270 Los(e)/Seite
Mahoniehouten secretaire en abattant, Louis XVI, met in het front een lade, twee deuren en rechte
Mahoniehouten commode in Louis XV-stijl, met rood geaderd marmeren blad. Het gebombeerde front met
Mahonie- en notenhouten secretaire en abattant, Louis XVI, met grijs marmeren blad en rechte
Engeland, mahoniehouten hangoortafel in Queen Anne-stijl, 18e eeuw, met halfronde zijbladen 130 x
Engeland, mahoniehouten hangoortafel in Queen Anne-stijl, 18e eeuw, met halfronde zijbladen 130 x 58/178 en h. 73 cm. [1] ...[more]
Palissander- en ebbenhouten kussenkast, 17e eeuw, De rechte kap met gestoken leeuwenmaskers,
Notenhouten kabinet in Louis XV-XVI-stijl, 19e eeuw, met onder de gebogen kap twee deuren met
Ronde mahoniehouten coulissetafel, Louis XVI, 18e eeuw. Op vier taps toelopende poten. Met één
Mahoniehouten commode, 18e eeuw, met in het bolgebogen front vier laden. Op balklauwpoten br. 100,
Ovale noten- en notenwortelhouten coulissetafel, 19e eeuw, op achtkantige ballustervormige kolompoot
Rijk gestoken en groen gelakte vruchtenhouten consoletafel, 18e eeuw, met gemarmerd blad. Het geheel
Rijk gestoken mahoniehouten trumeau, Biedermeier, met wit marmeren blad, lade en spiegel tegen de
Franktijk, notenhouten commode, 19e eeuw, met in het front vier laden, waarop bronzen beslag br.
Smeedijzeren antieke vuurkorf met messing knoppen en ringen br. 122, h. 65 en d. 54 cm. Herkomst:
Messing salontafel, ca. 1950, met marmeren blad. Hierbij één ander 125 x 70 en h. 52 cm. [2]
Messing salontafel, ca. 1950, met marmeren blad. Hierbij één ander 125 x 70 en h. 52 cm. [2] ...[more]
Mahoniehouten dressoir, ca. 1900, met in het getrapte front drie laden en vier deuren. Het bovenblad
Spanje, notenhouten tafel, 18e eeuw, op vier gedraaide poten, waartussen smeedijzeren schoren 129
Spanje, notenhouten tafel, 18e eeuw, op vier gedraaide poten, waartussen smeedijzeren schoren 129 x 80 en h. 77 cm. [1] ...[more]
Notenhouten klepbureau in Louis XV-stijl, met rechte openslaande schrijfklep, waarachter een
Eikenhouten kist-kast, laat 19e eeuw, met in het front twee laden en twee deuren, allen met gestoken
Rozen- notenwortelhouten commode in Louis XV-stijl, met rood-bruin marmeren blad. In het gebombeerde
Eikenhouten kist, 17e-18e eeuw, met in het front vier gestoken panelen br. 133, h. 76 en d. 73
Eikenhouten kist, 17e-18e eeuw, met in het front vier gestoken panelen br. 133, h. 76 en d. 73 cm. [1] ...[more]
Engeland, eikenhouten hoekkast, 19e eeuw, met rechte kap. In het front vier deuren en drie laden br.
Engeland, eikenhouten hoekkast, 19e eeuw, met rechte kap. In het front vier deuren en drie laden br. 107, h. 196 en d. 58 cm. [1] ...[more]
Eikenhouten linnenpers, 19e eeuw, de lade en twee deuren met benen slotplaten. Met acht losse
Frankrijk, notenhouten kast, 18e eeuw, met onder de rechte kap twee deuren, waartussen lade. Op de
Duitsland, Westfalen, wit gelakt eikenhouten porseleinkast, ca. 1800, in twee verdelingen. De
Grenen- en eikenhouten tafel, 19e eeuw, op vier gedraaide poten 200 x 100 en h. 77 cm. [1] ...[more]
Holland, bruin gebeitste teakhouten commode, 18e eeuw, met in het front vier laden, waarop messing
Bruin gebeitst eikenhouten hoekkast, 18e eeuw, met rechte kap en twee deuren br. 87, h. 132 en d. 51
Bruin gebeitst eikenhouten hoekkast, 18e eeuw, met rechte kap en twee deuren br. 87, h. 132 en d. 51 cm. [1] ...[more]
Mahoniehouten bureau-plat, vroeg 19e eeuw, met groen lederen blad. In het front vier laden. Het
Engeland, eikenhouten klepbureau, 19e eeuw, met openslaande schrijfklep waarachter een interieur. In
Eiken- en grenenhouten broodkast, 18e eeuw, met één deur, waarin uitgezaagd hartfiguur. Op slofpoten
Eiken- en grenenhouten broodkast, 18e eeuw, met één deur, waarin uitgezaagd hartfiguur. Op slofpoten br. 100, h. 117 en d. 48 cm. [1] ...[more]
Eikenhouten cilinderbureau, ca. 1800, met achter de gebogen klep een uittrekbaar schrijfblad en
Rood gebeitste grenenhouten betaaltafel, 18e eeuw, met lade 128 x 124 en h. 81 cm. [1] ...[more]
Iepenhouten commode, ca. 1800, met twee laden en twee schijnladen. Met openslaande klep als
Iepenhouten commode, ca. 1800, met twee laden en twee schijnladen. Met openslaande klep als bovenblad br. 90, h. 86 en d. 52 cm. [1] ...[more]
Noten- en eikenhouten kist-kast, deels ca. 1800, met openslaande klep en twee laden. Op ondertafel
Eikenhouten porseleinkast, 18e eeuw De gecontourneerde kap met gestoken kuif waaronder twee deuren
Engeland, bruin gebeitst eikenhouten kast, 17e-18e eeuw, met in het front gestoken fries, drie
Engeland, eikenhouten bureau-boekenkast, 19e eeuw, in twee verdelingen. De bovenkast met rechte
Mahoniehouten bureau-boekenkast, 18e eeuw, in twee verdelingen. De bovenkast met gecontourneerde
Engeland, iepenwortelhouten sidetable, 19e eeuw, Het blad met opzet. Onder het blad twee laden,
Bruin gebeitst grenenhouten kast naar antiek voorbeeld, met vier deuren br. 125, h. 130 en d. 52 cm.
Bruin gebeitst grenenhouten kast naar antiek voorbeeld, met vier deuren br. 125, h. 130 en d. 52 cm. [1] ...[more]
China, zwart laqué houten vierslags kamerscherm met spekstenen voorstelling van vogels en bamboe.
Bruin gebeitste eikenhouten kast, 18e eeuw (reconstructies), met in het front twee deuren, ieder met
Mahoniehouten commode, 19e eeuw, met gecontourneerd blad. In het gebogen front vier laden br. 87, h.
Mahoniehouten commode, 19e eeuw, met gecontourneerd blad. In het gebogen front vier laden br. 87, h. 82 en d. 48 cm. [1] ...[more]
Engeland, eikenhouten 'schakel' boekenkast, fabricaat The Lebus, in Globe Wernicke-stijl. De zes
Engeland,mahoniehouten ronde tafel, zgn. drumtable, Sheraton-stijl, ca. 1800, met bruin leder
Eikenhouten kabinet, 18e eeuw. De gecontourneerde kap met snijstuk, waaronder twee deuren, ieder met
Notenwortelhouten bureau-boekenkast in Louis XV-stijl. De bovenkast met gecontourneerde kap,
Bruin gebeitste eiken- en grenenhouten apothekerskast, 17e eeuw, deels beschilderd, met onder de
Noten-, notenwortelhouten porseleinkast in Louis XV-stijl, 19e eeuw. De gecontourneerde kap met
Mahoniehouten boekenkast, vroeg 19e eeuw, met rechte kap, waaronder twee deuren br. 150, h. 204 en
Mahoniehouten boekenkast, vroeg 19e eeuw, met rechte kap, waaronder twee deuren br. 150, h. 204 en d. 42 cm. [1] ...[more]
Frankrijk, notenhouten kast, ca. 1800. De gebogen kap met tandlijst, waaronder twee deuren met
Korea, keyakihouten kast, ca. 1900, in twee verdelingen. De bovenkast met vier laden en twee deuren.
Mahoniehouten linnenkast, 19e eeuw, met onder de rechte dubbele kap twee deuren, ieder met een
Eikenhouten kast in renaissance-stijl, 19e eeuw, met rechte kap waaronder een fries met gestoken
Mahoniehouten linnenkast, zgn. meidenkast, Biedermeijer, 19e eeuw, met in de gebogen kap een
Mahoniehouten boekenkast, laat 19e eeuw, De rechte kap met messing hekwerk en lade waaronder twee
Grenenhouten kist, ca. 1900, met in het front twee schijnladen en lade. Het geheel versierd met
270 Los(e)/Seite