Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem

  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Schätzpreis

  • Prints (53)
53 Los(e)

  • 53 Los(e)

Los 246

Onduidelijk gesigneerd, ets in lijst, Denneboom op de Tafelberg bij Blaricum, 51,5x40 cm ...[more]

Paul Bodifee (1866-1939)Muurhuizen, ets 26x19 cm ...[more]

Los 284

2 ingekleurde 18e eeuwse gravures van de Boschbrug en grote kerk te Den Haag , in eiken lijst totaal 36x47,5 cm

Los 318

Gesigneerd Jan Boon, Panorama Amsterdam, ets met droge naald, 27x132 cm

Los 377

Gesigneerd Allard L Olivier, Compositie met naakte figuren aan beek, litho e.a. 2/8, 55x40 cm

Los 456

Antieke topografische kaart, Utriusque Frisiorum Regionis noviss desciptio, 1568, 34x51 cm

Los 457

Antieke topografische kaart Guiljelmus Blaeu, Tabula Magellancia, uit 1635, 42x54 cm

Los 458

Antieke topografische kaart van Dockum, J Bleau uit 1649, 41x54 cm

Los 459

Antieke topografische kaart, Tabulae Domini Groeningae Quae et complectitur maximam paretem Drentiae Emendata a F de Wit, ca. 1670, 47x55 cm

Los 464

Anoniem, Compositie zonder titel, gemengde techniek 62x46 cm

Los 468

2 Oude affiches van wijnveilingen bij Christies gehouden in 1815 en 1901, per stuk buitenmaat 80x53 cm

Los 483

Antieke topografische gravure van Leeuwaerden en Franicker, 1580, 31x49 cm

Los 484

2 antieke topografische kaarten, descriptio Frisiae Liberae, Mesone Alting uit 725, 32x42 cm per stuk ...[more]

Los 485

Antieke topografische kaart, Frisia Occidentalis, gedrukt in de 18e eeuw, 36x46 cm

Los 486

Antieke topografische kaart, Tjietjerkstra deel, gedrukt in de 18e eeuw, 45x43 cm

Los 559

Antieke topografische kaart, De Germania, 21x17 cm

Los 560

Litho naar een oude gravure, Nymegen uit het Noorden te zien, buitenmaat 27x54 cm

Los 561

Oude gravure van de Belegeringe van de Graef, 29,5x38 cm

Los 562

Los 563

Los 564

Antieke topografische kaart, Pars I, Westfresia, gedrukt in de 18e eeuw, 32x42 cm

Los 565

Antieke topografische kaart, Oostergo, 19e eeuw, 34x41 cm

Diane van Hal (1954-)Sail away, zeefdruk gedateerd 1996, 23/40. 50x80 cm ...[more]

Los 2032

10 diverse wanddecoraties ...[more]

Jan Schonk (1889-1976)getiteld, Mijne vrienden de vogels, litho 86x58 cm ...[more]

Los 2125

Los 2171

Klaas Gubbels (1934-)Koffiepot / hart, litho gedateerd 2007, e.a. 1/7, 77x58 cm ...[more]

Jan Toorop (1858-1928)Bezonkenheid, Meditatie en Vuur, ingekleurde litho 8x9 cm ...[more]

Los 9001

4 zeefdrukken b.u. Ad van Hassel, Marjolijn van Ginkel, Ann Vanaeken en Jos Bamps

Los 9070

8 diverse wanddecoraties w.o. topografische prenten en oude strips

Los 9072

8 diverse wanddecoraties

Los 9073

2 dozen diverse wanddecoraties ...[more]

Los 9092

8 diverse wanddecoraties w.o. etsen

  • 53 Los(e)