Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem
Live Übertragung

Auktionstag(e)


  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Ort der Versteigerung

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Verfeinern Sie Ihre Suche

Auktionshaus-Kategorie

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

  • Furniture (158)
Filter entfernen
158 Los(e)

Sortieren nach:

  • Kategorie
  • Liste
  • Galerie
  • 158 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

Los 1

19e eeuwse 2-delige eikenhouten Mechelse kast met glas-in-lood deuren, leeuwenkoppen met messing ring, bordenrek en ruimte voor kaststel, 255 cm h...

Los 5

Eiken cilinderbureautje op onderstel met regelverbinding en voorzien van hekwerk met gestoken decor, ca. 1900, 127 cm hoog, 85 cm breed, 59 cm diep

Los 8

Laat 19e eeuwse Soester spiegel in noten lijst bekroond met fraai bestoken kuif, 135x67,5 cm

Los 16

Facetgeslepen spiegel in striklijst 75x41,5 cm

Los 18

Antieke eiken kast met zwarte accenten en 3 gestoken narrenkopjes, Holland ca. 1850 naar Renaissance stijl, 195 cm hoog, 1745 cm breed, 66 cm diep

Los 21

Antiek 2-delig klepbureau met dubbelgebogen onderkast, en fraai brons beslag, Holland ca. 1775, 112 cm hoog, 122 cm breed, 62 cm diep

Los 29

17e eeuws kruispootkabinet met diverse houtsoorten fineer op eiken, met motieven van sterren en bloemen op binnen en buitenzijde deuren en bloemen...

Los 32

Antiek klepbureau met fraai nestwerk achter de klep, Holland ca. 1790, 107 cm hoog, 103 cm breed, 60 cm diep

Los 40

Eiken Geldersche poortkast, laat 18e eeuw , 188 cm hoog, 168 cm breed, 68 cm diep

Los 42

Antieke 2-delige mahonie op eiken hoekkast met jaloeziedeuren, Holland ca. 1820, 206 cm hoog, 68x68 cm (rolluik moet nagekeken worden) ...[more]

Los 46

Eiken Louis Seize stijl speeltafel met groen vilt ingelegd blad 78 cm hoog, 82 cm breed, 41,5 cm diep, blad uitgeklapt 82x82,5 cm (klein stukje li...

Los 49

Oude spiegel in een klassieke goudkleurige lijst met fraaie kuif, 142x70 cm

Los 50

Noten tafeltje op 3-poot en blad met accoladerand 74 cm hoog, blad 68,5x53 cm

Los 53

Wortelnoten 2-delige porseleinkast met 3-laads dubbelgebogen onderkast 227 cm hoog, 183 cm breed, 46 cm diep

Los 60

Mahonie op eiken met intarsia Louis Seize demi lune tafeltje met 2 lades 76,5 cm hoog, 86,5 cm breed, 43 cm diep ( beslag op lades van latere datu...

Los 63

Noten demi lune wandtafel zonder laden, 70,5 cm hoog, 81 cm breed, 41 cm diep

Los 71

Art Deco dressoir 103 cm hoog, 199 cm breed, 50 cm breed

Los 80

Notenhouten tafel in octagon vorm, 73 cm hoog, 74x74 cm

Los 85

Eiken armstoel met rijk bewerkt frame en geborduurde stoffering, ca. 1900, rughoogte 127 cm

Los 92

Eiken Art Deco dressoir, 116 cm hoog, 179 cm breed, 50 cm diep

Los 102

Eiken vroeg 19e eeuwse pottenkastje met rolluikdeurtje en laadje 69 cm hoog, 45 cm breed, 31 cm diep

Los 106

Eiken rijkbestoken kastje met 2 deurtjes, laadje, zuilen en briefpanelen zijkanten 119,5 cm hoog, 55,5 cm breed, 34 cm diep  ...[more]

Los 117

Mahonie gueridon met fraai bestoken 8-kantige bladrand en kolompoot op 3-spant, blad kan gekanteld worden 68 cm hoog, 44,5 cm diameter ...[more]

Los 121

Eiken etagetafeltje met steekwerk en opbergruimte onder klep 77,5 cm hoog, 63 cm breed, 40 cm diep

Los 126

Amelander hoekkastje met beschilderd mythologisch decor op grenenhout, periode 1700-1750, 113 cm hoog, 39 cm diameter

Los 127

Amelander klaptafel, flap aan de wand, geschulpt vurenhouten blad met beschilderd mythologisch decor en staand op kolompoot met 3 tenen, ca. 1700-...

Los 130

Wortelnotenfineer op eiken commode met enkelgebogen front en blad met accoladerand, 19e eeuw, 77 cm hoog, 88 cm breed en 56 cm diep

Los 132

Miniatuur noten 4-laads commode 30 cm hoog, 30 cm breed, 14,5 cm diep

Los 137

Moorse hardhouten hoekstoel met fraai parqueterie van parelmoer en verschillende houtsoorten, 72 cm hoog en 50x50 cm

Los 138

Eiken dubbelgebogen 4-laads commode met messing beslag, accoladerand blad, staand op klauwpoten, 18e eeuw  82,5 cm hoog, 102 cm breed, 58 cm diep ...

Los 146

Ronde noten salontafel op kolompoot met groene balustervormige zuil, 64 cm hoog, 86 cm diameter

Los 147

4 mahoniekleur eetkamerstoelen met losse gestoffeerde zitting

Los 167

Eiken Dagobert stoel met divers steekwerk

Los 168

Eiken flap aan de wand kolompoottafel 72 cm hoog, blad 79x77 cm

Los 174

Schwarzwalder houten paraplustandaard in beer uitvoering 88 cm hoog (knaagschade aan oor en zijkanten stok)

Los 182

Noten buffetkast met 2 deuren, 2 lades, open vak, opstand met ovale facetgeslepen spiegel, steekwerk van trossen en rocailles, staand op klauwpote...

Los 190

Rond houten tafeltje met spinneweb motief in bovenblad, met onderschap 53,5 cm hoog, 74,5 cm diameter ...[more]

Los 197

Notenfineer 2-laads dressoir met gecontourneerd blad, gestoken accenten, intarsia in front en staand op voluutvormige gestoken poten, 91 cm hoog, ...

Los 202

Klassiek Louis Siezestijl armstoel met geborduurde stoffering en bijpassende hokker ...[more]

Los 204

Eethoek bestaande uit ronde kolompoottafel 73 cm hoog, blad 115 cm diameter met 6 mahoniefineer stoelen met losse gestoffeerde zitting

Los 212

Mahoniefineer op eiken kabinet met 3-laads dubbelgebogen onderkast, op klauwpoten, omstreeks 1760, 241 cm hoog, 187 cm breed, 70 cm diep ...[more]

Los 213

18e eeuws mahoniefineer op eiken Hollands Louis XV kabinet met oplopende kap, steekwerk en paneeldeuren, 2 uitschuifplateaus tussen bovenkast en o...

Los 215

Mahoniefineer op eiken Louis Seize toilettafel met intarsia, opklapbare spiegel, opklapbare blaadjes, 3 laadjes waarvan 2 met porseleinen medaillo...

Los 217

Noten Louis Seize stijl armstoel met gestreepte stoffering

Los 218

Naar antiek model kastanjehouten met grenen 1-laads betaaltafel met zwaluwstaartverbinding, 75 cm hoog en bladmaat 121x130 ...[more]

Los 225

Antiek eiken 5-deurs kast met geprofileerde lijstjes en cannelures aan weerszijden  94,5 cm hoog, 145 cm breed, 47 cm diep ...[more]

Los 227

Miniatuur eiken boekenpers met 3 laadjes 73 cm hoog, 31,5 cm breed, 15 cm diep

Los 230

Houten verguld hoekstoeltje metr klassiek beklede zitting 67 cm hoog, 54 cm breed

Los 231

Mahoniefineer op eiken Louis Seize klapbuffet met 2 rolluikdeurtjes en 3 lades 92 cm hoog, 161,5 cm breed, 61 cm diep (diverse fineerschade)

Los 252

Rijkbestoken houten tafeltje met bloemmotief 65,5 cm hoog, blad 51x49 cm

Los 253

Eiken sidetabel met brede laden en rijkgestoken decor, 92 cm hoog, 167 cm breed, 53 cm diep

Los 264

Ronde eiken lage centre table met fraai bestoken rand met kantelen, getordeerde zuilen en hexagonaal spinneweb pootverbinding 60 cm hoog, ...[mor...

Los 266

2 Klassieke bijzettafeltjes met rijkgestoken frame, webbing onderblad en los natuurstenen blaadje, 72 cm hoog, 46 cm diameter

Los 267

Mahoniefineer op eiken Louis Seize pottenkastje 64 cm hoog, 45,5 cm breed, 30 cm diep ...[more]

Los 279

Mahonie demi lune 2-deurs rolluikkastje 71 cm hoog, 67 cm breed, 32 cm diep

Los 281

Franse facetgeslepen spiegel met goudkleurige striklijst, fotolijstje en in hoeken rozetten, 117x47,5

Los 289

Mahoniefineer op eiken met intarsia biesjes demi lune tafel met 2 lades 79 cm hoog, 77,5 cm breed, 43 cm diep  ...[more]

Los 293

Spiegel in een mahonie baklijst, Holland ca. 1820, 95x47 cm

Los 295

Mahoniefineer 4-laads commode, 96 cm hoog, 105 cm breed en 58 cm diep

Los 311

Miniatuur eiken dekenkistje, 26,5 cm hoog, 47 cm breed, 23,5 cm diep

Loading...Loading...
  • 158 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose