Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem

  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Schätzpreis

  • Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (137)
137 Los(e)

  • 137 Los(e)

Christiaan Soer (1882-1961)Haven van Dordrecht, doek 85x125 cm ...[more]

Theo Selhorst (1891-1982)Oud Amsterdam 1928, paneel 40x50 cm ...[more]

Los 15

Onduidelijk gesigneerd, Hollands dorp aan meer met kerk en aangemeerde boten, doek 40x60 cm

Eef van Brakel (1930-2014)Gezicht op de Oude Kerk van Oosterbeek, doek 50x40 cm ...[more]

Fons Verstraeten (1922-2017)Landschap bij Haelen, met koeien in weiland langs beek, doek 80,5x100,5 cm ...[more]

Hendrik Adriaan Christiaan Dekker (1836-1905)Vrouwen bij boerderij waarbij een vrouw water aan het pompen is, doek 60x93 cm ...[more]

Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861-1921)Hooiende boeren, doek 40x60 cm ...[more]

Los 27

Monogram AW, Stilleven met geschoten wild, doek 60x50 cm

Los 30

Hendrikus Fredericus de Grijs (1866-1933)De Emmausgangers, doek 35x43 cm ...[more]

Los 41

Gesigneerd v.d. Griend, Hollands polderlandschap met koeien, kerk en molen, doek 100,5x60,5 cm

Los 43

Monogram J vd B, Landschap met vrouwen en vee bij boerenhoeve, doek 60x72 cm

Leonard Pieter Versteeg (1901-1993)Brug over riviertje, verso Mittlach (Vogezen), doek 51x71 cm ...[more]

Toon Koster (1913-1989)Landschap met rivier bij nacht, paneel 39x69 cm, in eiken lijst 66x95,5 cm ...[more]

Hessel de Boer (1921-2003)Interieur met attributen op tafel, doek 60x70 cm ...[more]

Los 67

Gesigneerd Corelli, Vrouw op terras, doek 80x60 cm

Joop Kropff (1892-1979)Geit langs sloot bij hek in landschap, paneel, 18x24 cm ...[more]

Los 70

Gesigneerd Cocky Molsbergen, Bloemstilleven, board 26x22 cm

Jan Roede (1914-2007)Verso titel Aan zee, doek gedateerd 1969, 40x50 cm ...[more]

Arend van de Pol (1886-1956)Hollands landschap met boer met kudde schapen bij schuurtje aan plas, doek 45x60 cm (restauratie) ...[more]

Los 90

Gesigneerd E Roelofs, Portret van een kind, ovaal 34x30 cm in een goudkleurige lijst

Hendrikus Alexander van Ingen (1846-1920)Koe in weiland, paneel 21x33 cm ...[more]

Paul Bodifee (1866-1939)Aangemeerde schepen in de winter, verso sticker met notitie Turfhaven bij winter, paneel 37x57 cm ...[more]

Lodewijk Philippus Stutterheim (1873-1943)Hollands landschap met molen en aangemeerde boot, doek 20x45 cm ...[more]

Paul Bodifee (1866-1939)2 figuren langs vaart, verso sticker met notitie Aan de treklijn, paneel 37x61 cm ...[more]

Cornelis Johannes van Hulstijn (1811-1879)Bloemstilleven, paneel 18x24 cm ...[more]

David Adolf Constant Artz (1837-1890)Moeder en dochter in de duinen, paneel 28,5x22 cm ...[more]

Los 110

Gesigneerd N Hubert, Thuiskomst van de heer des huizes, paneel 19e eeuw, 32,5x26,5 cm

Jan van Vuuren (1871-1941)Bospad met berken, doek 47,5x41 cm (restauratie) ...[more]

Baruch Lopes de Leao Laguna (1864-1943)Arbeider op het land met schep, doek 62x50,5 cm ...[more]

Los 120

Onduidelijk gesigneerd, Schelpenvisser op het strand met boten op volle zee, doek 41x51 cm

Los 124

Anoniem, Schepen op volle zee waaronder met Engelse vlag, 19e eeuws paneel 24x48,5 cm

Johannes Pietersen (1893-1970)Binnenplaats met figuur, doek 50x41,5 cm ...[more]

Los 128

Anoniem, rustend figuur in landschap, Romantische School ca. 1850, paneel 21,5x24 cm

Herman Johannes Ansingh (1880-1957)Dorpsstraatje met molen gezien tussen huizen door, paneel 30x40 cm ...[more]

Willem George Frederik Jansen (1871-1949)Hollands landschap met arbeider met paard en wagen bij boerenschuur, paneel 32x46 cm ...[more]

Los 134

Los 141

Anoniem, Allegorische voorstelling van vele figuren en engelen in de lucht, doek ca. 1790, 33x54 cm

Los 142

Gesigneerd F Manderds, Gezicht op huis met aanlegsteiger aan water, board 40x60 cm

Hendrikus Alexander van Ingen (1846-1920)Rustende koe in weiland, paneel 20x24,5 cm ...[more]

Cor (pseu. C Verschuur) Bouter (1888-1966)Koeien aan de sloot bij knotwilgen, doek 30x40 cm ...[more]

Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)Bootje in rietkraag bij meer, verso notitie Achter Nieuwkoop, board 24x35 cm ...[more]

Los 175

Anoniem, bruggetje over sloot in Hollands landschap, maroufle 13x12 cm

Los 176

Niet gesigneerd, plaatje John Gram, Portret van een jonge man, verso notitie: Zelfportret op 20-jarige leeftijd, ovaal 17x14 cm

Los 186

Herman jr. Bogman (1890-1975)Stadsgezicht met vrouw en kind bij kerk, paneel 20x25 cm in een Boselie lijst ...[more]

Evert Moll (1878-1955)Schepen in de haven, doek 35x31 cm ...[more]

Joel Kass (1937-)Moderne compositie met 2 figuren, doek 85x105,5 cm ...[more]

Los 237

Met signature A J van Prooijen, Zeilboot op volle zee, paneel 12x16 cm

Christiaan Soer (1882-1961)Voorjaar met kippen op erf bij boerderij, maroufle 18x24 cm ...[more]

Los 241

Onduidelijk gesigneerd, Nederlandse kotter op woelige zee, 1876, paneel 26x18 cm

Joh. (Georg Fischhof) Wagner (1859-1914)Tweemaster in de haven, paneel 31,5x18,5 cm ...[more]

Joh. (Georg Fischhof) Wagner (1859-1914)Boten in de haven, paneel 31,5x18,5 cm ...[more]

Germ de Jong (1886-1967)Gebouw, potlood tekening 31x20 cm ...[more]

Los 248

Onduidelijk gesigneerd, Glazen vaas met rozen, paneel 30x42,5 cm

  • 137 Los(e)