Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem

  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Schätzpreis

  • Ceramics (65)
65 Los(e)

  • 65 Los(e)

Los 19

Los 54

Los 74

Los 101

Los 208

Monogram R.M. aardewerken buste van man, gedateerd 11-1940, 37 cm hoog

Los 273

Los 304

Los 305

Los 306

Los 307

Los 308

Los 316

Los 339

Koninklijk Gouda Royal plateel schotel met decor Frieda 39,5 cm diameter

Los 388

Petrus Regout 19e eeuws aardewerken bloempot op onderschaal met blauw decor 31,5 cm hoog (schade onderzijde bodem bloempot)

Los 398

Staffordshire 2 Engelse aardewerken raamhondjes, 24 cm hoog

Los 436

Gresaardewerken kruik 40,5 cm hoog

Los 3070

Fris geel/wit aardewerken serviesgoed ...[more]

Los 5000

Aardewerken schotel blauw decor van bloemen, Holland ca. 1675, 35 cm diameter (chips aan rand) ...[more]

Los 5001

4 Delftsblauwe aardewerken schotels met pauwendecor, 18e eeuw, De Porceleyne Lampetkan en De Porceleyne Claeuw 16 cm, 26 cm en 26,5 cm diameter

Los 5002

2 Arnhemsche Fayence plateel vaasjes met decor Gelrie, model 224, schilder Gerrit Baas 20,5 cm hoog

Los 5003

Los 5005

Distel Amsterdam plateel vaasje met stadswapen van Valkenburg 14,5 cm hoog en Purmerend plateel vaasje 9,5 cm hoog

Los 5006

Gemerkt Wolbers, Dirk, aardewerken sculptuur van zittend naakt, gedateerd 1918, 17 cm hoog (gelijmd)

Los 5008

Porceleyne Fles Delft aardewerken schotel met polychroom Perzisch decor 31 cm diameter

Los 5009

Porceleyne Fles Delft aardewerken vaas met floraal decor en insecten, jaarletters 1922, schilder PCM de Fouw, 33,7 cm hoog

Los 5010

Engelse aardewerken dekselschaal met symbolen van Vrijmetselarij, 16 cm hoog

Los 5011

Zuid Holland plateel beeld, Peliaan, ontwerp Jan Schonk, 20 cm hoog (snavel restauratie, enkele stootchips)

Los 5012

Porcelyne Fles Delft aardewerken gelobde schotel met blauw bloemdecor , jaarletters 1941, schilder V, 30,5 cm diameter

Los 5013

Los 5015

Los 5016

Los 5017

Tichelaar Makkum polychroom aardewerken kraaienkommetjes, peer en 3 schotels

Los 5018

Los 5019

Los 5020

Los 5021

Russel Tiglia Tegelen, aardewerken schotel met abract decor van een gezichten, 36 cm diameter

Los 5022

Mobach ronde keramische schaal met fraai glazuur 20 cm diameter, Mobach potje 11,5 cm diameter en Zaalberg ronde schaal 19,5 cm diameter

Los 5023

Los 5024

Antieke aardewerken plateaus potje, vaasje, wijwaterbakje en brandewijnkom waaronder Makkum en Quimper

Los 5025

5 cloisonne tegeltjes b.u. 2 x Delft, 1 gelijmd, 2 x Westraven en 1 x Oikoumene ...[more]

Los 5026

Los 5028

2 Wedgwood aardewerken schelpvormige schalen 28x27 cm

Los 5031

Tichelaar Makkum 2 aardewerken schotels met polychroom decor van bloemen en vogels, 31 en 35,5 cm diameter

Los 5034

Hummel aardewerken beeldengroepje meisjes 13 cm hoog en Meissen porseleinen beeld van vrouw 19 cm hoog

Los 5036

Los 5040

Goebel Hummel, jongen met viool, 2 / 3, 32 cm hoog

Los 5045

Los 5046

5 Italiaanse terracotta beeldjes 8-13 cm hoog (kruik van hoofd dame)

Los 5048

Los 5124

Porceleyne Fles Delft groen grijs geglazuurde aardewerken vaas met monogram ST 76, 18 cm hoog en 30 cm diameter

Los 5125

Anoniem, keramiek hoge vaas met afbeelding van staand naaktmodel 62 cm hoog

Los 5126

Plateelbakkerij Delft Hilversum, ontwerp Wv Kuilenburg, aardewerken tegeltableau van 9 tegels in houten lijst, jaar 1913, 51,5x51,5 cm

Los 9040

Koop diverse antieke 18e eeuwse Hollandse aardewerken tegels meest met afbeeldingen van cupido's

Los 9041

Verzameling 18e/19e eeuwse aardewerken tegels met afbeeldingen van soldaten, figuren, oud Hollandse spelen en tegel 27x23 cm

Los 9064

Los 9075

Keramiek beeld van een Masaivrouw, 61 cm hoog en 2 aardewerken siervoorwerpen, maker onbekend

Los 9104

Los 9186

Doos met divers aardewerk wo. kannen, potten en vazen ...[more]

Los 9197

Los 9206

  • 65 Los(e)