Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

  • Watercolours (96)
96 Los(e)

  • 96 Los(e)

Diverse grafiek en tekeningen, 18e en 19e eeuwds200 ...[more]

Leo Eland (1884-1952)Huizen, Indonesië; pastel; 19 x 24 cm.; ongesigneerd (mogelijk gesigneerd op de achterzijde; 1100 ...[more]

Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)Vissen / Bloemen; drie schetsen; ca. 10 x 10 cm.; éénmaal gesign. ; 2100 ...[more]

Freddie Langeler (1899-1948)Flamingo's. Hierbij aquarel door de kunstenaar.; board; 17 x 39 cm.; gesign. l.o.; 2200 ...[more]

Jan den Hengst (1904-1982)Gezicht op de Brouwersgracht, Amsterdam; inkt en aquarel; 34 x 46 cm.; gesign. r.o.; 1350 ...[more]

Roger Raveel (1921-2013)Zonder titel; inkt en gouache; 28 x 36 cm.; gesign. r.o., '71; Tom Lenders, Amsterdam; 11000 ...[more]

Co Westerik (1924-2018)Twee figuren met een scooter; inkttekening; 17 x 15 cm.; gesign. r.b., '54; Tom Lenders, Amsterdam; 1120 ...[more]

Franz Kernbeis (1935-2019)Figuur bij een huis; potlood; 20 x 30 cm.; gesign. m.o., 1979; Tom Lenders, Amsterdam; 1500 ...[more]

Franz Kernbeis (1935-2019)Dierfiguren en figuren; potlood; 30 x 40 cm.; gesign. m.b., 1979; Tom Lenders, Amsterdam; 1500 ...[more]

  • 96 Los(e)