Verkaufs Abschnitt

Schätzpreis

Art, Antiques, Collectibles

Derksen Veilingbedrijf Live-Webcast-Auktion 10 Feb 2020 7 CET (6 GMT) (4 Tag(e) Verkauf)

Auktionsdatum/Daten

  • Lose: 1-299
  • Lose: 300-610
GA Arnhem

  • Amsterdamseweg 23
  • GA Arnhem
  • 6814
  • Netherlands

Wichtige Informationen AGB Katalog ausdrucken
Aufgeld Ink. Mehrwertsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Mehrwertsteuer: 3,63%

Auktionshaus Details

1744 Los(e) in dieser Auktion
  • Lose pro Seite
  • 60
  • 120
  • 240
Seite von 30

Los 1

Los 2

Schwarzwalder houten fraai bestoken kapstokje vosjager 47,5 cm hoog

Los 3

Vrucht, Coco de Mer, 34x25 cm

Los 4

Los 5

Los 6

Engelse tafelklok/weerstation in notenhouten bewerkte kast 22 cm hoog, 29 cm breed

Los 7

Antieke tafelklok in zwart gelakte kast met parelmoer en koperdraad ingelegd, geemailleerde wijzerplaat met adres FJ Stammers a la Haye 28 cm hoog

Los 8

Laat 19e eeuwse Soester spiegel in noten lijst bekroond met fraai bestoken kuif, 135x67,5 cm

Los 9

Antiek kistje met beschilderd decor van Hollandse winterlandschapen, ca. 1750, 29 cm hoog, 69 cm breed, 32 cm diep

Los 10

Los 11

Los 12

Met signature Jules Mogniez, Naakte vrouw met schelp, brons 20e eeuw, 45 cm hoog

Christiaan Soer (1882-1961) Haven van Dordrecht, doek 85x125 cm

Theo Selhorst (1891-1982) Oud Amsterdam 1928, paneel 40x50 cm

Los 15

Onduidelijk gesigneerd, Hollands dorp aan meer met kerk en aangemeerde boten, doek 40x60 cm

Los 16

Facetgeslepen spiegel in striklijst 75x41,5 cm

Eef van Brakel (1930-2014) Gezicht op de Oude Kerk van Oosterbeek, doek 50x40 cm

Los 18

Los 19

Fons Verstraeten (1922-2017) Landschap bij Haelen, met koeien in weiland langs beek, doek 80,5x100,5 cm

Los 21

Los 22

Hollandse barometer 46 cm hoog

Los 23

Los 24

Barometer in een rijkbestoken noten lijst, 42 cm hoog

Hendrik Adriaan Christiaan Dekker (1836-1905) Vrouwen bij boerderij waarbij een vrouw water aan het pompen is, doek 60x93 cm

Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861-1921) Hooiende boeren, doek 40x60 cm

Los 27

Monogram AW, Stilleven met geschoten wild, doek 60x50 cm

Los 28

Los 29

Los 30

Los 31

Los 32

Los 33

Coromandelhouten gesneden beeld, vrouw met mand vruchten, Indonesie ca. 1950, 61 cm hoog

Los 34

Antiek Frans tafelklokje, Ballonpendule in noten kast en voorzien van fraai inlegwerk, ca. 1850, 22 cm hoog. (compleet en lopend)

Los 35

Anoniem, Rijkbewerkte glazen siervaas, 37 cm hoog

Los 36

Hendrikus Fredericus de Grijs (1866-1933) De Emmausgangers, doek 35x43 cm

Los 38

Staand horloge in eiken kast, Engeland ca. 1860, adres Baihn Wigan, 226 cm hoog

Los 39

Gesigneerd A J van Haaren, Gezicht op haven in Nederlandse stad, crayon 31x47 cm

Los 40

Eiken Geldersche poortkast, laat 18e eeuw , 188 cm hoog, 168 cm breed, 68 cm diep

Los 41

Gesigneerd v.d. Griend, Hollands polderlandschap met koeien, kerk en molen, doek 100,5x60,5 cm

Los 42

Antieke 2-delige mahonie op eiken hoekkast met jaloeziedeuren, Holland ca. 1820, 206 cm hoog, 68x68 cm (rolluik moet nagekeken worden)

Los 43

Monogram J vd B, Landschap met vrouwen en vee bij boerenhoeve, doek 60x72 cm

Leonard Pieter Versteeg (1901-1993) Brug over riviertje, verso Mittlach (Vogezen), doek 51x71 cm

Los 45

Bronzen sculptuur van een zittende Pandabeer met bamboebladen in zijn klauwen, gemerkt A Tiot, 69 cm hoog, 53 cm breed, 50 cm diep

Los 46

Los 47

Bronzen boekensteun eekhoorn op steen 26,5 cm hoog

Los 49

Oude spiegel in een klassieke goudkleurige lijst met fraaie kuif, 142x70 cm

Los 50

Noten tafeltje op 3-poot en blad met accoladerand 74 cm hoog, blad 68,5x53 cm

Los 51

Los 52

Gemerkt onderzijde Jennens & Bettridge London, 19e eeuws papier mache beschilderd dienblad 77,5x60 cm

Los 53

Los 54

Los 55

Los 56

Toon Koster (1913-1989) Landschap met rivier bij nacht, paneel 39x69 cm, in eiken lijst 66x95,5 cm

Hessel de Boer (1921-2003) Interieur met attributen op tafel, doek 60x70 cm

Los 59

Afrikaans natuurstenen sculptuur van een vrouw met arm om haar hoofd, 46 cm hoog, 70 kilogram

Los 60

Los 61

Bronzen buste van een hert op stenen sokkel 68 cm hoog

  • Lose pro Seite
  • 60
  • 120
  • 240
Seite von 30