Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem
Live Übertragung

Auktionstag(e)


  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Ort der Versteigerung

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Verfeinern Sie Ihre Suche

Auktionshaus-Kategorie

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

  • Collectables (584)
Filter entfernen
584 Los(e)

Sortieren nach:

  • Kategorie
  • Liste
  • Galerie
  • 584 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

Los 2

Schwarzwalder houten fraai bestoken kapstokje vosjager 47,5 cm hoog

Los 3

Vrucht, Coco de Mer, 34x25 cm

Los 6

Engelse tafelklok/weerstation in notenhouten bewerkte kast 22 cm hoog, 29 cm breed ...[more]

Los 10

Eiken demi lune tafel met klapblad, 2 lades en staand op taps toelopende poten, 78 cm hoog, 78 cm breed en 38 cm diep

Los 22

Hollandse barometer 46 cm hoog

Los 24

Barometer in een rijkbestoken noten lijst, 42 cm hoog

Los 36

Anoniem, portret van een man met bruine mantel, mogelijk een apostel, doek 18e eeuw 79,5x63,5 cm

Los 51

19e eeuwse Duitse spanen doos met litho en handbeschildering en tekst: Das Gluck soll mein Compas die Hoffnung ancher sein, soricht ich meinen cou...

Los 52

Gemerkt onderzijde Jennens & Bettridge London, 19e eeuws papier mache beschilderd dienblad 77,5x60 cm ...[more]

Los 55

Gietijzeren paard en (circus)wagen met losse tijger, 30 x 10 cm, gietijzeren raceauto met beweegbare motorkap, 25 x 9 cm en gietijzeren truck met ...

Los 56

4 gietijzeren polychroom gekleurde spaarpotten Uncle Sam, kerstman, kikkers en jongen met kanon

Los 118

Bronsgekleurd metalen beeld van vrouw met opgeheven schaal 32 cm hoog en zamak inktstel met glazen potjes 19 cm hoog, 27 cm breed

Los 135

Antieke messing kijker op statief, kijker gevat in een lederen foedraal en voorzien van inscriptie Tel F A (Mk.IV) and Gen. Staff, Ryland and Son ...

Los 199

Klassieke jardiniere, ca. 1900, 17,5 cm hoog, 43x30 cm

Los 206

8 stuks antiek keukengerei w.o. schuimspanen, lepels en vorken

Los 207

Metalen troffee met glazen binnenbak, gedecoreerd met Griekse mythologische figuren, 45 cm hoog, 35x32 cm ...[more]

Los 209

19e eeuwse houten Friese kerfsnee stoof, 18 cm hoog, 25x21 cm (hengsel manco) ...[more]

Los 220

Oude wandelstok met kerfsnee notenhout met inleg van parelmoer, vermoedelijk Oostenrijk ca. 1900, 88 cm

Los 221

Antieke viool met fraai bewerkte kast. Op achterzijde mooi intarsia met decor van 4 putti met snaarinstrument. In de kast sticker met Hajdu Pal Or...

Los 222

Oude parsol met bewerkt ivoren greep (stof kapot) en een dames flaneerstokje met bewerkt ivoren greep. Beiden ca. 1900

Los 224

Broadhurst Clarkson & Co London telescoop in houten kist ...[more]

Los 234

19e eeuws houten kistje met 2 stopflesjes, kistje voor lepeltjes of vorkjes met marquetterie en spiegels in interieur, tabaksdoos en theekistje ....

Los 250

Bronzen kan met oor en decor van figuren en leeuw, 55 cm hoog, 7170 gram

Los 251

IJzeren beschilderde turfbak met koperen versiering 58 cm hoog, 70 cm breed, 33,5 cm diep

Los 272

18e eeuwse Hollandse bakbarometer in mahonie kast 124 cm hoog, 27,5 cm breed

Cecile Dreesmann (1920-1994)Largo uit de serie Vorstinnen van Thorn, citrien met goud, 25x22 cm ...[more]

Cecile Dreesmann (1920-1994)Eeuwenoude muziek, ammoniet (USA) met rookkwarts en goud, 23x20 cm ...[more]

