103 Los(e)/Seite
Japan, kapitale Imari schotel, Meiji/Taisho periode, met decor van figuren in landschap op '
Japan, kapitale Imari schotel, Meiji/Taisho periode, met decor van figuren in landschap op 'scroll' diam. 54 cm. [1] ...[more]
Japan, vijf Imari vazen, Meiji periode h. 26-39 cm. [5] ...[more]
Japan, paar Arita Imari plooivazen in Hichozan stijl, Meiji periode, met opgelegd decor van figuren.
Japan, paar Arita Imari plooivazen in Hichozan stijl, Meiji periode, met opgelegd decor van figuren. Gesigneerd h. 80 cm. [2] ...[more]
Japan, Imari plooivaas, Meiji periode, met decor in vakwerk h. 95 cm. [1] ...[more]
Japan, gepolychromeerd gestoken houten sculptuur, Meiji periode, Shinto priester, gezeten op
Japan, paar bronzen vaasjes, Meiji periode, met vogels op bloesemtak en-relief h. 18,5 cm. [2]
Japan, paar bronzen vaasjes, Meiji periode, met vogels op bloesemtak en-relief h. 18,5 cm. [2] ...[more]
Japan, grote langwerpige zwart laque voedseldoos, Meiji periode, met vergulde bladmotieven en rood
Japan, twee gevlochten rieten mandjes voor ikebana (bloemschikken) h. 27 en 46 cm. [2] ...[more]
Japan, serie van drie Kuntani borden, met rood-verguld fijn geschilderd decor van zes vrouwen.
Japan, fraai Satsuma vormstuk, Meiji/Taisho periode; Bodhisatva gezeten op olifant. Gemerkt (
Japan, Satsuma kantige kandelaar, Meiji periode. Gesigneerd en gemerkt met mon h. 15,5 cm. [1]
Japan, Satsuma kantige kandelaar, Meiji periode. Gesigneerd en gemerkt met mon h. 15,5 cm. [1] ...[more]
Japan, vijf stuks porselein, w.o. Imari bord, Edo/Meiji periode [5] ...[more]
Japan, paar Arita Imari dienschalen in Hichozan stijl, laat Edo-vroeg Meiji periode, met decor van
Japan, Imari schotel en kom, laat Edo-vroeg Meiji periode. De kom gemerkt diam. 31 en 24 cm.
Japan, paar Satsuma miniatuur vaasjes, Meiji periode, met fijn geschilderd decor van chrystanten.
Japan, benen snijwerk, Meiji periode; Man met kind op de schouder (tak licht beschadigd) h. 19
Japan, benen snijwerk, Meiji periode; Man met kind op de schouder (tak licht beschadigd) h. 19 cm. [1] ...[more]
China, benen snijwerk, Meiji periode; Dame in kimono met vogel op de hand, het hoofd gebruind h.17
China, benen snijwerk, Meiji periode; Dame in kimono met vogel op de hand, het hoofd gebruind h.17 cm. [1] ...[more]
Japan, zeer fraai uitgevoerd ivoren etui, Edo/Meiji periode, aan beide zijden ingelegd met parelmoer
Paar zeer fraai uitgevoerde ivoren 'whist markers', Edo/Meiji periode, met ingelegd parelmoer en
Japan, fraai uitgevoerd ivoren briefopener, Edo/Meiji periode, één zijde met ingelegd parelmoeren
Japan, fraai uitgevoerde ivoren briefopener, Edo/Meiji periode, één zijde met ingelegd parelmoeren
Japan, fraai gestoken ivoren sculptuur, Meiji periode; Figuur met scroll, eindigend in wolk waarop
Japan, zwart en verguld laque houten kist, Edo periode, met 'takamaki-e' vergulde bladranken, aan
Japan, laque houten sculptuur, Meiji periode; Onsterfelijke Zhongli Quan (hand hersteld, sokkel
Japan, laque houten sculptuur, Meiji periode; Onsterfelijke Zhongli Quan (hand hersteld, sokkel beschadigd) h. 20 cm. 1] ...[more]
Japan, verguld en zwart laque houten sculptuur, laat Edo periode; Bodhisattva ofwel 'Bosatsu',
Verguld laque waaiervormig doosje, Edo periode, met fijn 'hiramaki-e' decor van verscheidene
Japan, fraai uitgevoerd met zwart lakwerk beklede metalen dekseldoos 'natsume', Edo/Meiji periode,
Japan, twee zwart-verguld lakwerk panelen, Edo/Meiji periode en China, deksel, Qing dynastie, 19e
Japan, zwart-verguld lakwerk wierrookdoosje, Edo periode, met fraai 'hiramaki-e' decor van fijn
Japan, langwerpige bruin-verguld laque doos, Edo periode, met 'takamaki-e' decor van landschappen
Japan, lakwerk en deels afgeplatte gevlochten rieten doos, Edo/Meiji periode, op het deksel zilver
Japan, lakwerk inro met drie compartimenten, Meiji/Taisho periode, ingelegd met goud en parelmoer
Japan, zwart en verguld houten kist, laat Edo/vroeg Meiji periode, met 'takamaki-e' decor van
Japan, bronzen kreeft, Meiji/Taisho periode l. 17 cm. [1] ...[more]
Japan, twee kleine bronsjes, Meiji periode; Voorraadvat/koro in vorm van figuur op olifant h. 8
Japan, zwart houten en rood laque netsuke, Meiji periode; Pad/zotje h. 2 en 4,5 cm. Herkomst: Uit de
Japan, fraai gestoken ivoren netsuke, Edo periode; Kylin 5 x 4 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van
Japan, benen netsuke, Meiji periode; Jongetje met vaas, gegraveerde details l. 8 cm. Herkomst: Uit
Japan, ivoren netsuke, Meiji periode; No-maskers. Gesigneerd 4,5 x 4,5, h. 3 cm. Herkomst: Uit de
Japan, ivoren netsuke, Edo/Meiji periode; Man met waaier en zotje op de schouder l. 6,5 cm.
Japan, ivoren netsuke, Edo/Meiji periode; Hond, de ogen ingelegd met rode steen l. 4 cm. Herkomst:
Japan, ivoren netsuke, Edo periode; Fruitmand l. 6 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van een
Japan, drie fraai gestoken ivoren netsukes, Edo periode; figuur bij tafel met bol/boer met geit,
Diverse oosterse snijwerken Herkomst: Uit de nalatenschap van een internationale collectioneur,
Diverse oosterse snijwerken Herkomst: Uit de nalatenschap van een internationale collectioneur, Hannover [zkj] ...[more]
Japan, ivoren netsuke, Meiji/Taisho periode; Rat, deels gegraveerd. Gesigneerd l. 5 cm. [1]
Japan, ivoren netsuke, Meiji/Taisho periode; Rat, deels gegraveerd. Gesigneerd l. 5 cm. [1] ...[more]
Japan, ivoren netsuke, Meiji/Taisho periode; Karbouw, deels gegraveerd. Gesigneerd l. 6 cm. [1]
Japan, ivoren netsuke, Meiji/Taisho periode; Karbouw, deels gegraveerd. Gesigneerd l. 6 cm. [1] ...[more]
Japan, twee ivoren netsukes, Meiji periode; Diverse figuren/figuren op ton, gegraveerd. Eén
Japan, twee ivoren netsukes, Meiji periode; Diverse figuren/figuren op ton, gegraveerd. Eén gesigneerd l. 7 cm. [1] ...[more]
Japan, zwart hardhouten netsuke, Taisho periode; Pad op een blad l. 6 cm. [1] ...[more]
Japan, gelakt grenenhouten gezeten Boeddhistische monnik, 18e eeuw, rechter hand in abdhaya mudra,
Japan (?), bronzen vaas h. 30 cm. [1] ...[more]
Japan, bronzen sculptuur, Taisho periode; Man in geplooid gewaad h. 22 cm. [1] ...[more]
Japan, donker gepatineerd bronzen sculptuur, Meiji/Taisho periode; Dame met mand op de rug en ivoren
Japan, donker gepatineerd bronzen sculptuur, Meiji/Taisho periode; Dame met mand op de rug en ivoren zeis in de hand h. 19 cm. [1] ...[more]
Japan, bruin gepatineerd bronzen vaas met horizontale ribbels. Gesigneerd Tsuda Eiju (1915-2001)
Japan, bruin gepatineerd bronzen vaas met horizontale ribbels. Gesigneerd Tsuda Eiju (1915-2001) h. 24 cm. [1] ...[more]
Japan, bruin gepatineerd bronzen vaas in spiraalvorm. Gesigneerd Yasumi Boshu (1925-2001) h. 25
Japan, bruin gepatineerd bronzen vaas in spiraalvorm. Gesigneerd Yasumi Boshu (1925-2001) h. 25 cm. [1] ...[more]
Japan, gepatineerd bronzen puntvaas met pad en-relief op de buik. Gesigneerd h. 26 cm. [1] ...[more]
China, paar kapitale cloisonne achtkantige schotels, Meiji periode, met decor van bloemen en
Japan, paar Imari schotels, Meiji periode, met decor in vakwerk (één met haarscheur) diam. 47 cm. [
Japan, paar Imari schotels, Meiji periode, met decor in vakwerk (één met haarscheur) diam. 47 cm. [2] ...[more]
103 Los(e)/Seite