Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

  • Collectables (276)
276 Los(e)

  • 276 Los(e)

Likeurkelder, 19e eeuw100 ...[more]

Eikenhouten gekuipte emmer, 19e eeuw en reisbestek en lederen foedraal, 18e eeuw(heften vernieuwd); 280 ...[more]

Diverse oude spelletjes,w.o. dominostenen; zkj60 ...[more]

Diverse oude spelletjesds60 ...[more]

Wandelstok "Toledo" met zwaardl. 91 cm.; 1150 ...[more]

Parasol, circa 1920met ivoren knop; 1100 ...[more]

Wandelstok met koperen schedel als knop, 19e eeuw1150 ...[more]

Imitatie ivoren toiletstel in etui, eind 19e eeuw.Hierbij diverse objets de vertu, w.o. schildpad etui; 1 + ds80 ...[more]

Diverse portretminiaturen, eind 19e eeuwzkj80 ...[more]

Twee spanen dozen,één beschilderd met tulpen; 2150 ...[more]

Drie houten koekplankenl. 30 cm.; 340 ...[more]

Twee iepen/grenen koekplanken290 ...[more]

Houten schooltas en twee jukken350 ...[more]

Ikoon;Christus Pantocrator; 37 x 31 cm.80 ...[more]

Diverse miniatuur karretjes (Waddinxveen)4150 ...[more]

Kapitale Dixieland jazzband trommel, met afbeelding van trompettistdiam. 72, h. 40 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 1800 ...[more]

  • 276 Los(e)