Los 299

Martinnis Bazerga Rotterdam, 18e eeuwse bakbarometer in noten kast met intarsia bersierd 127 cm hoog, 26 cm breed

Los 324

Antieke Prof. Dr A Krause Universal Globus op houten voet 48 cm hoog (met schade)

Los 325

Oude tafelglobe, Schottes Schul & Familien Globus, Verlin, 54 cm hoog ...[more]

Los 326

Globe Terrestre, Girard, Barrere, Thomas, Geographes-Editeurs 17 Rue de Buci Paris France, op houten voet 70 cm hoog (schade aan bol)

Los 327

Oude tafelglobe met verlichting, Rath Duitsland, 44 cm hoog

Los 336

Antieke Franse barometer in een zwarte lijst, ca. 1900, 97 cm hoog. (werkend)

Los 340

Antieke Franse barometer in fraaie goudkleurige gedecoreerde lijst, ca. 1890, 98 cm hoog. (werkend)

Los 358

8-kantige natuurstenen zuil, 101 cm hoog, 24,5 cm diameter

Los 361

Messing trommel met houten binnenbak 18 cm hoog, 32 cm breed, 16,5 cm diep

Los 365

4 geweitjes en kaakstukken van reetjes geschoten Veluwe jaren 60 en 70

Los 366

2 borduurwerken achter glas, met voorstellingen van vrouw, hond en papegaai en man met meisje en hond, 19e eeuw  incl. lijst 46x42,5 cm en 50,5x43...

Los 368

Bronzen sculptuur van een pelikaan in de stijl van Francois Pompon, 47 cm hoog

Los 403

6 antieke houten speculaas/koekplankjes

Los 422

Biedermeier theestoof

Los 423

Bakbarometer in mahonie kast, papieren schalen, adres J Joosten Dordrecht 1852, 121 cm hoog

Los 426

Mahonie 19e eeuwse latten theestoof met koperen binnenbak en ketel

Los 442

Gietijzeren 18e eeuwse haardplaat met afbeelding van St Joris en de draak 53x62 cm

Los 452

20 stuks diverse antieke tinnen gebruiksvoorwerpen

Los 453

2 Antieke tinnen schotels, 40 en 44 cm diameter, 3 tinnen kannen en een tinnen brandewijnkom ...[more]

Joos Javitaa (1867-1941)Madonna met Kind, doek 80x65 cm ...[more]

Los 477

Platimum award, Abel Onderweg, platina singel voor verkoop van meer dan 60.000 exemplaren

Los 527

Uniform met pet van Koninklijke Marine, technische dienst met de rang van sergeant met diverse onderscheidingen ...[more]

Los 528

Koninklijke Marechaussee uniform, pet en overjas, geen broek aanwezig

Los 532

Taxidermie opgezette zwijnenkop, 50 cm hoog, 47 cm breed en 51 cm diep

Los 533

Taxidermie hertenkop met gewei 69 cm hoog

Los 534

4 eiken schilden met slagtanden van zwijnen, 22 cm diameter

Los 543

Taxidermie buizerd op tak 38 cm hoog en 2 dierenschedeltjes met gewei op houten wandhouder

Los 2005

Sierschouw met elektrische sierhaard, 107,5 cm hoog, 109 cm breed, 33 cm diep

Los 2006

Staande Franse metalen wandkapstok met biljartballen en spiegel, jaren 50, 183 cm hoog, 85 cm breed en 25 cm diep

Los 2031

Ronde zinken emmer, 56 cm hoog, 46 cm diameter en een zinken vuilnisemmer Gemeente Rheden

Los 2034

Textiel wanddecoratie naar, Proportions of the human figure, Vitruvian Man, ontwerp Leonardo da Vinci 197x151 cm

Los 2035

Gelmok lederen motorjas jaren 50

Los 2036

Anoniem, Figuren, aquarel 74,5x54,5 cm, gesigneerd Joke Proper (geb. 1958), olieverfschilderij 50x40 cm, prent in lijst bloemstilleven, plaat van ...

Loading...Loading...
  • 584 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose