278 Los(e)/Seite
China, collectie van elf natuurstenen objecten, 20e eeuw; zeven dierfiguren, twee kralen, vrucht
China, collectie van elf natuurstenen objecten, 20e eeuw, zeven dierfiguren, twee vormstukken en
China, collectie van tien jadeiet en natuurstenen objecten en hangers, 20ste eeuw. in de vorm van
China, collectie van vier natuurstenen kralen, twee figuren en drie dierfiguren, 20ste eeuw. l. 4,
China, collectie van vier natuurstenen kralen, twee figuren en drie dierfiguren, 20ste eeuw. l. 4,5 tot 6,4 cm. [zkj] ...[more]
China, collectie van negen natuurstenen objecten, 20ste eeuw. o.a. in Neolitsche stijl. l. 2,4 tot 6
China, collectie van negen natuurstenen objecten, 20ste eeuw. o.a. in Neolitsche stijl. l. 2,4 tot 6 cm. [zkj] ...[more]
China, collectie van acht natuurstenen objecten, 20ste eeuw; o.a. in Neolitische stijl. l. 3,3 tot
China, collectie van acht natuurstenen objecten, 20ste eeuw; o.a. in Neolitische stijl. l. 3,3 tot diam. 7,2 cm. [zkj] ...[more]
China, collectie van vijf natuurstenen objecten, 20ste eeuw; o.a. een staande kylin en een ovale
China, twee natuurstenen pijpen, collectie hangers in vorm van honden en collectie Afrikaanse
China, groen stenen jadeït snijwerk, mogelijk antiek; Gezeten figuur met opgestoken haardracht als
China, groen stenen jadeït snijwerk, mogelijk antiek; Gezeten figuur met opgestoken haardracht als ring h. 19 cm. [1] ...[more]
China, boek met zestien zwart stenen plaquettes met aan beide zijden vergulde teksten 23 x 14 cm. [
China, boek met zestien zwart stenen plaquettes met aan beide zijden vergulde teksten 23 x 14 cm. [1] ...[more]
China, paar speksteen cachets en dekselvaas, 20e eeuw, bekroond door kylin h. 17 en 33 cm. [3]
China, paar speksteen cachets en dekselvaas, 20e eeuw, bekroond door kylin h. 17 en 33 cm. [3] ...[more]
China, vijf porseleinen snuifflesjes, ca. 1900 [5] ...[more]
China, schildering op papier, 20e eeuw 52 x 35 cm. [1] ...[more]
China, twee fijn gestoken ivoren objecten, 19e eeuw, beide met afschroefbare delen l. 14 en 17
China, twee fijn gestoken ivoren objecten, 19e eeuw, beide met afschroefbare delen l. 14 en 17 cm. [2] ...[more]
China, jade plaquette en figuur in vorm van aapje zittend op lotusblad [2] ...[more]
China, licht jade miniatuur kopje, ca. 1900 of vroeger, de bodem met gestoken lotusmotief diam. 4
China, gestoken wortelhouten sculptuur; Man met baard, met knoesten h. 23 cm. [1] ...[more]
China, gestoken houten sculptuur; Man met scroll in de hand h. 31 cm. [1] ...[more]
China, paar cloisonne vazen, 20e eeuw, met bloemdecor op blauw fond. Op houten sokkels h. 30 cm. [4]
China, paar cloisonne vazen, 20e eeuw, met bloemdecor op blauw fond. Op houten sokkels h. 30 cm. [4] ...[more]
China, rood lakwerk dienblad, 20e eeuw, met gestoken decor van figuren 25 x 38 cm. [1] ...[more]
China, mah-yong spel in gestoken houten kist, begin 20e eeuw; met landschap als greep br. 24 cm. [1]
China, mah-yong spel in gestoken houten kist, begin 20e eeuw; met landschap als greep br. 24 cm. [1] ...[more]
China, drie antiek bronzen spiegels, één met oud collectienummer 7-11,5 cm. Herkomst: Uit de
China, jade snijwerk, mogelijk laat Qing dynastie; Kylin met jong l. 9 cm. [1] ...[more]
China, twee fraai gestoken jade plaquettes met gemêleerde groene kleuren, één met draak, de konische
China, zeven jade ringen 'archer's ring' h. 3-5 cm. [7] ...[more]
China, twee metalen haarpinnen, ca. 1900 bekleed met ijsvogelveren, een met mestkever Herkomst:
China, jade penseelpot met reliëf als gevlochten riet. Gemerkt met archaïsch zegelmerk h. 8 cm. [1]
China, jade penseelpot met reliëf als gevlochten riet. Gemerkt met archaïsch zegelmerk h. 8 cm. [1] ...[more]
China, groen jadeït snijwerk; Vogel en mandarijneend met tak in de bek l. 13, h. 9,5 cm. [1]
China, groen jadeït snijwerk; Vogel en mandarijneend met tak in de bek l. 13, h. 9,5 cm. [1] ...[more]
China, twee groen spekstenen brushwashers, één mogelijk 19e eeuw, ovaal met snijwerk van bloemen, de
China, wit jade en groen jade ajour snijwerk, in vorm van paddenstoelen/vrucht l. 10 en 5 cm. [2]
China, wit jade en groen jade ajour snijwerk, in vorm van paddenstoelen/vrucht l. 10 en 5 cm. [2] ...[more]
China, groen deel ajour jade snijwerk in vorm van vingercitroen 7 x 4,5 cm. [1] ...[more]
China, ajour jade pendant, laat Qing dynastie, ca. 1900, tweedelig, aan koor met kraal en messing
China, twee spekstenen en drie jade snijwerken, laat Qing dynastie (vaas met geplakte schilfer)
Oosters zilveren dekselvaasje met filigrain, turkooisen en jade band h. 12 cm. [1] ...[more]
Oosters zilveren (BWG) bolvormige ajour wierookhouder, ca. 1900, de binnenzijde met cardanisch
Oosters zilveren (BWG) bolvormige ajour wierookhouder, ca. 1900, de binnenzijde met cardanisch opgehangen bakje diam. 5 cm. [1] ...[more]
China, zitanhouten penseelwasser en paar houten kommen, binnenzijde bekleed met metaal diam. 10 en 9
China, paar gestoken bergkristallen snijwerken, Qing dynastie; Lü Dongbin en He Xian'gu, twee van de
China, ronde jade plaquette met ajour gestoken vogels diam. 5.5 cm. [1] ...[more]
China, twaalf jade en jadeit snijwerken [zkj] ...[more]
China, twee jade snijwerken; zotje/vingercitroen l. 5 en 10 cm. [2] ...[more]
China, zilveren (?) geldstuk en glazen en kunststof snuifflesje [3] ...[more]
Vier stuks aziatica, w.o. kompas (vogel beschadigd) [4] ...[more]
China, zilveren sigarettenetui en poederdoos [2] ...[more]
China, hoornen buste, ca. 1900; Boeddhahoofd, op houten sokkel h. 11, incl sokkel 14 cm. [1]
China, hoornen buste, ca. 1900; Boeddhahoofd, op houten sokkel h. 11, incl sokkel 14 cm. [1] ...[more]
China, Kanton, ronde schilpad doos, 19e eeuw, met gestoken reliëf van landschap diam. 9 cm.
China, groen gepatineerd bronzen koro op driepoot, mogelijk antiek, met twee langwerpige oren en
China, zwart verguld houten altaarstandaard, begin 20e eeuw, met gestoken en opengewerkte voet en
China, antiek bronzen koro met afgeplatte oren en lage driepoot, met (vermaakte) houten deksel.
China, bruin gepatineerd bronzen handwarmer, Qing dynastie, gelobd, met reliëf van lotussen in
China, antiek bronzen sokkel in bladvorm. Hierbij kantig tinnen trekpotje met jade knop en gravé
China, bruin gepatineerd bronzen koro, 20e eeuw, met leeuwenkoppen als oor. Gemerkt Ming l. 15
China, bruin gepatineerd bronzen koro, 20e eeuw, met leeuwenkoppen als oor. Gemerkt Ming l. 15 cm. [1] ...[more]
China, bruin gepatineerd bronzen koro, 20e eeuw, met kylin en-relief. Gemerkt Xuande diam. 12 cm. [
China, bruin gepatineerd bronzen koro, 20e eeuw, met kylin en-relief. Gemerkt Xuande diam. 12 cm. [1] ...[more]
China, paar gietijzeren wierookbranders in vorm van kylin, met scharnierende openklapbare kop met
China, paar gietijzeren wierookbranders in vorm van kylin, met scharnierende openklapbare kop met open bek h. 22, l. 13 cm. [2] ...[more]
China, paar grote bronzen (tuin)beelden; Fo-honden, één met jong, de ander met bal, zittend op
China, grote bronzen koro, 20e eeuw, met archaïsche motieven en deksel h. 47, diam. 33 cm. [1]
China, grote bronzen koro, 20e eeuw, met archaïsche motieven en deksel h. 47, diam. 33 cm. [1] ...[more]
China, paar cloisonne wierookbranders, 19e eeuw, in vorm van kwartels, de vleugels als deksel h.
China, bronzen vaasje in Neolithische stijl, mogelijk 19e eeuw (beschadigd). Hierbij keramiek
China, bronzen vaasje in Neolithische stijl, mogelijk 19e eeuw (beschadigd). Hierbij keramiek Hotei h. 16,5 cm. [2] ...[more]
China, bronzen presse-papier, 20e eeuw; kinderen in kool, gemerkt Qianlong [1] ...[more]
China, antiek bronzen koro op driepoot. Gemerkt Xuande (bodem met slijtage) diam. 21, h. 10 cm. [1]
China, antiek bronzen koro op driepoot. Gemerkt Xuande (bodem met slijtage) diam. 21, h. 10 cm. [1] ...[more]
China, groot gestoken houten sculptuur, ca. 1900, Adorant, met lotustak in de hand deels verguld
China, groot gestoken houten sculptuur, ca. 1900, Adorant, met lotustak in de hand deels verguld en rood laque h. 58 cm. [1] ...[more]
278 Los(e)/Seite