Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem

  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

  • Bronzen (11)

Schätzpreis

  • Collectables (11)
11 Los(e)

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • 11 Los(e)

Los 250

Bronzen kan met oor en decor van figuren en leeuw, 55 cm hoog, 7170 gram

Los 368

Bronzen sculptuur van een pelikaan in de stijl van Francois Pompon, 47 cm hoog

Los 5051

Duitse 17e eeuwse bronzen klokkandelaar 24 cm hoog

Los 5056

Bronzen verzilverde kandelaar met stempel takje en letters AN 14,5 cm hoog, 16 cm diameter

Los 5061

3 bronzen beeldjes van hondjes, niet gemerkt, vermoedelijk Weens, grootste 7 cm hoog, 11,5x6 cm (staart manco)

Los 5066

Louis Seize siercoupe met marmer basement, vuurvergulde pilaartjes en ornamenten en glazen schaal (chips), ca. 1810, 19 cm hoog

Los 5095

Anoniem, bronzen beeldje van Nicolaas Beets, 22 cm hoog

Los 5113

Los 5117

2 bronzen vijzels met stampers

Los 5222

Anoniem, bronzen wandplaquette met voorstelling van zittende figuren op een bank onder de bomen 31,5 cm hoog, 49 cm breed ...[more]

Los 5223

Monogram TH, bronzen wandplaquette met afbeelding van een schip 22,5x22,5 cm

  • 11 Los(e)