- Kategorie,
Los 1071P
Met schildpad belegd etui en Japan, etui, 19e eeuw,met verguld decor; l. 11 en 14 cm.; [2]220
Met schildpad belegd etui en Japan, etui, 19e eeuw,met verguld decor; l. 11 en 14 cm.; [2]220 ...[more]