18 Los(e)/Seite
Rodach Max Roesler, aardewerk kinderserviesje, ca. 1900,met gekleurd decor vanspeelgoed, dieren en kabouters (enkele beschadigd); 21100 ...[more]
Societe Ceramique Maastricht, aardewerk serviesgedeelte, 19e eeuw,met zwart transferprint decor '
Antiek aardewerken voorraadvatProvenance: Collection Cserno, Amsterdam.; 1100 ...[more]
Tichelaar, polychroom aardewerk schoteldiam. 37 cm.; 180 ...[more]
Divers porselein en aardewerkds30
Divers porselein en aardewerkds30 ...[more]
Divers porselein, deels vroeg 19e eeuwds60 ...[more]
Divers porseleinw.o. Staffordshire hond; ds50 ...[more]
Aardewerk vaas in Art Deco stijl(glazuur beschadigd). Hierbij divers modern keramiek; 1 + ds80
Aardewerk vaas in Art Deco stijl(glazuur beschadigd). Hierbij divers modern keramiek; 1 + ds80 ...[more]
Divers,w.o. Satsuma; ds40
Divers,w.o. Satsuma; ds40 ...[more]
Delft, blauw wit aardewerk schotel, 18e eeuwmet Chinoiserie decor in Kangxi stijl, met scherf uit
Delft, blauw wit aardewerk schotel, 18e eeuwmet Chinoiserie decor in Kangxi stijl, met scherf uit rand; diam. 35 cm.; 1120 ...[more]
De Porceleyne fles, twee stuks blauw aardewerk;kannetje en urn; 260 ...[more]
Divers eierschaal porselein; ds80
Divers eierschaal porselein; ds80 ...[more]
Blauw monochroom geglazuurde meiping vaash. 40 cm.; 1200 ...[more]
Divers aardewerkwaaronder Spaanse kruik; Provenance: Collection Cserno, Amsterdam.; 2 dzn30
Divers aardewerkwaaronder Spaanse kruik; Provenance: Collection Cserno, Amsterdam.; 2 dzn30 ...[more]
Divers aardewerk, porselein en glasds120 ...[more]
18 Los(e)/Seite