82 Los(e)/Seite
Eiken cilinderbureautje op onderstel met regelverbinding en voorzien van hekwerk met gestoken decor, ca. 1900, 127 cm hoog, 85 cm breed, 59 cm diep
Eiken vroeg 19e eeuwse pottenkastje met rolluikdeurtje en laadje 69 cm hoog, 45 cm breed, 31 cm diep
Wortelnotenfineer op eiken commode met enkelgebogen front en blad met accoladerand, 19e eeuw, 77 cm hoog, 88 cm breed en 56 cm diep
Eiken sidetabel met brede laden en rijkgestoken decor, 92 cm hoog, 167 cm breed, 53 cm diep
2 Klassieke bijzettafeltjes met rijkgestoken frame, webbing onderblad en los natuurstenen blaadje, 72 cm hoog, 46 cm diameter
Mahoniefineer op eiken met intarsia biesjes demi lune tafel met 2 lades 79 cm hoog, 77,5 cm breed, 43 cm diep ...[more]
82 Los(e)/Seite