Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem

  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Schätzpreis

  • Arms, Armour & Militaria (18)
18 Los(e)

  • 18 Los(e)

Los 460

2 inheemse speren waarvan 1 met houten schede 266 cm en 295 cm hoog en houten boog 213 cm

Los 5182

Miniatuur bronzen kanon op houten afuit 14 cm hoog, 32 cm lang

Los 5183

3 koperen kruithoorns en koperen blaasinstrument 45 cm lang

Los 5184

Los 5185

Los 5187

19e eeuws penvuur revolver, 18 x 9 cm

Los 5188

19e eeuwse revolver. Lefaucheux, penvuur en een signaal wapen, alarm  cannon, Trapdoor, ca. 1860 ...[more]

Los 5190

19e eeuwse dolk met hoornen heft en schildpad schede met koper 53 cmlang ...[more]

Los 5192

Antiek mes in lederen schede, Sumatra ca. 1850, 29,5 cm

Los 5193

Arabische dolk ik rijk bewerkte schede, 20e eeuw, 40 cm lang

Los 5194

Los 5195

Naar antiek model Japans zwaard met bijmes, inclusief schede 98 cm lang

Los 5196

Los 5197

Los 5198

Oude sabel in lederen schede totaal 93,5 cm lang

Los 5199

Antieke fraai bewerkte kling van een dolk zonder gevest en greep 35,5 cm lang en ijzeren dolk 42 cm lang

Los 5200

Antieke ingelijste oorkonde van de minister van kolonien uit 1910, 44x32 cm en sabel uit India

Los 5202

Oude dolk met fraai gevest van messing bokkepootjes, eikels en hoorn 54,5 cm lang en incompleet deel van sierlijke dolk 33,5 cm lang

  • 18 Los(e)