280 gram, hoogte 8.5 en 10 cm. (Diverse kwaliteit.)

Stel kristallen karaffen met zilveren montuur en een kristallen karafje met zilveren handvat en montuur. (diverse kwaliteiten.)

Gelobde zilveren jardinière met kristallen binnenbak, gehalte 835/000, Duitsland, bruto gewicht 500 gram.

Lot met 18 zilveren kleine vorken, gehalte 925/000, Engeland, 19e eeuw, bruto gewicht 740 gram.

Lot met 19 kleine zilveren lepels, Engeland, 19e eeuw, bruto gewicht 620 gram, deels met initialen voorzijde.

Zilveren gelobte fruitschaal, Engeland, London jaarletter: "h": 1963, met tekst achterzijde 'From Maureen Asprey Sept. 1965', breedte 21 cm.

Lot zilverwerk waaronder asbak, messenlegger, losse bewerkte heften, houder, bruto gewicht 500 gram. (Diverse kwaliteiten).

Lot ziveren lepels, waaronder koffielepels, bruto gewicht 450 gram diverse kwaliteit

Zilveren ovaal dienblad met palmetrand voorzien van handvatten afgezet met parelrand, gehalte 800/000, bruto gewicht 560 gram, 41 x 23 cm.

Lot zilverwerk en bestekken w.o. koffielepels, sauslepel, servetring, asbakje diverse kwaliteit, bruto gewicht 685 gram.

Los 2517

Various silver

Divers zilver waaronder opscheplepel, vleesvork Haags lofje, etenschuivertje, diverse lepeltjes en vorkjes.

Lot met zilveren fotolijst en zilveren plaquette met afbeelding van Moeder Gods. (Diverse kwaliteit.)

Los 2519

Silver tea-set

Zilveren theeservies, waarbij theepot, suikerbak en melkkan,  Engeland, Sheffield, jaarletter: "w": 1914, gehalte 925/000, bruto gewicht 975 gram

Ajourbewerkt zilveren hengselmand, Birmingham, 925/000, D&L, 1887

Stel zilveren kemphanen, gehalte 835/000, onduidelijk meesterteken, jaarletter: "n": 1973, bruto gewicht 850 gram, hoogte 21 cm. en 14 cm.

Stel zilveren kandelaars, gemerkt Hazorfim, 925/000, hoogte 29 cm.

Lot waarbij opengewerkte zilveren bonbonnière, Van Kempen, en suikerhelm met schep, geh. 835/000, bruto gewicht 306 gram.

Zilveren natfruitschep aan ebbenhouten heft, Holland, tweede helft 19e eeuw, totale lengte 20 cm, schep 7.5 x 10 cm.

Zilveren roomkom, met pseudo keuren, eind 19e eeuw, bruto gewicht 127 gram.

Los 2530

12 silver knifes

Serie van 12 messen met zilveren heft gehalte 835/000. lengte 26 cm.

Lot met zilveren bestekken, bruto gewicht 1400 gram. (Diverse kwaliteiten).

Een lot van 12 zilveren vorkjes versierd met parelrand en 6 fruitmesjes en vorkjes met zilveren handvaten, beiden in cassette.

Zilveren roomstel, bestaande uit melkkan en suikerbak op blad, gehalte 835/000, bruto gewicht 260 gram.

6-delig zilveren thee- en koffieservies, met pattipan, suiker en melkkan, comfoor, op blad, gehalte 835/000, Duitsland, bruto gewicht 1800 gram.

Zilveren kandelaar, Engeland, Birmingham, jaarletter: "P": 1939-1940, bruto gewicht 277 gram, hoogte 23 cm. (Verzwaard.)

Serie van 10 grote bestekdelen, lepels en vorken, rondfilet, gemonogrammeerd, gehalte 835/000, jaarletter: "t": 1903, bruto gewicht 1300 gram.

Zilveren Victoriaans toastrek, Engeland, Londen, jaarletter: "L": 1886, bruto gewicht 177 gram.

Lot met 11 zilveren lepels, met rattestaart deels met monogram, Engeland, 18e eeuw, bruto gewicht 620 gram.

Los 2546

lot silver ware

Lot zilverwerk, waarbij orchideevazen, waterkom, beker, bruto gewicht 522 gram. (Diverse kwaliteiten).

Lot zilverwerk met 12 zilveren taartvorkjes met bokkepootjes en 6 zilveren mosterdlepeltjes met getorste steel, gehalte 835/000, beiden in etui.

Zilveren ovalen dienblad, gehalte 800/000, Spanje, bruto gewicht 1500 gram, 37 x 55 cm.

Zilveren dienbestek, gehalte 835/000, 1x meesterteken Van Kempen, bruto gewicht: 178 gram, lengte 26 en 28 cm.

Djokja zilveren rozensteker, 800 gekeurd, BWG, bruto gewicht 293 gram

Lot zilveren bestekken, waarbij 19 diverse zilveren vorken en 17 diverse zilveren lepels, bruto gewicht 1772 gram.

Serie van 6 zilveren couverts, meesterteken: "IS": Jacob Sas II, Amsterdam, jaarletter: "A": 1760, lengte 18 en 19 cm., bruto gewicht 441 gram.

Opengewerkt lepelvaasje met dubbel spijlmotief met diverse zilveren theelepels, diverse makelij, bruto gewicht 415 gram.

  • 167 Los(e)