Verfeinern Sie Ihre Suche
Auktionshaus-Kategorie
Kategorie
Sortieren nach:
- Nur Massenlose anzeigen,
- Auktionshaus-Kategorie,
- Kategorie
- Liste
- Galerie
-
25 Los(e)/Seite
Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.
Wedgewood, zespersoons turkoois met gouden rand serviesgedeelte,bestaande uit: twee dienschalen, één
Wedgewood, zespersoons turkoois met gouden rand serviesgedeelte,bestaande uit: twee dienschalen, één sauskom, één sauskom onderschotel, zes grote-...
Rodach Max Roesler, aardewerk kinderserviesje, ca. 1900,met gekleurd decor vanspeelgoed, dieren en
Rodach Max Roesler, aardewerk kinderserviesje, ca. 1900,met gekleurd decor vanspeelgoed, dieren en kabouters (enkele beschadigd); 21100 ...[more]
Mosa, gekleurd plateel dine rservies, Art Deco,met decor van oranje bloesem en druiven, bestaande
Mosa, gekleurd plateel dine rservies, Art Deco,met decor van oranje bloesem en druiven, bestaande uit: vier dienschalen, dekschaal sauskom, boterv...
Societe Ceramique Maastricht, aardewerk serviesgedeelte, 19e eeuw,met zwart transferprint decor '
Societe Ceramique Maastricht, aardewerk serviesgedeelte, 19e eeuw,met zwart transferprint decor 'Potiche/Papillon', bestaande uit: twee dekschalen...
Suoni, Rosenthal groot dinerservies,bestaande uit 4 schalen, 4 kommen, een ijsemmer, suiker- en
Suoni, Rosenthal groot dinerservies,bestaande uit 4 schalen, 4 kommen, een ijsemmer, suiker- en roompot, een zoutstrooier, 8 koffiekopjes, 17 klei...
Herend, porseleinen servies gedeeltevijftien stuks waarvan één different800 ...[more]
Antiek aardewerken voorraadvatProvenance: Collection Cserno, Amsterdam.; 1100 ...[more]
Tichelaar, polychroom aardewerk schoteldiam. 37 cm.; 180 ...[more]
Divers porselein en aardewerkds30
Divers porselein en aardewerkds30 ...[more]
Paar porseleinen miniatuur vazen, Biedermeier,met geschilderd decor van landschap. Hierbij Duitsland, vier stuks porselein; h. 10 cm.; 640 ...[mo...
Divers porselein, deels vroeg 19e eeuwds60 ...[more]
Divers porseleinw.o. Staffordshire hond; ds50 ...[more]
Aardewerk vaas in Art Deco stijl(glazuur beschadigd). Hierbij divers modern keramiek; 1 + ds80
Aardewerk vaas in Art Deco stijl(glazuur beschadigd). Hierbij divers modern keramiek; 1 + ds80 ...[more]
Divers,w.o. Satsuma; ds40
Divers,w.o. Satsuma; ds40 ...[more]
Delft, blauw wit aardewerk schotel, 18e eeuwmet Chinoiserie decor in Kangxi stijl, met scherf uit
Delft, blauw wit aardewerk schotel, 18e eeuwmet Chinoiserie decor in Kangxi stijl, met scherf uit rand; diam. 35 cm.; 1120 ...[more]
Drie wit keramieken sculpturen;Konijn / Eekhoorn / Vogel; h. 31 cm. / l. 30 cm. / h. 14 cm.200
Drie wit keramieken sculpturen;Konijn / Eekhoorn / Vogel; h. 31 cm. / l. 30 cm. / h. 14 cm.200 ...[more]
De Porceleyne fles, twee stuks blauw aardewerk;kannetje en urn; 260 ...[more]
Keramiek kalebasvaas, mogelijk Oost EuropaHierbij een ander; 260 ...[more]
Japan, diverse eierschaal kop en schotelsds40 ...[more]
Divers eierschaal porselein; ds80
Divers eierschaal porselein; ds80 ...[more]
Blauw monochroom geglazuurde meiping vaash. 40 cm.; 1200 ...[more]
Divers aardewerkwaaronder Spaanse kruik; Provenance: Collection Cserno, Amsterdam.; 2 dzn30
Divers aardewerkwaaronder Spaanse kruik; Provenance: Collection Cserno, Amsterdam.; 2 dzn30 ...[more]
Diverswaaronder Zaalberg; Provenance: Collection Cserno, Amsterdam.; 2 dzn50 ...[more]
Divers aardewerk, porselein en glasds120 ...[more]
-
25 Los(e)/Seite