Keine Abbildung
Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)
Live Übertragung

Auktionstag(e)

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Ort der Versteigerung

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Verfeinern Sie Ihre Suche

Auktionshaus-Kategorie

  • Crockery and glassware (41)
Filter entfernen

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

41 Los(e)

Sortieren nach:

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • Künstler / Marke
  • Liste
  • Galerie
  • 41 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

Wedgewood, zespersoons turkoois met gouden rand serviesgedeelte,bestaande uit: twee dienschalen, één sauskom, één sauskom onderschotel, zes grote-...

Rodach Max Roesler, aardewerk kinderserviesje, ca. 1900,met gekleurd decor vanspeelgoed, dieren en kabouters (enkele beschadigd); 21100 ...[more]

Mosa, gekleurd plateel dine rservies, Art Deco,met decor van oranje bloesem en druiven, bestaande uit: vier dienschalen, dekschaal sauskom, boterv...

Societe Ceramique Maastricht, aardewerk serviesgedeelte, 19e eeuw,met zwart transferprint decor 'Potiche/Papillon', bestaande uit: twee dekschalen...

Suoni, Rosenthal groot dinerservies,bestaande uit 4 schalen, 4 kommen, een ijsemmer, suiker- en roompot, een zoutstrooier, 8 koffiekopjes, 17 klei...

China, divers porselein en aardewerk, 20e eeuw,hierbij Europees porselein; Provenance: Collection Cserno, Amsterdam.; 3+ds80 ...[more]

Ronde kristallen coupe met golvende rand op zilveren voet en divers kristal met zilveren moteringen,ds120 ...[more]

Divers porselein en aardewerkds30 ...[more]

Diverse KLM huisjesds60 ...[more]

Paar porseleinen miniatuur vazen, Biedermeier,met geschilderd decor van landschap. Hierbij Duitsland, vier stuks porselein; h. 10 cm.; 640 ...[mo...

Divers porselein, deels vroeg 19e eeuwds60 ...[more]

Divers porseleinw.o. Staffordshire hond; ds50 ...[more]

Divers,w.o. Satsuma; ds40 ...[more]

Delft, blauw wit aardewerk schotel, 18e eeuwmet Chinoiserie decor in Kangxi stijl, met scherf uit rand; diam. 35 cm.; 1120 ...[more]

Twee groene 'waldglas'bekers naar antiek voorbeeld280 ...[more]

Japan, diverse eierschaal kop en schotelsds40 ...[more]

Divers eierschaal porselein; ds80 ...[more]

China, vier stuks porselein,w.o. vormstuk; 480 ...[more]

China, drie yixing trekpotjes3150 ...[more]

Divers aardewerk, porselein en glasds120 ...[more]

Loading...Loading...
  • 41 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose