Auktion beendet (6 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem

  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-625)

  • (Lose: 4000-4250)

  • (Lose: 5000-5250)

  • (Lose: 3000-3250)

  • (Lose: 9000-9310)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Schätzpreis

  • Watercolours (24)
24 Los(e)

  • Kategorie,
  • Künstler / Marke
  • 24 Los(e)

Jan Bertus Heukelom (1875-1965)Compositie met papegaaien, potloodtekening 91x62 cm ...[more]

Adriaan Christiaan Willem Terhell (1863-1949)Stadspoort te Elburg, aquarel 42x27 cm ...[more]

Jan van Anrooy (1901-1988)Gezicht op Asperen aan de Linge, aquarel gedateerd 28-09-56, 28x38 cm ...[more]

Jan J van der Stap (1874-1940)Landschap met boerderij en boerin met boer in bootje, aquarel 21x35 cm ...[more]

Arnout van Gilst (1898-1981)Straatje te Elburg met vrouw en kind, aquarel 57x37 cm ...[more]

Anton Jakma (1880-1967)Veluws landschap, aquarel 25x40 cm ...[more]

Jan Simon (jr.) Knikker (1911-1990)Gezicht op stad aan rivier, aquarel 24x32 cm ...[more]

Arnout van Gilst (1898-1981)Eendenfamilie, aquarel 19x24 cm ...[more]

Loek Lafeber (1929-2012)Compositie met poezen, crayon gedateerd 1964, 39x39 cm ...[more]

Cornelis Rol (1877-1963)Oude bloempot met bloembol, aquarel gedateerd 1960, 50,5x36,5 cm ...[more]

Cornelis Rol (1877-1963)Dahlia's, aquarel gedateerd 1960, 50x39 cm ...[more]

Wim van den Anker (1911-1992)Lente in de Betuwe, de Linge bij Lienden, aquarel 34x50 cm ...[more]

Willem Cordel (1884-1967)Stilleven fruit op Chinees porseleinen schaal en schelp naast schaal, aquarel gedateerd 1913, 19,5x28,5 cm ...[more]

  • 24 Los(e)