47 Los(e)/Seite
3 Delftsblauwe 18e eeuwse aardewerken tabakspotten met opschriften Duinkerker, Spaanse en B Rappe, met koperen deksels ca. 31 cm hoog
4 Tichelaar Makkum aardewerken pauwenborden 17 cm, 27,5 cm en 34 cm diameter en wandtegel met polychroom decor vogelkooi 25,5x26 cm (randchipje)
Tichelaar Makkum aardewerken schotel met polychroom bloemdecor en bloemenmand 35,5 cm diameter
Porceleyne Fles Delft aardewerken wandplaquette met voorstelling naar J vd Sande Bakhuyzen, schilder JD van Velzen, jaarletter 1891, 55,5x39 cm
Belgische gipsen bronsgekleurde Jugendstil buste van figuur, gemerkt Jef Lambeaux (1852-1908), 56 cm hoog ...[more]
Petrus Regout 19e eeuws aardewerken bloempot op onderschaal met blauw decor 31,5 cm hoog (schade onderzijde bodem bloempot)
Aardewerken schotel blauw decor van bloemen, Holland ca. 1675, 35 cm diameter (chips aan rand) ...[more]
4 Delftsblauwe aardewerken schotels met pauwendecor, 18e eeuw, De Porceleyne Lampetkan en De Porceleyne Claeuw 16 cm, 26 cm en 26,5 cm diameter
Gemerkt Wolbers, Dirk, aardewerken sculptuur van zittend naakt, gedateerd 1918, 17 cm hoog (gelijmd)
Porceleyne Fles Delft aardewerken schotel met polychroom Perzisch decor 31 cm diameter
Porceleyne Fles Delft aardewerken vaas met floraal decor en insecten, jaarletters 1922, schilder PCM de Fouw, 33,7 cm hoog
Porcelyne Fles Delft aardewerken gelobde schotel met blauw bloemdecor , jaarletters 1941, schilder V, 30,5 cm diameter
Russel Tiglia Tegelen, aardewerken schotel met abract decor van een gezichten, 36 cm diameter
Antieke aardewerken plateaus potje, vaasje, wijwaterbakje en brandewijnkom waaronder Makkum en Quimper
Tichelaar Makkum 2 aardewerken schotels met polychroom decor van bloemen en vogels, 31 en 35,5 cm diameter
Verzamelingvan 20 stuks 17e/18e eeuwse aardewerken tegels waaronder majolica met bloem- en tulpdecor ...[more]
Plateelbakkerij Delft Hilversum, ontwerp Wv Kuilenburg, aardewerken tegeltableau van 9 tegels in houten lijst, jaar 1913, 51,5x51,5 cm
Verzameling 18e/19e eeuwse aardewerken tegels met afbeeldingen van soldaten, figuren, oud Hollandse spelen en tegel 27x23 cm
Keramiek beeld van een Masaivrouw, 61 cm hoog en 2 aardewerken siervoorwerpen, maker onbekend
Verzameling 18e/19e eeuwse aardewerken tegels met afbeeldingen van schepen, dieren, bijbelse voorstellingen, divers en vierpas bloemen
Verzameling 17e/18e eeuwse majolica tegels met afbeeldingen van bloemen, honden en vogel
Doos met 18e en 19e eeuwse aardewerken tegels en 4-pas tegeltableau in eiken lijst 30x30 cm ...[more]
Verzameling Mobach keramiek bestaande uit 12 stuks vazen bloempotten en schaaltje met fraai glazuur
47 Los(e)/Seite