Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem
Live Übertragung

Auktionstag(e)


  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Ort der Versteigerung

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Verfeinern Sie Ihre Suche

Auktionshaus-Kategorie

  • Münzen, Briefmarken (23)
Filter entfernen

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

23 Los(e)

Sortieren nach:

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • Künstler / Marke
  • Liste
  • Galerie
  • 23 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

Los 5241

2 albums met muntgeld periode koningin Juliana

Los 5242

Koop diverse oude munten w.o. USA en van Nederland o.a. 1 cent 1823 en 1863, Gelriae 1783, 2 maal 2 Stuiver Hollandia 1789 en 1 maal uit 1790

Los 5243

Koop diverse Nederlandse zilveren munten ca. 240 gram en 4 servetringen

Los 5244

Muntset 400 jaar Nederland Manhattan, oplage 305/500 bestaande uit: Manhattan Vijfje 5 euro UNC. zwaar verzilverd, Manhattan Vijfje 5 euro Zilver ...

Los 5245

Koopje divers zilveren munten, 3 10 Gulden munten, 4 Rijksdaalders en 10 Guldens

Los 5246

Koopje diverse munten, meest Nederland w.o. 7 zilveren Rijksdaalders, 80 zilveren guldens en munten 625 jaar stad Venlo ...[more]

Los 5247

Koopje diverse Nederlandse munten

Los 5254

Album met oude foto's uit Indonesie, stapel 19e eeuwse obligaties Russische Spoorwegen, stapeltje oude bankbiljetten uit o.a. Duitsland en Oostenr...

Los 5255

Koop oude ansichtkaarten met molens

Los 9244

3 albums met Royal Mail Smilers, 1 lege album en stapeltje Royal Mail Smilers ...[more]

Los 9245

3 Davo postzegelalbums met postfrisse postzegels Amerika en 1 lege postzegelalbum

Los 9246

3 Davo postzegelalbums met postfrisse postzegels Bundesrepublik Deutschland

Los 9257

6 Davo postzegelalbums met postfrisse postzegels Indonesie ...[more]

Los 9258

7 Davo postzegelalbums met postfrisse postzegels Europa

Los 9259

6 Davo postzegelalbums met postfrisse postzegels Frankrijk

Los 9261

Verzameling postzegels Wereld, meest gestempeld en  insteekalbums met postzegels ...[more]

Los 9275

4 Davo postzegelalbums met postfrisse postzegels Groot Brittannie

Los 9276

15 Davo postzegelalbums met postfrisse postzegels Nederland

Los 9283

Doos met verzameling postfrisse Franse postzegels, souvenir Philatelique enveloppes, boekjes Portraits de Region etc

Los 9290

Doos met verzameling Engelse postzegels en postzegelboekjes Royal Mail Book of Stamps en insteekalbums met postzegels wereld

Los 9295

Doos met albums en diverse losse postzegels postfris en gestempeld en boekjes ...[more]

Los 9305

Doos met albums en losse postzegels wereld

Los 9312

Doos met albums en losse postzegels, briefpost etc. meest gestempelde postzegels van Nederland, Ned. Indie, Ned. Antillen, Suriname, Nieuw Guinea,...

Loading...Loading...
  • 23 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose